Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:57 17.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Любов към спорта-любов към себе си  
Автор FllerO99 (Computer A-DAT)
Публикувано16.12.15 20:40



Здравейте, много много нямам време за писане но все пак отделям някакви минути за да ви споделя нещо за себе си от далечното си минало. Първото бойно изкуство което съм тренирал в Пионерският дом в квартал Княжево в София през периодът октомври 1990-декември същата година е било нинджицу-най-най-опасното и високоефективно източно бойно изкуство в света. Там също ме научиха да медитирам и ме научиха на основните удари с ръце и крака, също и на основните положения за бой с тояга и със сабя. Всъщност сега 25 години по-късно аз си давам сметката че от там и тогава през Лукановата зима за мен се започна истинският спорт който ме превърна в агресивна машина както в реала така и в интернет.



До 1993та година аз съм тренирал още карате-до, таукуондо и през 1994та малко кик-бокс на стадион Васил Левски само 2 седмици след което сам напуснах. Вече на по-късен етап през 1998ма поднових тренировките си по културизъм и тренирах безспирно чак до октомври 2006та година. Сега в момента от тогава нищо не съм тренирал и може би не е и нужно но със сигурност нинджицуто и стрелбата с пушка и пистолет адски много започнаха да ме привличат през последните дни.



Започнах да стрелям на 4 годишна възраст със същият въздушен пистолет като този на снимката. Колкото изстрели съм направил само с него аз не знам, мисля че са поне 2000 изстрела до края на 90те поне 10 кутии с чашки от 200 броя съм употребил и по мишени от картон и по бутилки и по птици, врабчета и кучета също. На две от снимките си в профилът си в дира съм се снимал по ирония на съдбата точно с това невинно спортно оръжие.

По нататъка с колко въздушни пушки съм стрелял, с калашник АК-47 в казармата та и с друго не ви влиза в работата. Вероятно предполагам че общо всичко имам опит с 10 000 изстрела дотук...

Най-хубавата новина за мен е че нещо упорито ме влече обратно към източните бойни изкуства където аз достигнах до нивото на зелен пояс още през 1991ва и към оръжията пневматичните оръжия и има голяма вероятност да си затвърдя бойният опит обратно стигайки до 6то кю по карате-до и съвсем скоро да се въоръжа с цял законен арсенал от пнемватично оръжие и да си оправя мерника....

Mono 706
8073421
Robot sonic


Тема Re: Любов към спорта-любов към себе синови [re: FllerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.12.15 20:48



Нали имаше лоши гени по рождение.



Тема Re: Любов към спорта-любов към себе синови [re: blood2]  
Автор FllerO99 (Computer A-DAT)
Публикувано16.12.15 20:51



Така е но явно съм ги компенсирал с огромно количество кървав труд както в залата така и с доста агресия и масови сбивания там на бойните полета на 90те години.

Mono 706
8073421
Robot sonic


Тема Re: Любов към спорта-любов към себе синови [re: FllerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.12.15 20:54



Подиграваш ни се. Имаш добри гени.



Тема Re: Любов към спорта-любов към себе синови [re: blood2]  
Автор FllerO99 (Computer A-DAT)
Публикувано16.12.15 20:55



Истинският войн никога не се подиграва, той може единствено да съжалява по-слабите и да ги защитава...




Mono 706
8073421
Robot sonic
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от FllerO99 на 16.12.15 21:07.</EM></FONT></P>

Редактирано от FllerO99 на 16.12.15 21:29.



Тема Re: Любов към спорта-любов към себе синови [re: FllerO99]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано16.12.15 22:49



айде да правим едно състезание с въздушни пушки...амааа предупреждавам, че съм доста добра... : ))))



Тема Re: Любов към спорта-любов към себе синови [re: ShokoLaDA]  
Автор FllerO99 (Computer A-DAT)
Публикувано16.12.15 22:51



Добра идея и можем да го направим някъде към пролетта примерно. Не гарантирам за себе си защото отдавна не съм стрелял с въздушна пушка.

Mono 706
8073421
Robot sonic



Тема Re: Любов към спорта-любов към себе синови [re: FllerO99]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано16.12.15 22:56



Пролетта..лятото..няма значение, но да е топло..
ееееееее то ще бъде приятелско състезание...няма да се нервим на загуби...
в даскалото тренирах стребла доста дълго..сега стрелям по срелбища и на село..с въздушната пушка...





Тема Re: Любов към спорта-любов към себе синови [re: ShokoLaDA]  
Автор FllerO99 (Computer A-DAT)
Публикувано17.12.15 09:08



ще биеш защото последният път се състезавах с един наркоман и той ме би убедително. много съм зле и е време да вземам мерки.

Mono 706
8073421
Robot sonic



Тема Re: Любов към спорта-любов към себе синови [re: FllerO99]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано17.12.15 09:11



ееее ако тръгваш така пораженчески по-добре да няма състезание...аз не искам да победя, а да се състезавам... : )))
Нооо има време до лятото де, потренирай, за да добиеш самоувереност... : )



Тема Re: Любов към спорта-любов към себе синови [re: ShokoLaDA]  
Автор FllerO99 (Computer A-DAT)
Публикувано17.12.15 09:14



аз винаги разсъждавам реално, особено ако става въпрос за оръжие съм направо супер-реалистичен и си давам оценка за всичко.

Mono 706
8073421
Robot sonic



Тема Re: Любов към спорта-любов към себе синови [re: FllerO99]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано17.12.15 09:21



е ти да не мислиш че аз съм Терминатор... : )))) или Рамбо?
Стига Файле, ако приемаш така нещата, но си губи смисъла от състезанието... : )))



Тема Re: Любов към спорта-любов към себе синови [re: ShokoLaDA]  
Автор FllerO99 (Computer A-DAT)
Публикувано17.12.15 09:24



нищо такова не мисля, къде съм го написал - никъде!



Mono 706
8073421
Robot sonic



Тема Re: Любов към спорта-любов към себе синови [re: FllerO99]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано17.12.15 13:16



Файле, според теб кои упражнения във фитнеса са най-полезни и забавни едновременно?

За мен е бягащата пътека, защото мога да мисля за различни неща, докато съм на нея.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Любов към спорта-любов към себе синови [re: saksun]  
Автор FllerO99 (Computer A-DAT)
Публикувано17.12.15 13:17



аеробната част в края на тренировката. сама си посочила бягащата пътека.

Mono 706
8073421
Robot sonic



Тема Re: Любов към спорта-любов към себе синови [re: FllerO99]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано17.12.15 20:31



Ееее просто исках да ти кажа... че и аз може да загубя...но не това е важното... : )))
Карай...



Тема Re: Любов към спорта-любов към себе синови [re: ShokoLaDA]  
Автор FllerO99 (Flash rockin )
Публикувано17.12.15 20:38



виж сега по картонена мишена би следвало такъв алкохолизиран секс-маниак като мен да загуби по точки, но по живи мишени работата определено стои другояче.



Тема Re: Любов към спорта-любов към себе синови [re: FllerO99]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано17.12.15 20:41



аа нее...по "живо" не стрелям...каквото и да е то...картонче с мишена...или стрелбище..



Тема Re: Любов към спорта-любов към себе синови [re: ShokoLaDA]  
Автор FllerO99 (Flash rockin )
Публикувано17.12.15 20:43



не ти и препоръчвам да стреляш по нищо живо защото ще понесеш смъртта му много тежко. зад всяка една мишена птица, бозайник или друго се крие една душа, една мъка, една болка която ти отнемаш с черно метално студено оръжие в ръцете си с очи на терминатор отчитащ всяка секунда с кварцов часовник...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.