Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:14 27.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Дали...нови  
Автор!KLeoPatrA_anon (Нерегистриран)
Публикувано07.01.01 23:19




Сигурно ви се е случвало да си мислите, че сте влюбени в някой, а в последствие да се е оказвало увлечение.... При мен последният път
беше преди около 5 месеца. Тогава с господина ходихме общо три месеца, но той имаше много странни разбирания за вярност... Тоест за него тази дума нищо не означавеше. Абсолютно нищо....
И се наложи да го оставя. И без това през тези три месеца ми тровеше живота с непостоянни настроения, сърдене, спорове, караници, лъжи... Знам, че във всяка една връзка съществуват, но едва ли винаги толкова много за толкова кратко време.
Всъщност не за това исках да пиша. Малко преди да скъсаме се запознах с един човек. Той още от самото начало ми стана много симпатичен, но го възприех като приятел. Нали все още си имах гадже, въпреки че нещата между нас не вървяха...
Но при него не беше така. Той още от самото начало се влюби в мен и по какви ли не начини не ми го показа... Тогава се опитах да го
отблъсна от мен, да "убия" чувствата му - както той сам се изрази... Нищо не се получи. Той продължи да ми говори за любов, а аз да
търся неговото приятелство. Май и двамата ударихме на камък. Аз не го харесвах като мъж и не исках да се обвържа с него, а той не
можеше да започне приятелство, в чиято основа се коренеше болка....
Но нещата се промениха из основи... Просто изведнъж... Не знам как стана, но все повече и повече започнах да си мисля за него, исках да му се обаждам по няколко пъти на ден (ограничавам се по един път дневно), да го виждам непрекъснато, вече ми харесваше като ми се
обясняваше в любов, търсех вниманието му....
Дали не се влюбвам? Дали....
Тези мисли ми се въртят в главата и не ме напускат... Страх ме е да не пропусна шанса си да бъда с човек, който наистина ме обича, само защото допреди време не исках да бъда с него...
Но аз все още не съм сигурна в чувствата си, в това, което изпитвам.... Защото в повечето случаи при мен, нещата са се оказвали
противоположни на това, което си мисля първоначално... Уж е любов, а било увлечение. Не искам и сега да се получи така. Не искам да го
наранявам. Ако не го обичам, по-добре нищо да не започвам, но ако...
И тук идва това АКО....
Дали не се влюбвам? Дали все пак не се влюбвам?! Дали....
!KLeoPatrA, 18




Тема Отг: Баси, сложно е!нови [re: !KLeoPatrA_anon]  
АвторBadMood_anon (Нерегистриран)
Публикувано08.01.01 00:23



Zdravei skupa kle_ala_bala :)
Ne se surdi, prosto e slozno da go napisha i me murzi osven tova.
Problema e slozen, no ne nereshim.
Iztoshtih se da kazvam, che ne moze da imash enovremenno i priatel i liubovnik.
Vse edno ot bankomata da chakash bilet za gradrskia transport!
Takiva vruzki svurshvt zle.
Pone pri mene taka se poluchi.
Na vremeto...
Ne e zadulzitelno, rabira se!
Ti vizdash vuv vruzkta si choveka, koito te razbira. I obicha. Ako mozesh da se zadovolish s tova, shte budesh mnogo shtastliva. Sama kazvash, che ne go haresvash osobemo. Ti si znaesh, no za mene tova e opasno! Predsatvi si, che se sdobiesh s halka i dete! S vremeto (kakto sama kaza) moze i a go zaobihash istinski, no moze i da ne. Shte zagubish niakolko orgazma, e.t.c. i shte zapochnesh da se samoobvinivash, che ne si izpusnala "goliamata liubov". Razbira se, ne vinagi neshtata stioiat taka, moze da stane perfektna dvioka medzu vas (povecheto sa takiva - s malko fantazia semeistvoto e prekarsno). Ne zabraviai, che ne vinagi Toi shte e taka mil s tebe. Seni v parla i se zamisli kakvo tohno iskash ot zivota. Ako e dete i suprug, koito te bogotvori - eto! prekrasna vuzmoznost. Ako obache iskash Goliamata i Himerna liubov e suvsem drugo neshto. Vsushtnost ti si popanla v nai-dobrata situaia za koiato moga a se setia. Choveka te uvazava, obiha e.t.c Ot teb se iska sao a namerish obrite mu strani i og mi e svietel, shte stane strahotna vruzka! Vse pak ne zabraviai, che muzete gi nosiat malkite glavi poniakoga, a liubovta e do vreme. Ako vuobshte moga da dam suvet e vnimatelno da razgledash choveka, moze puk suvsem da ne e za tebe. Ili puk ti da tursish neshto drugo ot zivota! Na vseki e priatno da go slagat na "piadestal". Vuprosa e koi, kogo i do koga. Kakto veche kazah idi v parka, na studa i reshi tochno kakvo iskash i kakvo moze vposledstvie da poiskash. Tova sa tezki reshenia, no posldevai surceto si, zenite imat prekrasna intuicia.
Tova e, pozdravi :)
BM



