Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:57 29.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема ПИСНА МИ ОТ МЪЖЕТЕ!  
Автор!KLeoPatrA (Нерегистриран)
Публикувано26.11.00 15:44



Интересно..... Мъжете говорят, че жените гледали само външния вид, парите на мъжа, колите и т.н. и т.н..... Интересно ВИЕ какво гледате тогава?!
Омръзна ми от разни жалки подобия на мъже, които също гледат само външния вид. И за какво?! Интересуват се само от едното чукане и мислят, че това им е достатъчно.... ДАЛИ?!
Пиша това заради настоящото ми гадже.... И той май се оказа от горепосочение вид.... ОТНОВО!
Надявам се, че съм сбъркала.... Наистина се надявам, но може би ОТНОВО съм права!




Тема Отг: ПИСНА МИ ОТ МЪЖЕТЕ!нови [re: !KLeoPatrA]  
АвторJoe (Нерегистриран)
Публикувано26.11.00 16:02



Ако пък ти се случва често това, то вземи се замисли малко да пооправиш нещо в себе си и ти. Няма нищо невъзможно, нали? Има трудни за постигане цели, но не и невъзможни.



Тема Отг: ПИСНА МИ ОТ МЪЖЕТЕ!нови [re: Joe]  
Автор!KLeoPatrA (Нерегистриран)
Публикувано26.11.00 16:08



Може би си прав. Винаги в началото си мисля, че е различен, а впоследствие се оказва, че не е съвсем така. Както е казал един приятел: "Мъжете са говеда!". Не искам да ви обиодам, ама това мъж го е казал и напоследък съм склонна да му вярвам!



Тема :)нови [re: !KLeoPatrA]  
Авторkakata (Нерегистриран)
Публикувано26.11.00 16:12



То без фасада пък не може де, не им се сърди...



Тема Отг: Права си!!нови [re: !KLeoPatrA]  
АвторJoe (Нерегистриран)
Публикувано26.11.00 16:14



Има такива, които СМЕ говеда, ама има и такива, които не СА! И ако ти попадаш само на такива от първите... е, това си е вече въпрос на късмет.
Всъщност ти не глдаш ли най- напред външния вид на човека?



Тема Но не самонови [re: kakata]  
АвторСив Вълк (Нерегистриран)
Публикувано26.11.00 17:42



Знаеш ли, има много красиви хора с изключително приятен външен вид, но не само това е важното ...
Колкото до това, че всички сме говеда ... оставям го без коментар, може би човек първо трябва да се обърне към себе си ...
Успех за в бъдеще на дамите !



Тема Отг: ПИСНА МИ ОТ МЪЖЕТЕ!нови [re: !KLeoPatrA]  
Автор6up (Нерегистриран)
Публикувано26.11.00 22:23



Ами да не съм ти избирал аз гаджето, съкровище?
А и ти предлагаш ли нещо повече от външен вид и секс?



Тема Отг: Не само тованови [re: 6up]  
Автор!KLeoPatrA (Нерегистриран)
Публикувано27.11.00 02:39



Естествено, но малко го оценяват.... Те това си гледат, поне повечето... Радвам се, че все още са останали и нормални, но за съжаление твърде малко.... И май са ми само приятели....



Тема А така.......нови [re: Joe]  
Автор!!Asen_X (Нерегистриран)
Публикувано27.11.00 02:49



И аз исках тоя въпрос да й задам.....



Тема Айдеее .......старата тема с нов глас.......нови [re: !KLeoPatrA]  
Автор!!Asen_X (Нерегистриран)
Публикувано27.11.00 03:05



Да се смея .....да плача ......Какво да ти пиша ...то вече всичко съм го писал и казвал не веднъж ....Редовните тук знаят за какво става въпрос ....
Обещах ти да не е хаплива критиката ...Въпреки че явния и директен намек за моето предишно писание тук доста ме разсмива ....и учудва....
Такаааа ....естествено пак имаме следната картинка ....на някого не му провървяло с партньора и вече се почва дълга тирада на някое местенце в опити да се обеди алудиторията че или жените не са прави или мъжете (както в случая) са еди какво си.....
Мила Клео ....имам частието да те познавам лично макар и бегло ...и ще бъда съвсем директен и обективен....
Мъжете са жалки подобия които гледат само на външния вид ......ДА ТАКА Е ....подяволите така е ....но изобщо не си покриваш мнението с конкретни факти освен посочването на сегашният ти приятел ....чакай малко ....това че може би не си попаднала на този на когото си мислела ....не значи че всичките сме такива.....
То си стана вече направо модна тенденция да се обвиняваме един друг в какво ли не ....Е то така е и най-лесно......другият да е виновен .....
Външният вид е нещо важно ....но не и най-важното ...тук си правя ...признавам че гледаме външният вид ....но пак ти казвам ...не за всички той е най-важният ....
"Чукането", както ти културно се изрази, също си е важно но пак не е най-важното .....само не ми казвай че жените правят секс само за да задоволят мъжете .....ще станеш просто смешна ....
Ако се върнеш на една моя тема която все още дреме тук ще видиш какво съм писал по отношение на това дали само секса е достатъчен на мъжа ...явно или не си го разбрала или не можеш ....
За това че сегашното ти гадже е такъв или еди какъв си не ти е виновен никой освен самата ти ...
както видях тук вече са ти писали по този въпрос ...и до с право....
Мъжете са си свине .....но кой ни направи такива а.....И ние и вие правим грешки ....и ние и вие не можем един без друг ....
Няма перфектна любов ....няма перфектен партньор ....не винаги случваме на идеалният партньор ...и разочарованието няма да ти е нито за първи нито за последен път .....
Не ми се сърди ......
А се замисли......




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.