Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:54 28.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема iznevqra?!!!нови  
Автор nickolette (минаващ)
Публикувано08.01.01 15:00



vinagi sym se 4udela...... 'nep relubodeistvai'.... kakvo tolkova losho?!! zashto iznevqrata e obqvena za grqh?!! zashto horata ne q ponasqt?! kakvo e iznevqra?!! na kogo izneverqvash?



Тема Отг: iznevqra?!!!нови [re: nickolette]  
Автор@30_anon (Нерегистриран)
Публикувано08.01.01 15:05



Браво! Точно така - изневярата е страхотно преживяване. Обогатява сексуалния живот и сближава партньорите. Ние с моята партньорка често си разказваме как сме го правили с други докато се чукаме и се наслаждаваме на рафинираната перверзийка. Съветвам всички да го пробват.



Тема no comment... [re: nickolette]  
Автор Бaй 3мeй (пристрастен)
Публикувано08.01.01 16:28



...


Born To Raise Hell

Тема Абе дати таковат приятелкатанови [re: @30_anon]  
Автор Гълъбицa (ентусиаст)
Публикувано08.01.01 17:04



взвод от мангали тогава , че да ти разправя зала вечер , белким и ти си теглиш една чекика!

:-)
Да сте живи и здрави!


Тема Отг: no comment...нови [re: Бaй 3мeй]  
Автор nickolette (минаващ)
Публикувано08.01.01 17:25



blagodarq za iz4erpatelniq otgovor.....:)



Тема Баси...нови [re: nickolette]  
Автор Poison_lvy (член)
Публикувано08.01.01 17:38



Гнус ме е дори да се изкажа...



Тема Ха!нови [re: nickolette]  
Автор Гpaxчeтo (ентусиаст)
Публикувано08.01.01 20:40



Не очаквах такова отношение към темата. Че какво и е на изневярата?
Да си призная на няколко пъти се каня да захвана и аз подобна тема, но не съм го правила. Ако трябва да съм честна, не мисля, че мога да обсъждам с партньора си негови или мои забежки, но пък нямам нищо против да ми изневерява. Стига да не знам. Не искам да знам, защото това би наранило самочувствието ми, макар да съм наясно, че си е човещинка.
А като се върна назад в развитието си се сещам, че в като малка смятах, че изневярата означава лошият герой (героиня) да спи с някой(-я) друг. И това разбира се беше неопровержима причина ОНЗИ/ОНАЯ повече никога да не бъде погледнат от добрия(-та), онеправдан(-а) герой(-иня).
Следваше период, в който започнах да разделям физическата от духовната изневяра. И първата бе позволена, но не и втората. Минах и през още няколко метаморфози в отношението си към тая дума и в момента, за мен поне "изневярата" е... някакъв акт на предателство. Примерно бих приела за "изневяра" в онзи лошия смисъл, ако човекът до мен съвсем съзнателно ме унижи.
Но ако главата му се завърти от друга жена, ако тялото му пожелае друга... Човек е. А и надявам се, ще разбере, че с мен му е по-добре. Ако ли пък не, значи не съм можела да му дам щастието, от което има нужда.
Какво толкова е изневярата?
Не мислите ли, че е много по-ужасно да гледаш на партньора си като не предмет, който притежаваш и да се чувстваш излъган, от факта, че и този предмет е човек?
И изобщо, защо изневярата в общоприетия смисъл на думата се смята за порок?



Тема Отг: Ха!нови [re: Гpaxчeтo]  
АвторНора_anon (Нерегистриран)
Публикувано08.01.01 22:03



Самочувствието ти - ключова дума. Изневярата не е дефект на другия, а твой. Тя е невяра, твоя в теб. Може би основателна.



Тема Отг: no comment...нови [re: nickolette]  
Автор Бaй 3мeй (пристрастен)
Публикувано09.01.01 08:39



...


Born To Raise Hell

Тема Булка,нови [re: Гpaxчeтo]  
Автор Бaй 3мeй (пристрастен)
Публикувано09.01.01 08:44



тука не става въпрос за "предмети" и "притежание", ама ти явно не ги осъзнаваш тия неща...

Ама айде пак no comment, щото веднага ще ме обвиниш в старомодно мислене...

Почивай в мир!


Born To Raise Hell


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.