Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:31 01.07.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Необходимо условие ли е да вярваш в човека, за данови  
АвторСмотаняк (Нерегистриран)
Публикувано05.10.00 18:49



обичаш? Или любовта е силна тогава, когато си неспокоен и ежеминутно се бориш за любимия - с думи, с действия, знам ли и аз как? Обичам едно момиче, но тя не вярва в това, защото, според нея, нищо не правя, за да почувства тя любовта ми. Дори и по няколко пъти на ден да й казвам, че я обичам, твърди, че това са само думи...Ей, момичета, кажете ми как искате да почувствате любовта! Ако мъжете имат опит в подобна ситуация, моля, чакам мнения! Наистина ще полудея!(-



Тема Отг: Необходимо условие ли е да вярваш в човека, за данови [re: Смотаняк]  
АвторAngel (Нерегистриран)
Публикувано05.10.00 19:42



Za suzalenie naistina samo dumite ne sa dostatuchi.Vse pak vseki moze da kaze-obicham te!
Neznam zashto gadjeto ti zashto ne ti viarva,no triabva da i pokazesh,che naistina ia obichash.Poniakoga e dostatuchno samo da ia poglednesh v ochite i da i kazesh che ia obichash i tia shte uspee da go vidi v ochite ti da go pochustva v glasut ti,no poniakoga ne stava samo s tova.Moze bi veche si ia popital kak da i go dokazesh i tia ti e kazala:
-Ami neznam.Nameri nachin...
ili neshto podobno,zashtoto vsichki zeni otgovariat taka,a moze bi tia ti viarva dulboko v sebe si,no prosto ia e strah da si priznae,strah ia e da ne te izgubi.
Za zenite e mnogo po goliama bolkata kogato izgubiat niakoi,ako predi tova sa mu viarvali.
Razocharovanieto e mnogo po-goliamo,chustvat se izmameni...
Znam che e trudno da se opitvash da pokazesh na niakoi kolko mnogo vsushtnost go obichash i vsichko koeto poluchavash da e:
-Ne ti viarvam...
Znam che chustvoto koeto ispitvash v takuv moment e uzasno,zashtoto ti kazvash chustvata si,a te ti zahvurliat dumite obratno v liceto...
Trudno bi mi bilo naistina da ti pomogna zashtoto neznam nikakvi podrobnostti za vruzkata ti,no shte opitam.
Neznam dali izlizate chesto zaedno,hodite li na mesta koito tia obicha,hodite li zaedno samo dvamata na vecheria ili neshto podobno?
Kogato ste samo dvamata ti pregrushtash li ia,galish li ia i t.n.?
Dai mi malko podrobnosti i sum sigurna che shte uspeia da ti pomogna.Na kolko godini si i na olko godini e tia?
E shte chakam...



Тема Отг: Необходимо условие ли е да вярваш в човека, за данови [re: Angel]  
АвторСмотаняк (Нерегистриран)
Публикувано05.10.00 21:08



Благодаря ти, май името наистина ти съответства!:) Ето ти подробности: аз съм на 32 г., тя е на 28. Заедно сме от 4 г., но живеем отделна, защото аз живея с майка си - разведена е, а Марияна настоява ако ще живеем заедно, да сме сами, т.е. да излезем на квартира. Сигурно се чувствам виновен, че не мога да се реша на това с затова на предявявам никакви претинции към Марияна - тя си има свои приятели, с които се среща сама, излиза с тях вечер, понякога и аз я придружавам, но не винаги, защото, честно казано, ми е скучничко с тях (Марияна работи в рекламна агенция, изкарва добри пари, нейните приятели са по един или друг начин свързани с работата й, и аз се чувствам чужд там). Но това не е проблем, защото й вярвам и не се страхувам, когато излиза сама!!! Пък и тя никога на настоява да ходя с нея, защото, както сама казва, ме разбира. Обаче в последните месеци вече не съм сигурен, че аз я разбирам...Нервна е, говори за смяна на работата си, говори, че трябва да направя нещо за нея, за да й помогна за се справи с тая нервност - "Щом твардиш, че ме обичащ, ще усетиш какво..." Мисля си, че съм най-тъпия човек на земята, защото не мога да го усетя това "какво"....((((-



Тема Отг: Необходимо условие ли е да вярваш в човека, за данови [re: Смотаняк]  
АвторMarch (Нерегистриран)
Публикувано05.10.00 21:44



Е това вече е проблем... Щом излиза сама... щом не живеете сами...
Остава й само да ти каже в един прекрасен слънчев ден, че те напуска..!
Измисли нещо, че да не я изпуснеш просто ей така!



