Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:34 27.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема защо е толкова трудно да намериш любов!???нови  
АвторБили (Billy) (Нерегистриран)
Публикувано24.09.00 02:03



Вече съвсем се отчаях. Ще излезе, че няма свободни момичета на белия свят! Досадно и тъпо е. Нима няма търсещи - която и да заговоря обикновено не е свободна... От време на време чета за разни отчаяани момичета, но те не си мърдат и пръста или след като им пишеш или поискаш да се видиш с тях, те изчезват! Защо е така. Нима вече никой не търси сериозна връзка, която да продължи много повече от година две.. изобщо не споменавам месец..... Писна ми да търся като главул нещо, което или не съществува, или дори още не се е родило, или просто е умряло при катастрофа.... Ако все още има момичета които желаят да се запознаят с момче, което да бъде нещо повече от просто познат или пен-френд - нека ми пишат на адрес

. Ще отговоря на всички, които ми пратят писмо. Не обещавам, че ще погледна какво пише във форума, моля само сериозни писма. Аз съм на 24 години, 173/72, кафяви очи и коса... Търся някого с когото да съм щастлив и да мога да споделям музиката която харесвам, да споделям трудности и радости...... Ако все пак някой се престраши да ми пише, много ще се радвам.
п.п. Знам, че такива теми вече са досадни, но нека да си кажа болката... все пак и от това имам нужда. А на който съм му бил досаден, моля да ме извини - не съм искал да предизвиквам такива чувства, искам любов.



Тема Отг: защо е толкова трудно да намериш любов!???нови [re: Били (Billy)]  
АвторДжоДо (Нерегистриран)
Публикувано24.09.00 02:22



ех....Били!
Не мога да ти помогна, дарлинг!
Сам ми е жал за това ваше измъчено поколение!
Зашо така стана?!?! Защо сте такива - отчуждени, меркантилни?!?! Толкова ли не можахме ние, родителите ви, да ви покажем, че в живота има много ценности, които трябва да се видят не с очите, а със сърцето!!!
Жал ми е най-вече за вас - мъжете, момчетата, защото се оказа, че жените (както винаги) са способни по-лесно да се приспособяват към новите условия. Гледам и виждам!!! Все повече мъже около 30 не могат да намерят жена, с която да създадат едно съвсем нормално, човешко семейство!
Мъка ми е, но ... явно времената станаха такива!
Знам, че не ти помагам с това...... колкото и да ми се искаше...
Не се отчайвай!
Винаги има ПОСЛЕ...



Тема Отг: защо е толкова трудно да намериш любов!???нови [re: ДжоДо]  
Авторkakata (Нерегистриран)
Публикувано24.09.00 02:29



Кой се влюбва така по мрежата, бе момче!?
Излизай повече, виждай се с хора пък ще ти излезе късмета.
Я се виж какво си сладурче просто им се покажи на момичетата.



Тема Отг: защо е толкова трудно да намериш любов!???нови [re: kakata]  
АвторБили (Billy) (Нерегистриран)
Публикувано24.09.00 02:39



...по стечение на обстоятелствата не познавам много момичета, а и не се срещам с такива в реалния свят. Жалко, но си мисля, че дори да излезеш навън си иска да има с кого.. иначе ще изглеждаш съвсем зле............................



Тема Отг: не е труднонови [re: Били (Billy)]  
Авторkakata (Нерегистриран)
Публикувано24.09.00 02:50



е, освен с мен да излезеш ама аз не ходя по такива места където ще срещнеш момичета, а само каки



Тема Отг: не е труднонови [re: kakata]  
АвторLmt. (Нерегистриран)
Публикувано24.09.00 03:06



Emi ty mai vuobshte ne izlizash navun nameri si kompanija pochni da jitkash, jeni po neta za seriozna vruska njama. Kakto se kazva "Nevedomi sa putishtata Bojii" aide uspeh no nai vajnoto e kompanijata.



Тема Отг: защо е толкова трудно да намериш любов!???нови [re: ДжоДо]  
Автормоя милост (Нерегистриран)
Публикувано24.09.00 19:30



Жените не се приспособяват - те просто винаги са търсили сигурност и закрила - и затова отиват при тези ,които ще им я дадат ..а и времената са такива, че на едни голи чуства не можеш да го караш ..



Тема Отг: не е труднонови [re: Lmt.]  
Авторme4tatelka (Нерегистриран)
Публикувано25.09.00 00:23



v neta ima vsiakakvi zheni, vkliu4itelno i za seriozna vrazka, i tova e prosto edinna4in da horata da se otkriat, no e vazhno da se vidiat na zhivo.
E, saglasna sam s vas , 4e mom4eto triabva da se shmatka po ulicata, zashtoto tam sa zhenite v po-naturalen vid ;)))))



Тема Tova e naistina Absolutno Vernoнови [re: моя милост]  
АвторLmt. (Нерегистриран)
Публикувано25.09.00 00:28



Kolkoto i da ne si go priznavat njakoi jeni te naistina tursjat zakrila i sigurnost, v mnogo ot sluchaite te jivejat sus chovek koito ne haresvat ne im e prijatem i t.n. no ne skusvat zashtoto ne obichat da riskuvat. Ne kazvam che tova a hubavo nito puk losho prosto vsjaka jena trjabva da si napravi izbora sama. A v BG sega e trudno bez finansova podkrepa da jiveesh i mnogo momicheta prosto izbirat po-lestnija variant. Az obache ako bjah jena ne bih se prodala chovek moje da postigne vsichko i sam no trjabva volja i mnogo rabota.



Тема Отг: защо е толкова трудно да намериш любов!???нови [re: Били (Billy)]  
АвторAlf (Нерегистриран)
Публикувано25.09.00 01:01



Няма проблеми!!! Аз съм на 36 години, в абсолютно същото положение като теб, и не съм се отчаял, въпреки че една връзка, продължаваща повече от една година би била личен рекорд за мен. А относно жените, които не са желали да ме изберат, не че се харесвам прекалено много, но толкова по-зле за тях. Не знаят какво са изгубили!!!
Животът е пред теб, желая ти много успехи ;-))

P.S.: Свят широк, жени всякакви ...





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.