Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:03 25.04.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Обичам я  
Автор sasasas (член)
Публикувано16.01.17 11:21



Обичам да я гледам, да я слушам, да усещам топлите слънчеви лъчи, които тя излъчва с всяка нейна поява.
Обичам отношението й към хората, към работата й, към важните и към дребните житейски случки.
Обичам нейната деликатност, невероятното й възпитание, опитите й да бъде справедлива и да кара другите да се чувстват комфортно покрай нея.
Обичам да я виждам смутена, обичам и нейната увереност.
Обичам, когато подминава чуждата злоба, обичам и когато отговаря, винаги достойно.

Вече не съм влюбен. Вече я обичам.

Редактирано от sasasas на 16.01.17 11:24.



Тема Re: Обичам янови [re: sasasas]  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано16.01.17 14:25



прекрасно!
идея нямаш как ме радват такива откровения...: )
и най-вече на смелостта ти да ги признаеш публично..



Тема Re: Обичам янови [re: sasasas]  
Автор jumbles ()
Публикувано18.01.17 13:50



струва ми се , че все още си влюбен, момче, но както и да е ... радваш

____________________

Кураж, скъпо сърце!

Тема Re: Обичам янови [re: ShokoLaDa]  
Автор sasasas (член)
Публикувано20.01.17 12:47



Аз нямам нищо за криене

По-тъпо ми е като знам, че съм имал сексуални отношения с жени без грам чувства, отколкото че ги признавам към жена, която близо две години е с важно участие в живота ми.



Тема Re: Обичам янови [re: jumbles]  
Автор sasasas (член)
Публикувано20.01.17 12:49



Ми не знам, може и да си права





Тема Re: Обичам янови [re: sasasas]  
Автор jumbles ()
Публикувано22.01.17 07:40



айде и успех и в изучаването на обичането, че е труден урок

____________________

Кураж, скъпо сърце!

Тема Re: Обичам янови [re: sasasas]  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано22.01.17 13:31




ми..няма какво да допълня освен, че се радвам, че толкова млад си осъзнал наистина ценните неща, които топлят и носят светлина и топлина.
Всички хора го осъзнават - рано или късно...нооо обикновено е многоо късно..
изключително се радвам когато виждам мъже...излезли от "мъжкарската" роля на мачо..



Тема Re: Обичам янови [re: jumbles]  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано22.01.17 13:34



така ли...
и това ли се изучава?..пък и труден урок?
а как го изучаваш..с ума?
Най-лесното, просто и красиво нещо на света е обичането..и точно то не се учи..то е заложена във всички нас...
Ще споделиш ли..ти как се учиш да обичаш?



Тема Re: Обичам янови [re: sasasas]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано22.01.17 15:38



А тя знае ли, че я обичаш?

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Обичам янови [re: ShokoLaDa]  
Автор jumbles ()
Публикувано22.01.17 19:53



с този тон и с това каканижене, отговор няма да получиш, Шоколада
баси, злопаметното същество дето си
ма хубо де, както и да е ... духай го

не си нацелила човека

____________________

Кураж, скъпо сърце!


Тема Re: Обичам янови [re: jumbles]  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано22.01.17 20:46




а как усети тона ми по буквичките?... : )))
да, да...вижда се кой е злонамерен..дори и по тема не можеш да говориш..да споделиш Лично мнение!
Ама що ли се учудвам...поздрави на Виталка!!!... : )))) двете сте направо като по калъп изляти...: )))
Ми аз пък няма да те пратя да го духаш..ти така и така си го правиш...а ще ти пожелая да отвориш малко сърцето си за истинска Любов..реална..човешка!...ако можеш де!
Спирам! Извинявам се за негативният пост...



Тема Re: Обичам янови [re: jumbles]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано24.01.17 19:48



Шоколадената е готина, не давам и дума да се изрече/напише срещу нея!

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Обичам янови [re: The Stranger]  
Автор jumbles ()
Публикувано25.01.17 06:22



ще ли ти е възможно да ми позволиш, да имам свой поглед върху нея?

____________________

Кураж, скъпо сърце!


Тема Re: Обичам янови [re: The Stranger]  
Автор sasasas (член)
Публикувано25.01.17 15:51



Саксън е разбрала със сигурност, че я харесвам още в началото на интереса ми към нея. Но не е била готова за чувствата ми, които постепенно се явиха. То и аз не бях подготвен за тях, както и всеки друг за "сляпата неделя".



Тема Re: Обичам янови [re: jumbles]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано25.01.17 18:30



Не само ти имаш поглед върху нея. Аз също и мога да кажа, че съм очарован. Уникална е!

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Обичам янови [re: The Stranger]  
Автор sasasas (член)
Публикувано25.01.17 18:46



ШокоЛада е готина. Аз също я харесвам, а и тя беше от малкото жени, които не злобееха срещу Саксън, а напротив, защитаваха я.



Тема Re: Обичам янови [re: The Stranger]  
Автор jumbles ()
Публикувано25.01.17 18:58



ами хубаво, само дето не знам това във връзка с какво ми го казваш, все пак не аз раздавам някакви забрани

____________________

Кураж, скъпо сърце!


