Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:18 19.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ТЪПО МИ Е!!!нови  
Автор НЕСКРОМНА ()
Публикувано07.06.00 21:21



ИСКАМ ДА СИ ХВАНА НЯКОЕ ГАДЖЕ, НО НЕ ЗНАМ КАК??? НЕ ХАРЕСВАМ НИКОГО ТОЧНО ОПРЕДЕЛЕН, НО ПО ПРИНЦИП ДОСТА ХОРА МЕ КЕФЯТ... НЯКОЙ АКО МИ КАЖЕ КАК ДА СИ ХВАНА НЯКОГО...ЩЕ СЪМ МУ МНОГО БЛАГОДАРНА...

Тема ТЪПО МИ Е!!!нови [re: НЕСКРОМНА]  
Автор Denis. ()
Публикувано07.06.00 21:52



abe vij temata "cagete mi......... " na pudra tam napisah edni trikcheta koito vinagi varshat rabota...

Тема ТЪПО МИ Е!!!нови [re: НЕСКРОМНА]  
Автор Dok ()
Публикувано08.06.00 00:05



Ehe mome i az sum taka, kefat me ama se chudja kvo i koja:))) V rezultat na tova se zanimavam s vruzki ot po edna-dve sedmici. Puk na men mi se iska mai neshto.......

Тема ТЪПО МИ Е!!!нови [re: НЕСКРОМНА]  
Автор ЧК ()
Публикувано08.06.00 00:05



бъди откровена с него и му кажи че искаш да правите любов, той ще се навие. да не ми е името чавдар, ако не свърши работа това

Тема ТЪПО МИ Е!!!нови [re: НЕСКРОМНА]  
Автор boogie ()
Публикувано08.06.00 08:55



Покажи го де- хващай го ,усмихвай му се ,гушкай му се - абе въобще флиртувай с него - няма начин да не се усети - и ще разбереш какво може да стане

Тема ТЪПО МИ Е!!!нови [re: НЕСКРОМНА]  
Автор Велислава ()
Публикувано08.06.00 09:25



Най-трудният въпрос от време оно.Аз обикновено правя първата крачка, защото ако чакам на тях, ще остарея.

Тема ТЪПО МИ Е!!!нови [re: НЕСКРОМНА]  
Автор topgun ()
Публикувано08.06.00 10:10



Интересни съвети

Тема deep.>нови [re: deep IN love]  
Автор Denis. ()
Публикувано08.06.00 14:28



ами да... добра идея дори и да не е искал точно това - няма да се расърди... ее ще онемее замалко но...още по-хубаво [:-) действай хем нежно, хем грамотевично!

Тема ТЪПО МИ Е!!!нови [re: Велислава]  
Автор Denis. ()
Публикувано08.06.00 14:32



браво!

Тема ТЪПО МИ Е!!!нови [re: Denis.]  
Автор deep IN love ()
Публикувано08.06.00 14:34



spored teb e prawilno..i spored men syshto... no kogato edno momiche pravi chesto pyrvata krachka..ami izliza i losho ime...tova e:)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.