Тема Отг: !!!нови [re: March]  
Авторкаката (Нерегистриран)
Публикувано05.10.00 23:33



Хей, а може би Марияна иска да се омъжи най-после, да има свой дом и деца?




Тема Отг: Необходимо условие ли е да вярваш в човека, за данови [re: Смотаняк]  
Авторedna zena (Нерегистриран)
Публикувано06.10.00 20:57



Zdravei!Parvo bih kazala da ne se narichash smotanjak, zastoto ne ti prilicha.Ubedena sam v tova. Bih kazla,che po-skoro >Mariana ne te sasluzava sled kato sled 4 godishna vrazka moze da ti kaze nesta ot sorta: dokazi mi, che me obichash ili akoo me obichash ste razberesh kak da mi pomognesh. Zapitaj se dali naistina ti haresva da si s njakoi, s kogoto njamate obsti prijateli, daze interesi. Predstavi si, ako se ozenite togava kakvo ste stane. Vseki po patja si i ste se srestate samo vkasti ponjakoga. Pomisli tova zivot li e.Kogato si s njakogo ne e samo da spite zaedno i da ziveete zaedno, ami da imate obsti interesi, obsti prijateli i naj-veche da izlizate zaedno.
I nakraja, kogato dvama dushi se obichat te njamat nuzda nito ot dumi, nito ot dokazvane. te prosto sa edno zjalo i se chuvstvat vzaimno.
Pozelavam ti kasmet! I pomisli si hubavo za vsichko, za vsichkite tezi 4god. s neja



Тема Отг: Необходимо условие ли е да вярваш в човека, за данови [re: Смотаняк]  
АвторАлис (Нерегистриран)
Публикувано06.10.00 23:39



просто действай!

не са нужни нито думи, нито обещания, когато има действия!
докога ще живееш с майка си? жените не обичат това? те искат до себе си силни, решителни мъже, а не завързани за полите на мама...
не разбираш ли, тя иска по някакъв начин да й покажеш, че държиш на нея, че искаш да бъдеш с нея. предложи й нещо, започнете нов живот, заедно. имайте обща среда. какво е това - всеки със своите приятели? това е хубаво, наистина, но не и когато вие двамата не се веселите, нямате обща компания. това я изнервя, затова говори така.

не са нужни думи, когато има действия. повярвай.
прави разни неща за нея, малки жестове, но не стой безучастно и биейки се в главата, че си смотаняк. това не помага никому - нито на теб, нито на нея.



Тема Отг: Необходимо условие ли е да вярваш в човека, за данови [re: edna zena]  
АвторСмотаняк (Нерегистриран)
Публикувано07.10.00 23:09



Виж, ти май направо постави пръст в раната...(-: Как хубаво си го написала: просто са едно цяло... А какво, ако има и друго разбиране за любовта - това, което застъпваше Мариана в началото на нашата връзка, и което аз приех, защото толкова много я обичах (обичам)?! Например, че любовта не означава да загубиш/пожертваш себе си (разбирай, своя свят, своите си приятели, своята си свобода), че животът е един и си е преди всичко твой, и това, че обичаш някого и че той те обича означава преди всичко способността всеки от вас да живее още по-пълно собствения си живот, обогатен от вашата обща любов?! Че не е необходимо да излизаме заедно, ако на мен не ми е интересно с нейните приятели, а пък на нея - с моите?! Че не е нужно да знаем кой какво прави, защото това няма значение - нали се обичаме?! Обичам я на само заради това, че спим заедно. Обичам я заради смеха й, заради разказите й, когато ми разказва за приятелите си и за случки с тях - когато тя го разказва и коментира, или когато разсъждава по тема (напр. нещо, предизвикано от последната прочетена книга) мога да я слущам с часове... И никога не си позволих да подложа на съмнение теорията й за независимостта. Нима искаш да кажеш, че бера плодовете на собствената си безкритичност? Че жените не искат самостоятелност във връзката?




Тема Отг: Необходимо условие ли е да вярваш в човека, за данови [re: Смотаняк]  
АвторSun-flower (Нерегистриран)
Публикувано07.10.00 23:20



Човече, трябва да промениш нещо във вашите отношения за да я запазиш.
Тя очаква точно това от теб.



Тема Отг: Необходимо условие ли е да вярваш в човека, за данови [re: Sun-flower]  
АвторСмотаняк (Нерегистриран)
Публикувано07.10.00 23:34



Човече, как ме светна!!! Извинявай, на искам да те обидя! Аз ако го знаех какво е това "нещо", нямаше да пускам сигнална ракета за помощ! Понякога си мисля, че ще е по-лесно да кажа "майната й" и да продължа напред, все пак не съм пенсионер...(-: Но е толкова трудно да се откажеш от изминалите години, дори от собствените ми мечти, свързани с нея...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.