Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:04 28.09.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема "От два стола...нови  
АвторSense&Sensability (Нерегистриран)
Публикувано22.09.00 00:54



-на земята."
Чувала съм тези думи толкова пъти,но никога не съм осъзнавала колко боли при падането.
Влюбих се в двама мъже,едновременно.Исках ги и двамата-е,имах ги и двамата.Само,че непрекъснато живеех с напрежението,че трябва да взема "голямото" решение-избора на един от тях.Започнах да се държа налудничиво в стремежа си да разбера,кого наистина обичам и кой от тях има по-силни чувства към мен. Преценявах,претеглях,пресмятах "за и против",притисках тях,притисках и себе си.
И това,ако не е хроника на една предизвестена раздяла?...
Сега и двамата ми липсват,но някои неща просто се случват и ти осъзнаваш,че вече е късно да направиш каквото и да е.
Не знам защо ви разказвам всичко това-не търся съчувствие или съвети,не очаквам дори коментари.В крайна сметка това си е една най-обикновенна /и скучна/историйка от "страниците" на любовната хроника.
Колко ли от вас вече са я чели...



Тема Отг: "От два стола...нови [re: Sense&Sensability]  
АвторСлучва се (Нерегистриран)
Публикувано22.09.00 02:17



Такава ситуация не е уникална. Животът е доста сложен и не всичко е като по учебник. Може ли да уточниш темата? Как те възприемат тези двама мъже? Имаш ли възможност да се виждате или сте напълно разделени? Трябва да направиш избора си, но е възможно да запазите приятелството си, дори и да сте разделени с единия от тях.
Имаше такъв филм: "Разделени заедно". Не можах да го гледам обаче.




Тема Отг: "От два стола...нови [re: Случва се]  
АвторSense&Sensability (Нерегистриран)
Публикувано22.09.00 23:59



Здравей "случва се"!
Отговарям набързо и накратко:
Не знам в момента как точно ме възприемат тези двама мъже,но в едно съм сигурна-не и както аз бих искала.Те са многа ценни за мен,тъй като единия от тях ми подари невероятното усещане за абсолютна близост,любов и страст,...а другият е или по-скоро беше един от най-добрите ми приятели преди да прескочим "границата".
Оказах се в отвратителната ситуация позната още като "не знам какво искам" и в крайна сметка с действията си отблъснах и двамата.
Ако пожелая,разбира се имаме възможност да се виждаме,но аз честно казано се страхувам,защото все още изобщо не съм наясно със себе си.
А,на тях им писна от това да не знаят какво да очакват от мен и да не разбират какво всъщност аз очаквам от тях.Така че,за сега сме "разделени заедно"/това ми хареса,а филма и аз не съм го гледала/.
И най-накрая,знам че е може би глупаво,но чакам нещо да се случи.Нещо,което да реши ситуацията,защото аз не мога да го направя.




Тема Отг: "От два стола... [re: Sense&Sensability]  
Авторpretty woman (Нерегистриран)
Публикувано23.09.00 10:16



не можеш ли да минеш обратно границата с "приятеля" и да останеш там станалото станало, но не е непоправимо.
А човек като е влюбен страстно в някого от преливащата си любов понякога прави страшни глупости - като тебе с приятеля си.
Под 25 години ли си?



Тема Отг: "От два стола...нови [re: pretty woman]  
АвторFirefly (Нерегистриран)
Публикувано23.09.00 12:13



Моят опит ме навежда на мисълта, че това е от малодушие и от липса на себеуважение. И от доза суетност. Но ситуацията, за която говориш е толкова ежедневна за мен, че вече си мисля какво ли не- дори че не мога да обичам. Не търси избора нарочно, сам ще дойде, дори може и да не разбереш веднага. И си права- нещо ще се случи. Дано е най-приятното за теб.
Обичай! Това е важното.
Всичко добро ти желая.



Тема Отг: "От два стола...нови [re: pretty woman]  
АвторSense&Sensability (Нерегистриран)
Публикувано23.09.00 20:17



Не съм под 25г.,но съм близо.И това не ми пречи да творя глупости,въпреки че се старая да балансирам между разума и чувствата...
Права си за това,че като пресечеш една граница нещата трудно биха се върнали такива,каквито са били преди това да се случи.Но не е невъзможно,все още вярвам в това.Но в крайна сметка бъдещето ще покаже...



Тема Отг: "От два стола...нови [re: Firefly]  
АвторSense&Sensability (Нерегистриран)
Публикувано23.09.00 20:29



Не.Не е от малодушие.А,че такива ситуации винаги са съпътствани от известна доза суета -така е.Но,не мислиш ли, че тя ми излиза прекалено скъпо за да е някакъв мотив да се наслаждавам на положението в което се намирам?



Тема Отг: misli i za sebe siнови [re: Sense&Sensability]  
Авторpretty woman (Нерегистриран)
Публикувано23.09.00 20:55



Виждам, че си отговорно момиче и твърде почтено за двойнствен живот.
Когато бях студентка най-добрата ми приятелка винаги ходеше с трима едновременно - един за който ще се жени, един за страсти и един да я води по завдения и хич не й пукаше за техните чувства.А аз чезнех по разпадащата ми се четиригодишна връзка с приятелия ми.
Има си хора за всичко, и жени за всичко.
Смятам, че не бива да знаят един за друг, само излишно ще ги нараниш.




Тема Отг: misli i za sebe siнови [re: pretty woman]  
АвторSense&Sensability (Нерегистриран)
Публикувано23.09.00 21:21



Знаеш ли, не става дума до почтеност/тази думичка в последно време звучи все по-абстрактно/.
Просто,когато наистина държиш на някого се опитваш да направиш най-доброто за него и най-важното,стараеш се да не го нараниш.Има го и уважението и лоялността.Затова е толкова трудно.Така съжалявам за цялата каша!
А,че те двамата не трябва да разбират един за друг,това е повече от ясно.Не съм чак такава "кучка"/въпреки,че и аз като всяка жена имам своите лоши моменти/,че да ги унижа по този начин.



Тема Отг: misli i za sebe siнови [re: Sense&Sensability]  
Авторmihail (Нерегистриран)
Публикувано23.09.00 21:27



kak mi se iska taka i da se beshe
sluchilo i na men
no uvi se sluchi tochno obratnoto
stava vapros za naraniavaneto





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.