Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:34 28.09.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема въпрос към мъжете!нови  
АвторЖена (Нерегистриран)
Публикувано19.09.00 00:38



Защо вие мъжете все се притеснявате за достойнството си!?И как всъщност го запазвате?Като не си признавате,че обичате ли!?Това е глупаво!Защо никога не показвате,че ви боли?Нима има нещо лошо в това?Та нали точно болката ни кара да усещаме,че живеем.Днес вие чувствате,че обичате някоя жена...ами кажете и го!Направете я шастлива поне за миг,защото утре може да обичате някоя друга.В това няма нищо лошо.Живота е постоянни срещи и раздели.Изживейте и признайте любовта си,защото утре може да е късно.Утре може да сте неспособен да я обичате,може всичко да е свъшило между вас.Бъдете хора когато обичате и животни когато търсите първичното.Признавайте на жените когато търсите любов и когато търсите просто секс.Бъдете честни с нас.Не си мислете,че не ви разбираме и търсим единствено принца на бял кон.Понякога се задоволяваме и с имитацията.И ние сме като вас и ние понякога искаме просто секс без обвързвания и без условия.Просто не го правим толкова открито за да не ви изплащим.Мъже,бъдете честни с жените и те ще бъдат честни с вас!Нека да започнем да си казваме нещатата такива каквито са,даже и понякога после да ни боли.Все пак болката не е вечна,нали?



Тема Отг: въпрос към мъжете!нови [re: Жена]  
Авторfarewell (Нерегистриран)
Публикувано19.09.00 00:44



Нещо не мога да захапя. Първо говориш за мъже, после че хората били такива и накрая, че и жените били такива. Всичко което си написала е общовалидно и за мъже и за жени, а хората къде са, кой да ти каже



Тема Как да го разбираме тованови [re: Жена]  
АвторМедарко (Нерегистриран)
Публикувано19.09.00 00:49



"понякога се задоволяваме и с имитацията"

1.вие сте имитация, ама все пак си кажете, може и да ви огрее
2.липса на взискателност
3.неопределено описание на "принца на бял кон"
4.липса на точна представа за желаното

кое от тия неща е или е нещо друго?
другото, което казваш, се върдържам да коментира, защото ще си отговориш на въпроса, като прегледаш малко от старите и не толкова стари теми на клуба



Тема Отг: Дааа:-))))нови [re: farewell]  
АвторFlash (Нерегистриран)
Публикувано19.09.00 00:50



Хора мнооого!
Човеци - малко!
Айде лека нощ че кое време стана и усещам животинското у себе си:-ррр



Тема Отг: въпрос към мъжете!нови [re: farewell]  
АвторЖена (Нерегистриран)
Публикувано19.09.00 00:54



Говоря за мъжете и жените.Исках само да намекна,че мъжете се страхуват от това,което чувстват.Просто ми е интересно от къде идва този страх?И се опитвам да набия в главите на тези,които се правят на безчувствени,че няма смисъл да го правят.Обръщам се към мъжете защото процентът на "безчувствените" мъже е по-голям от този на жените.Жената е някак си по-дръзка когато показва чувствата си.Не се налага да и вадиш думите с ченгел,нали?



Тема Отг: Не че съм мъж, ама..нови [re: Жена]  
АвторFlash (Нерегистриран)
Публикувано19.09.00 01:06



Ако бях мъж, щях да се страхувам да не разбера именно че са се задоволили с мен и че в крайна сметка съм си една имитация....за коня нищо не казвам!;-)))





Тема Отг: Как да го разбираме тованови [re: Медарко]  
АвторЖена (Нерегистриран)
Публикувано19.09.00 01:06



А ти имаш ли точна представа на желаната любов?Ако я имаш значи теб няма да те огрее.Защото когато чувствата те връхлитат на "тях" не им пука какво искаш ти!Тях просто ги има-не можеш да ги контролираш и да казваш:"Аз желаех друго."И ако си мислиш,че всяка жена е намирала "принца на белия кон" в първия мъж с когото е опитала да си играе на любов,значи жестоко се лъжеш.Всеки в живота си има поне една имитация.Мислим си че това е ТОЙ или ТЯ но след време осъзнаваме,че не е така и отново започваме да търсим.Във всяка тръпка,която изпитваме ние виждаме голямата истинска любов,след което тръпката си отива и ние се "събуждаме" от "прекрасният" си сън.И това ако не е имитация незнам какво би било.



Тема Отг: Не че съм мъж, ама..нови [re: Flash]  
АвторЖена (Нерегистриран)
Публикувано19.09.00 01:09



Ами ти в първата си тръпка към жена ли намери голямата си любов?Или се "поразгледа наоколо" и чак тогава я откри?



Тема Отг: Ааааа!!!!нови [re: Жена]  
АвторFlash (Нерегистриран)
Публикувано19.09.00 01:16



По жени не се заглеждам....освен ако са много смешни...признавам си!
Да....първия мъж в когото се влюбих..преди 14 години е този когото обичам и сега!
А повярвай ми....не спирам да се оглеждам.....
И знаеш ли защо?...защото ... искам да знам....хм,...ами ако се окаже че съм попаднала на някаква страхотно добра имитация???




Тема Отг: Как да го разбираме тованови [re: Жена]  
Авторfarewell (Нерегистриран)
Публикувано19.09.00 01:18



Ами нали точно в това и е чара на любовта. Че е непреходна. Само се смянят обектите




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.