Тема Re: Обичам янови [re: The Stranger]  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано27.01.17 11:26



ехеее..рицар!?...
благодаряя ти, Стренджи...
амаа нека оставим и на Джъмбито правото да си ме мрази..и напада..и да да вижда злонамереност!... : )))



Тема Re: Обичам янови [re: ShokoLaDa]  
Автор jumbles ()
Публикувано27.01.17 13:09



Шоко, дай да се разберем, че леко ми писва да плещиш глупости
Не умея да мразя, поради което и да искам не мога да те мразя, а аз не искам
от къде си ги смучеш тия умозаключения не смея да си помисля
Понякога не приемам постъпките ти от където е и бурната ми реакция, пак да кажа не към теб
Вярвам и живея с идеята, че всеки в същината си е добър и това за мен е значимото, но факта не ме прави сляпа за зловредните постъпки ... всеки греши
За и това след - "духай го", мога с чисто и отворено сърце да кажа - "обичам те" и ще бъде истина, разбираш ли?

п.п. виждам злопаметност, не злонамеренест, върни се и прочети пак и вземи ми се извини за клеветата

____________________

Кураж, скъпо сърце!

Редактирано от jumbles на 27.01.17 13:12.



Тема Re: Обичам янови [re: jumbles]  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано27.01.17 13:53



ти вЕрно много на сериозно си се взела май..много!
първо..в едно общуване не си сама...за да ме пращаш да го духам и после да ме обичаш..сори..но като обичаш приемаш човека такъв какъвто е...ако мощеш!
второ..няма какво да се разбираме...зададох ти въпрос по тема..ти отвърна като хамалка..ми добре..но ми позволи да имам избор с кого да общувам, определено тези истерични настроения не ме кефят.
и трето...не мисля че ти дължа извинение..защото злопаметност и злонамереност са с корен ЗЛО..и ако трябва някой да се извини това си ти...защото ми казваш каква съм без ама хич да ме познаваш...нооо..аз нямам нужда от извинения..върни си спокойствието в теб.. това ми е достатъчно...
Понякога не приемам постъпките ти
постъпките ми?...ти осмисляш ли какво пишеш? постъпката е действие...а тук са само думички...
а хайде се върни в 30-40 и се прочетете пак с Виталка...ама ако можеш без предубеждение..замени шоко с някой дуг ник..
това е..
оставих ви 30-40...но така като гледам ще ви оставя целият дир..за да сте спокойни..и да нямате никакъв допир до ЗЛО......-та Шоко..но тогава много ще ми е интересно кой ще ви е на прицела.



Тема Re: Обичам янови [re: sasasas]  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано27.01.17 13:55



извинявай за спама..такава хубава и позитивна тема..не трябваше да е арена за изясняване на виртуални отношения...спирам и се махам...


а ти бъди Щастлив с Любовта в теб!



Тема Re: Обичам янови [re: ShokoLaDa]  
Автор jumbles ()
Публикувано27.01.17 14:29



Опитах да подам ръка, отказа ... И седнала да ми говори и разяснява любовта ... Боже!!!


Само бъди така любезна ... с мен да не практикуваш така любимото си хейтване ... Ок?

____________________

Кураж, скъпо сърце!

Тема Re: Обичам янови [re: ShokoLaDa]  
Автор sasasas (член)
Публикувано27.01.17 18:33



Мерси, ШокоЛада, ама ми е чудно, че конкретни женски никове ставате жертва на нападки - ти, Саксун и Балдрян. Може и други да има, но в последните години сте вие.
Сега е спокойно, не е както беше, но вие сте умни жени, много разбрани, отнасяте се добре към клубарите, забавни сте и не трябва да се връзвате. Щото, ако биват атакувани конфликтни и неприятни никове, разбирам, но вие не сте от тях.



Тема Re: Обичам янови [re: sasasas]  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано28.01.17 00:25




не го мисли...излишно пилеене на ценно време...а то единственото, което имаме и може да подаряваме..но за по-красиви, наистина ценни и позитивни неща...



Тема Re: Обичам янови [re: sasasas]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано28.01.17 12:22



Това е част от виртуалното ми минало. Не се обръщам назад. Всъщност е имало много весели моменти, а и както ти е писала Шоко, трябва да отделяме повече време на хубавите неща, които ни се случват или можем да предизвикаме да се случат чрез нашите действия и решения.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Обичам янови [re: ShokoLaDa]  
Автор sasasas (член)
Публикувано15.02.17 15:44



Всички хора го осъзнават - рано или късно...нооо обикновено е многоо късно..
изключително се радвам когато виждам мъже...излезли от "мъжкарската" роля на мачо..


На мен ми е чудно как някой влюбен се напъва любимата му да страда. Аз не мога да си представя как на Саксън ще й се случват лоши неща и аз ще се радвам.

Ми аз се кефя на всичко, което й се случва, ако е щастливо. Много се зарадвах, когато тя стана модератор на клуб Медицина. Заслужава го, щото е съвестна и е била лоялен клубар абсолютно винаги.



Тема Re: Обичам янови [re: sasasas]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано08.01.20 00:20



Ех, че хубаво!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.