Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:35 11.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Дали ще се слееш с мен дали ще се скрием в нощта..нови [re: ComeAsYouAre]  
Автор pyrvata (sladunka)
Публикувано28.01.16 15:34



ароматът на прохлада и свежест в лятна нощ, съчетан с хора на щурците и жабите от реката и осветен от многобройни малки светулки... и усещането, че природата диша, живеее... стоиш притихнал да не и попречиш и да не развалиш хармонията...а ароматът на свежа утринна прохлада те упойва, унася... гушнат в чаршафите на мама чисти и ароматно поскърващи....



Тема Re: Дали ще се слееш с мен дали ще се скрием в нощта..нови [re: ShokoLaDA]  
Автор ComeAsYouAre (модерен номад)
Публикувано29.01.16 09:58



то и аз съм водно, ама плувам в облаците



Все забравям, че тука се говори за всемирната любов, в един по общ философски смисъл. Пък аз все от общото към частното дърпам :))

Хайде едно общо тогава:







Тема Re: Дали ще се слееш с мен дали ще се скрием в нощта..нови [re: coffeemate]  
Автор ComeAsYouAre (модерен номад)
Публикувано29.01.16 10:05



в неокосена трева...



най-хубавият аромат за мен е да ухае на чисто. до скърцане

Значи да ухае на...аптека ?



Относно клипа.. да точно това е, което трябва да е

или това:







Тема Re: Дали ще се слееш с мен дали ще се скрием в нощта..нови [re: pyrvata]  
Автор ComeAsYouAre (модерен номад)
Публикувано29.01.16 10:07



и гледаш безбрежното море





Тема Re: Дали ще се слееш с мен дали ще се скрием в нощта..нови [re: Nuke Dukem]  
Автор ComeAsYouAre (модерен номад)
Публикувано29.01.16 10:09



както и мастиката





Тема Re: Дали ще се слееш с мен дали ще се скрием в нощта..нови [re: ComeAsYouAre]  
Автор coffeemate ()
Публикувано29.01.16 10:55



Ами да, ама в този случай много гръм и мълнии... То вярно, че не можеш много и да избираш-каквото се падне...ако е писано да се "разберете" в тоя живот-ще трябва да минете и през бурни отношения .
Всъщност ти какъв тип любовни отношения си имал. В смисъл- участвал? Имало ли е недраматични, спокойни?



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Дали ще се слееш с мен дали ще се скрием в нощта..нови [re: coffeemate]  
Автор ComeAsYouAre (модерен номад)
Публикувано29.01.16 11:55



всякакви... важното е да извлечеш най-доброто от ситуациите, за да не повтаряш стари грешки всеки път



Винаги ще има бури, но после слънцето грее по-силно ако е истинско...

Дай да се върнем на ароматите...



Ето един който трябва да е универсален за всяко време



Тема Re: мирише ми на ...нови [re: ComeAsYouAre]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано29.01.16 12:44



От както е отворена темата, все за "YATAGAN" си мисля

. Добре де, и сатен .........

Всичко си казах , никаква романтика в мен, необходимо и достатъчно условие за страст



Тема Re: Дали ще се слееш с мен дали ще се скрием в нощта..нови [re: ComeAsYouAre]  
Автор coffeemate ()
Публикувано29.01.16 14:04



от мойта капандура- никой не прави грешки. просто хората са различни, разминават се. ако имат време и желание да се изслушат- нещата се получават. само дето умението да да изслушва отсрещния, както и умението да се изразява самия човек- те това е препъни камъка. много хора го нямат развито това качество. и вече тук идва грешката- да чакаш нещо, за чието създаване е нужно повече от един живот технологично време

музики нощес, от мен



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Дали ще се слееш с мен дали ще се скрием в нощта..нови [re: pyrvata]  
Автор pyrvata (sladunka)
Публикувано29.01.16 20:32



..мне... действието се развива близо до река, има хор на щурци и жаби.... не внимаваш

седя будна от толкова много дразнители рецепторите ми са възбудени и не мога да заспя, а кожата ми е опъната и очуствена сякаш ей сега ще се смъкне... и така.... радост за сетивата... неусетно съм заспала дълбоко...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.