Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:51 21.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема несподелена любов - 2нови  
АвторSilva (Нерегистриран)
Публикувано14.09.00 11:30



Едно морско запознанство ме преследва и в София.
Как да се откача???
Не е пуберска история - аз съм на 35, той на 37 - местен, но не "гларус", а "пролетарий".
Разликите между нас са "от земята до небето":най съществената, че за мен това си беше само секс, а той твърди, че ме обича, че иска да се жени за мен и т.н.
Имам си начин на живот, който нямам намерение да променям, още повече заради човек, който изобщо не от моята черга -аз съм вишистка,работя в министерство, живея в София от 25 години, православна българска съм; той - среднист, сезонен работник, бълг. турчин и т.н.

МИСЛИ, ЧЕ Е "ХВАНАЛ ГОСПОД ЗА ШЛИФЕРА"
СЛЕД КАТО НЯКОЛКО ДЕНА СМЕ СЕ ...






Тема Отг: несподелена любов - 2нови [re: Silva]  
АвторFlash (Нерегистриран)
Публикувано14.09.00 12:06



Ех, Силве!
Едва ли е видял в теб Господа....или Аллах..
:-))...
И дано скоро слезе на земята..../егати гадното делене на хората....висшисти - среднисти.....
министерства...../
Стана ми гадно като прочетох написаното от теб!



Тема Отг: несподелена любов - 2нови [re: Flash]  
Авторurban (Нерегистриран)
Публикувано14.09.00 12:32



Ami tipichna kurortistka - t.e. kurva



Тема Отг: несподелена любов - 2нови [re: Silva]  
Авторедна реалистичнажена (Нерегистриран)
Публикувано14.09.00 12:40



за щастие силве в повечето слъчай тези мъже не го мислят на сериозно всичко това.И аз имах подобна история с момченце което си мислише че трябва обезателно да ми напълни главата с глупости от сорта на "това е любов от пръв поглед" и едва ли не как живота му се променил като ме срешнал, като че ли аз нямаше да спя с него така или иначе, даже почнах да го съжалявам в един момент, защото аз едва ли чубствах същото, до момента в който се оказа безследно изчезнал при което стана ясно че това са само празни приказки изприказвани и аз не знам с каква цел и слава богу че и за момент не ги бях взела на вътре.Така че не се притиснявай, мъж който се отдава на такива излияния най йесто се оказва кух...



Тема Отг: несподелена любов - 2 [re: Silva]  
Авторслучаен минувач (Нерегистриран)
Публикувано14.09.00 19:56



А ти защо му пусна, миличка? Щото карабината му е голям калибър, нали?
Ех, какви жени работят по нашите министерстваааааааа!!!
Ти си мнооого велика, той е мнооого смотан.
Да де, ама ти пожелавам да се окажеш в неговото положение. УпотребАна.



Тема Ех, Силве-Билве ....нови [re: Silva]  
АвторB=A=D (Нерегистриран)
Публикувано14.09.00 20:41



Ти ли си онзи "ГОСПОД,КОЙТО БИЛИ ХВАНАЛИ ЗА ШЛИФЕРА",бе,Билве?
А когато се въргаляхте, грухтяхте и мажехте лубриканти наоколо, онзи за каква част те беше хванал бе, Господи?
Поначеса се значи, прибра се в София и стана Гордата-Православна-Self-Made-Лелка-Суфьенка-от 25 години.
Как е, поразправи ли из министерството : "Олиии, дарлинг пък да знаеш един как се лепна за мен ..."
В очакване сме значи на породист суфьенец, гражданин на Суфьету поне от 30 години, от средния ръководен ешелон, православен , несезонен работник, българин, душевността му да е с размерите на хипопотамски задник, може и с двойна гушка, по изключение ...
Ха дано да го дочакаш ! Ама защо дотогава не употребяваш онова, говорещото чесало от турски произход ? Къде е проблемът ?



Тема сега разбирам...нови [re: Silva]  
АвторЖивовляк (Нерегистриран)
Публикувано14.09.00 22:08




...защо някои мъже наричат жените "курви"‚ гнус ги е‚ страх ги е и ги ненавиждат‚ по подразбиране. и не чакат да разберат "курва" ли е‚ не е ли‚ ами ...


жалка работа...



Тема след написаното от тебе се срамувам за всички женинови [re: Silva]  
Авторжена (Нерегистриран)
Публикувано14.09.00 22:11







Тема Боже, колко си нещастна!!!нови [re: една реалистичнажена]  
АвторMedarko (Нерегистриран)
Публикувано15.09.00 00:25



Трябва наистина да е така, щом като на едно място казваш, че мъжете не обичат истински жените, с които спят после, че тези които имат нещастието да ти кажат нещо мило са фалшиви. Ами, скъпа, нямаше да си тръгне това момче, ако бееш видяло взаимност. Имал е чест човека...
Такова отношение, обаче може да бъде предизвикано само от силни разочарования /поне според мен/ и затова искренно ти съчувствам.

Съжалявам, че се разпрострях. Завиждам на Фен за умението му да синтезира мнението си, но тук нещата според мен са сериозни, заслужават повече внимание и ти трябва да се замислиш: "Абе, да му се не види, защо са ми толкова черни мъжете, няма ли поне един свестен освен баща ми?"



Тема Отг: несподелена любов - 2нови [re: Silva]  
АвторШлифера (Онзи) (Нерегистриран)
Публикувано15.09.00 01:03



Малейййййй.......
ето защо сме на тоя хал...по министерствата кръжат разни парцалеси като теб...
и като си голмямата "висшистка" и страшната бизнес дама какво търсиш да се търкаляш с "плебеите" по морето? а?
...малееееее....ама си направо.......абе....
радвай се на това...'щото май друго не ти остава....
даааааааааа........г-жа Министерша:)))
хехе...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.