Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:15 27.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Въпрос към дамите в клубанови  
Авторfarewell (Нерегистриран)
Публикувано16.09.00 19:45



При положение, че имате малко дете и срещнете нова голяма, страстна любов, кое ще изберете детето или любимия, като и двете е невъзможен вариант



Тема Отг: Въпрос към дамите в клубанови [re: farewell]  
АвторФата Моргана (Нерегистриран)
Публикувано16.09.00 20:14




Как така – невъзможен вариант?
Ако любимият ти не обича детето ти – как ти е любим?
Ако ти твърдиш‚ че обичаш някого повече от детето си – защо изобщо твърдиш‚ че обичаш?
Ако той твърди‚ че те обича‚ а детето – не‚ защо твърди това явно лъжливо нещо?
Ако се обичате – ще бъдете тримата. Ако не – вие си знаете. Но не наричай това "любов".
Ако вариантът е друг‚ различен от изброените от мене – кажи‚ ще поговорим.



Тема Отг: Въпрос към дамите в клуба [re: Фата Моргана]  
Авторfarewell (Нерегистриран)
Публикувано16.09.00 22:10



Скъпа, задълбаваш в подробности, бъркаш ми пола и др. подобни. Не ми трябва анализ, а отговор. КОЙ? Написал съм невъзможно, значи невъзможно, няма да си пишем романи сега



Тема С какво ли пък съм ти скъпа...нови [re: farewell]  
АвторФата Моргана (Нерегистриран)
Публикувано16.09.00 23:03



Извинявай за пола‚ не си го уточнил.
Въпросът ти е несъстоятелен.
Няма такова "невъзможно".
"Той" или"То".
Ама че глупости. Винаги има изход и възможност‚ ако хората НАИСТИНА се обичат.





Тема Отг: Въпрос към дамите в клубанови [re: farewell]  
Автордама № 1 (Нерегистриран)
Публикувано16.09.00 23:05



Детето ще е това, което ще избера.
Ако го изоставя заради някого дори само за малко ще се намразя първо аз, а после и той.
Надали има нещо по-жалко от жена, която изоставя децата си заради любовник.Виждала съм доста такива и стойността им като хора е много нищожна.Любовникът е първият, който ги отритва и то именно затова, защото са изоставили децата си.




Тема За Даматанови [re: дама № 1]  
Авторfarewell (Нерегистриран)
Публикувано16.09.00 23:38



Благодаря за отговора




Тема Знам ли?нови [re: Фата Моргана]  
Авторfarewell (Нерегистриран)
Публикувано16.09.00 23:46



Имам чувството, че избягваш точния отговор.
Ти самата знаеш ли ако ти се случи нещо подобно за какво ще се бориш?
А за невъзможните работи, какво ли да ти кажа - Дявола си е седнал на някое бордюрче около нас и сигурно си мисли - Те си мислят, че е невъзможно
Никакви лощи чувства към теб. Просто ме интересува конкретно женско мнение.
Пържолата пилешка или свинска?



Тема Отг: Знам ли?нови [re: farewell]  
АвторЕдна жена (Нерегистриран)
Публикувано17.09.00 00:05



Ето ти едно конкретно женско мнение-ще избера детето.Защото детето е нещо свято!Детската любов струва хиляди пъти повече от една мъжка любов,защото е чиста и неподправена.В нея няма лъжа,няма фалш,няма и лицемерие...просто е невероятно искрена!



Тема Отг: Знам ли?нови [re: Една жена]  
Авторfarewell (Нерегистриран)
Публикувано17.09.00 00:19



Знаеш ли отклонявам се от темата, но като описваш детската любов, която наистина е такава, си спомням за кучето си, което също обича така. Съвсем спокойно мога да използвам думите ти и за него. Ако е само за това как те обича някой това значи ли че ще предпочетеш куче пред мъж



Тема Отг: Знам ли?нови [re: farewell]  
АвторЕдна жена (Нерегистриран)
Публикувано17.09.00 00:32



Струва ми се че си ме разбрал погрешно!Нека сега опитам да се изразя и по друг начин.Един мъж може да има много жени/не говоря едновременно/и да е щастлив.Но едно дете може да бъде щастливо само е една единствена жена.И тази жена е неговата майка!Затова намесих искрената,безрезервна любов.Не я намесих от егоизъм или нещо подобно.Напротив!Просто едно дете има нужда да обича и да бъде обичано по този начин.Никой няма право да му отнема това.Тази любов няма нищо общо с кучешката!Не забравяй,че собственото ти дете е част от теб!Всяка истинска жена би жертвала мъжа до себе си заради детето си.Бъди сигурен в това!Вразката майка-дете е много по-силна от тази жена-мъж.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.