Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:13 25.05.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Любов и Коледа...нови [re: pyrvata]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано16.12.15 23:02



ееее защо бавно и по малко...давай бързо и с глас...


оооо, благодаряяя...
в момента слушам това...споделям го...




Тема Re: Любов и Коледа...нови [re: ShokoLaDA]  
Автор pyrvata (sladunka)
Публикувано17.12.15 00:28



...отърсвам се от нещо минало и бавно се връщам към себе си... не мога да го ускоря, Шоко, много време е минало, толкова много, че почти съм забравила коя съм... но музика слушам...






Тема Re: Любов и Коледа...нови [re: pyrvata]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано17.12.15 09:19



Ееее...стига драми де, животът е прекрасен!... Като се отърсваш от нещо го правиш от раз...а градиш бавно с търпение и любов...


А ти си винаги себе си...няма как да си друг, просто излез от това настроение, заобиколи се от хора, които те разсмиват и покажи другото Аз...щастливото... : ))) то е в теб и те чака..
А да се случват нещата трябва действие...а не умуване и търсене на себе си......иначе се забива яко.
Мое мнение...ти си знаеш иначе...



Тема Re: Любов и Коледа...нови [re: pyrvata]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано17.12.15 13:07



Важното е, че си тръгнала напред. Може да не е много скоростно, но така вървиш в правилната посока. А тя не е тази с поглед, обърнат назад...

Смяхме се доста на Кубрат Пулев с неговото ,,Продължаваме напред", но това са думи, пълни с истина и много оптимизъм.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Любов и Коледа...нови [re: ShokoLaDA]  
Автор pyrvata (sladunka)
Публикувано17.12.15 18:18



незнам защо ти изглежда така, но няма драми... нито забавени скъсвания с някого ... говоря за връщане към себе си години назад... за един бавен и красив процес...просто като констатация, че съм се променила много... иначе ежедневието си върви весело и спокойно... хора и пътувания колкото искаш, планове за празници, пазарувания... по-весело и динамично не ми е било от години... но... все още ми липсва онази жена, която познавам и която не съм отдавна... но това го казвам без тъга, а по скоро с нетърпение ...



Тема Re: Любов и Коледа...нови [re: saksun]  
Автор pyrvata (sladunka)
Публикувано17.12.15 18:22



Сакс, получи се весело, аз всъщност обяснявам, че се връщам назад, за да тръгна напред... но както и да е... животът е пред нас... този Кубрат Пулев беше някакъв боксьор, май?!не им вярвай, те получават мозъчни травми и личностови промени от ударите



Тема Re: Любов и Коледа...нови [re: pyrvata]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано17.12.15 20:30



За различни неща говорим..не го приемай лично...защото аз не знам личния ти живот..по-скоро е опит за размяна на мисли...
Ми да....знаеш ли колко съм нетърпелива понякога...това после, утре и т.н. ме изнервя...защото реално няма такова понятие...амаа пък съм си и теленце..търпеливо..та само понякога се изнервям...


Абеее я си живей както искаш...ние просто си бляблякаме.. : ))



Тема Re: китарата ми прави настроениетонови [re: ShokoLaDA]  
Автор FllerO99 (W.A.S.P.)
Публикувано17.12.15 20:31



обичам лошите игрички нощно време секса с непозната, кокаина, уискито, кампарито, курвите, високите скорости, гонките с КАТ



хищникът е активен нощно време само за удоволствие...ако искаш и теб ще вземем с нас?аз живея за нощта, аз живея за нощта!





Тема Re: китарата ми прави настроениетонови [re: FllerO99]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано17.12.15 20:35



...а така!...
за гонките с КАТ можеш и да ме навиеш...ама за секса с непознат/а/ и алкохола - тц!
Вярно съм по-активна вечер и през нощта...ама не съм хищник... : )))
Това от някаква песен ли е?



Тема Re: китарата ми прави настроениетонови [re: ShokoLaDA]  
Автор FllerO99 (Flash rockin )
Публикувано17.12.15 20:40



yes, от песен е на Accept.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.