Тема Отг: А толкова ли е страшно,ченови [re: !KLeoPatrA_anon]  
Автор nbb (непознат )
Публикувано08.01.01 00:27



се влюбваш ? Действай, а не мисли, за да не съжаляваш, че си пропуснала шанса си.Така като чета признаците, май наистина се влюбваш, но в това няма нищо лошо. Нали така ?



Тема Отг: Tova si e moe mnenie ;)нови [re: nbb]  
АвторBadMood_anon (Нерегистриран)
Публикувано08.01.01 00:33



I az taka si misleh, samo da ne si mi na derejeto.
Ne si li si na glavata?
Ima da patish, poviarvai mi!
BM



Тема Отг: Tova si e moe mnenie ;)нови [re: BadMood_anon]  
Автор nbb (непознат )
Публикувано08.01.01 00:36



Нещо не ми стана ясно какво искаш да ми кажеш. Би ли бил малко по-подробен, за да схвана мисълта ти ?



Тема Отг: нови [re: nbb]  
АвторBadMood_anon (Нерегистриран)
Публикувано08.01.01 00:38



Ako si na 15 a ti ne si, niama kakvo da mu mislish.
Togava opoznavash i tialoto i dushata si.
Ako si gi opoznala - vpregni si malkite sivi kletchici!

Ama ti si znaesh nai-dobre!

Koi sum az ta da ti davam suveti?



Тема Отг: Tova si e moe mnenie ;)нови [re: nbb]  
АвторBadMood_anon (Нерегистриран)
Публикувано08.01.01 00:46



KOE TOCHNO ne ti e iasno?
Ne mozesh da zadavash vuprosi na horata i da sa tolkova neiasni.



Тема Отг: Благодаря,нови [re: BadMood_anon]  
Автор nbb (непознат )
Публикувано08.01.01 00:48



този път ми стана ясно. Нали за това сме тук - за да си помагаме, когато можем. Друго е, когато видиш и другата гледна точка за твоята ситуация, отстрани по-лесно се вижда вярното решение.А пък и щом те питам, значи смятам, че твоето мнение може и да ми помогне.



Тема Отг: Това пък какво беше? [re: nbb]  
АвторBadMood_anon (Нерегистриран)
Публикувано08.01.01 00:54



Mnogo se oburkah!
Surdish li mi se?
Da ne sum te obidil s neshto?

Predvaritelno izviniavai!
Ako e stanalo e bilo sluchaino, az NAISTINA haresvam tozi forum!
I estestveno mnogo mi pomaga!



Тема Отг: Нищонови [re: BadMood_anon]  
Автор nbb (непознат )
Публикувано08.01.01 00:59



Не съм се разсърдила, няма за какво.На мене също ми харесва тук и за това си пиша по това време. Помага ми да намеря решение на собствените си проблеми.Май го обърнахме на личен разговор, вместо да помагаме на момичето.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.