Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:53 05.07.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Отг: Спокойно, както казаха по-горенови [re: ........]  
АвторСЪНИ (Нерегистриран)
Публикувано18.09.00 14:00



ОПИТВАМ СЕ:)



Тема Отг: На кого ??нови [re: topgun]  
АвторСЪНИ (Нерегистриран)
Публикувано18.09.00 14:02



И НА ХОРАТА ...И НА СЕБЕ СИ...
НА ХОРАТА ЗА ТОВА ЧЕ ПОСТОЯННО НЕПРЕСТАННО МАМЯТ....А НА СЕБЕ СИ ЗАЩОТО НЕ МОГА ДА ПРЕОДОЛЕЯ ТАЗИ БАРИЕРА И ДА СЕ ДОВЕРЯ-ПРОСТО СЪМ НАПЛАШЕНА-ТОВА Е:)))))))



Тема Отг: едва ли винаги и едва ли завинаги..нови [re: topgun]  
АвторСЪНИ (Нерегистриран)
Публикувано18.09.00 14:04



НЕЗАВИСИМО ОТ ТОВА КАКВО ИЗПИТВАМ..НЕЗАВИСИМО ЧЕ СЪРЧИЦЕТО МИ СЕ КЪСА-АЗ ВИНАГИ СЕ УСМИХВАМ:))))))



Тема Отг: КАК ИСКАМ ДА ОБИЧАМ.......нови [re: глас от кенефа]  
АвторСЪНИ (Нерегистриран)
Публикувано18.09.00 14:06



ДА-ТОЧНО КАТО ВУЛКАН НО ТРЯБВА ДА ТИ КАЖА ЧЕ НАИСТИНА НЕ ИЗРИГВАМ ТАКА ЧЕ ДА УНИЩОЖА ВСИЧКО:)ВЛАДЕЯ СЕ:)И ГО ПРАВЯ ТАКА ЧЕ ДА БЪДА РАЗБРАНА:)
ДЕ ДА ИМАШЕ И КОЙ ДА МЕ РАЗБЕРЕ:))))



Тема Отг: едва ли винаги и едва ли завинаги..нови [re: СЪНИ]  
Авторtopgun (Нерегистриран)
Публикувано18.09.00 14:36



Завиждам ти за усмивката Съни - аз не мога така ;-)))
Желая ти един хубав ден да имаш истинска усмивка на влюбено момиче ;-))) знам че ще стане !!



Тема Отг: КАК ИСКАМ ДА ОБИЧАМ.......нови [re: СЪНИ]  
АвторНезависимият (Нерегистриран)
Публикувано18.09.00 14:46



Нали знаеш, че надеждата умира последна. Самият факт на твоето появяване в мрежата говори за това, че искрицата не е угаснала напълно. По-закона на всеобщата гадост все по-намаляващата група на свестните момичета и момчета се обвързва предимно с използвачи и от двата пола.
Предполагам, че това е споходило и тебе. А какво би отговорила ако някой ти каже, че има момче, което все още вярва в отдавна изветрялото според другите понятие ЛЮБОВ. Любов, която включва не само физическото привличане, а и цялостно емоционално, и интелектуално единение между двама души. Сигурно ще наречеш този човек нагъл лъжец. Обаче ако срещнеш такова момче наистина ще бъдеш ли готова да му се отдадеш напълно и без остатък, както би сторил и той самият?
Във филма "ГАТАКА", Итън Хоук каза, че не си оставя сили за обратен път назад. Същото е и мен самия по отн. на любовта. Когато обичам аз горя, изгарям в този пожар от чувства. понякога ми се иска да не бях толкова чувствителен. Опитах се да стана като другите, но не стана. Ако не съм влюбен не мога да получа дори физиологична реакция (разбираш за какво говоря).
Твое си е правото да ми повярваш или не, но и ти и аз нямаме какво да губим, така че ти предлагам да осъществиме контакт.
Адресът ми е: be_your_self@dir.bg (your и self са отделно нарочно).



Тема Не са, не санови [re: СЪНИ]  
АвторМедарко (Нерегистриран)
Публикувано18.09.00 14:59



виж колко добронамерени хора се обърнаха към теб тук. Така ли е? Може би, ако някой от тях те познаваше лично щеше да е твоят човек.



Тема Отг: КАК ИСКАМ ДА ОБИЧАМ.......нови [re: СЪНИ]  
Авторfarewell (Нерегистриран)
Публикувано18.09.00 16:53



Съни, вече ми идва да ти се накарам. Така, че ако имаш желание някой да те овика farewell@abv.bg



Тема Отг: КАК ИСКАМ ДА ОБИЧАМ.......нови [re: Независимият]  
АвторСЪНИ (Нерегистриран)
Публикувано18.09.00 17:46



наистина това което казваш е така...ще ти пиша:)



Тема Отг: едва ли винаги и едва ли завинаги..нови [re: topgun]  
АвторСЪНИ (Нерегистриран)
Публикувано18.09.00 17:48



РАДВАМ СЕ КОГАТО ЧУЯ НЕЩО ПОДОБНО-НАИСТИНА СЕ РАДВАМ....И ДАНО ТОВА СЕ СЛУЧИ НЯКОЙ ДЕН:))))
НАДЯВАМ СЕ ЧЕ И ТИ ЩЕ УСПЕЕШ ДА НАПРАВИШ ТАКА ЧЕ УСМИВКАТА ДА НЕ СЛИЗА ОТ ЛИЦЕТО ТИ:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.