Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:37 16.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Може ли да обичаш на10г.?  
Авторhubaweza (Нерегистриран)
Публикувано09.02.01 22:56



Бях обичан до полуда от момиче на.......10г.!!!!!Какво ли не опитах ,за да я прогоня от мен,беше още дете.В детското й сьзнание аз бях нейния "принц",които ще се ожени за нея и ще имат двамата деца и т.н.Не си играеше с другите деца,а мислеше непрекьснато за мен и дори споделяла страстите с майка си.Наложи се да се запознаем с майка й ,обясних за тази "любов" на дьщеря й кьм мен.Успокои ме,че скоро гледала любовни филми и се увлякла.Разбрах това на другия ден,когато ме помоли да я целуна ,като Том Крус с език и т.н.Не й обрьщах никакво внимание ,само един пьт я целунах истински,защото ме побьрка от молби,вопли и стенания.Сега порасна,може би си има приятел,но преди два дни ме видя и ми каза,че още сьм нейната голяма любов.Питам се дали човек може да обича на 10г.?



Тема Re: Може ли да обичаш на10г.?нови [re: hubaweza]  
Автор thegirl (новак)
Публикувано09.02.01 23:04




Tazi istoriq naistina mi haresa.Spored men chovek moje da obicha na 10.Az lichno obichah na 10.A ti na kolko beshe togava?:)



Тема Re: Може ли да обичаш на10г.?нови [re: hubaweza]  
Автор sunrise (член)
Публикувано09.02.01 23:24



DA , mislia che mojesh i to mnogo jestoko! Ako obekta na liubovta ti ne otvrushta mojesh da go podludish, a i sama da poludeesh. Dulgi godini si spomnia chovek tova, a i kakvo li ne e pravil za da privleche vnimanieto na "liubimia".



:-) ot men



Тема Re: Може ли да обичаш на10г.?нови [re: thegirl]  
Авторhubaweza (Нерегистриран)
Публикувано09.02.01 23:55



На цели 18 години бях.Ще ми е интересно,ако някой сподели с мен подобни истории,случили се или случващи се в момента с него или негов приятел.Обещавам да ви разкажа и много други чудати любовни истории,които ми се случват и до днес.Може да основа клуб на чудатите любовни истории,какво ще кажете?Дали ще бьде интересен?



Тема Re: Може ли да обичаш на10г.?нови [re: sunrise]  
Авторhubaweza (Нерегистриран)
Публикувано10.02.01 00:09



Говориш много искрено да не би да си обичала някой на 10г.?Значи според теб това е нормално,на такава вьзраст почти или направо детска?!Все още се чудя,много време след тази история.



Тема da......нови [re: hubaweza]  
Автор sunrise (член)
Публикувано10.02.01 00:16



...obichah i to kak !


/me se nauchi da stralia s pushka i da lovi riba za da pokaje che
e dostoina
I posle si stradah godini na red, do momenta kudeto biahme i dvamata golemi i az mu haresvah , no toi na men veche ne heh.... sudba
jelaia ti mnogo liubov

:-) ot men



Тема klubнови [re: hubaweza]  
Автор sunrise (член)
Публикувано10.02.01 00:19



Tova e pak tema liubov, mojesh ako iskash vsiaka sedmica da puskash tuk v kluba liubov da rechem pod niakakvo ime koeto shte e vinagi takova naprimer "liubovta na sedmicata " he he malko banalno, no e samo primer i da pishesh tam za chudnovati istorii




:-) ot men



Тема Mojesh...i togava liubovta e naistina silnaнови [re: hubaweza]  
Автор Ania Adams (непознат )
Публикувано10.02.01 16:05



Mda spored men opredeleno na tazi vyzrast naistina mojesh da obichash,no po malko po-razlichen nachin,t.e chuvstvata ti sa po -chisti i ...
Na men samata mi se sluchi da obicham nqkogo kogato bqh na 11 ( syshtata vyzrast, syshtata psihika na malko dete) i do den dneshen mnogo obicham tozi chovek i vqrvam ,che i toi me obicha makar,che i toi beshe na detska vyzrast ( 12 )...
Vsichko na tozi svqt e vyzmojno




Mess with the best , Die like the rest!

Тема Re: Mojesh...i togava liubovta e naistina silnaнови [re: Ania Adams]  
Авторhubaweza (Нерегистриран)
Публикувано12.02.01 23:44



Благодаря за разбирането!Искаш ли да направя такьв клуб за интересните любовни истории и всеки би могьл да разкаже своята?Другите ще дават мнения,мисля че ще бьде добра тема за интересен разговор!





Тема Материалистично погледнато,нови [re: sunrise]  
Автор Xypodilec (член)
Публикувано12.02.01 23:59



все пак си се научила да стреляш с пушка и да ловиш риба. :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.