Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:52 18.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Изнервящо ми енови  
Автор M1l1tary M1nD ()
Публикувано11.12.15 19:08



като започне някой да ми обяснява, как лицето Х или У не изневерявало.

Според мен, ако трябва изобщо да ме занимават с подобни въпроси, всеки изневерява. Просто може да не е имал удобен случай за това, все още. Или просто на човека му се иска да е така и си го повтаря, докато си повярва. Аз все пак не работя като съдебната система, която изобщо не работи на много места, по принцип. За мен всеки е "виновен" до доказване на противното.

Awaken my child, and embrace the glory that is your birthright.

Тема Re: Изнервящо ми енови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор FllerO99 (Тъмна сила )
Публикувано12.12.15 00:22



като започне някой да ми обяснява, как лицето Х или У не изневерявало. Според мен, ако трябва изобщо да ме занимават с подобни въпроси, всеки изневерява. Просто може да не е имал удобен случай за това, все още. Или просто на човека му се иска да е така и си го повтаря, докато си повярва. Аз все пак не работя като съдебната система, която изобщо не работи на много места, по принцип. За мен всеки е "виновен" до доказване на противното.


Лично аз не се влияя от ничие мнение освен от мнението само на двама човека баща ми и прекият ми шеф в реала. Ефектът ми е видим навсякъде.



(1)–№<+0=()>f=m.a(malum lux)

Тема Re: Изнервящо ми енови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано12.12.15 09:02



А какво значи "изневяра"?



Тема Re: Изнервящо ми енови [re: Vitalite]  
Автор jumbles ()
Публикувано12.12.15 10:01



нарушаване целостта на ин - ян, което си с някой



Тема Re: Изнервящо ми енови [re: jumbles]  
Автор FllerO99 (автоматиченогън)
Публикувано12.12.15 10:06



Поради вашето положително отношение към мен ви съветвам съвсем приятелски въобще да не разчитате на никакви източни фисолофии.

f=m.a(Ainstein)


Тема Re: Изнервящо ми енови [re: FllerO99]  
Автор jumbles ()
Публикувано12.12.15 11:03



Благодаря ти Файле, но определено не разчитам на каквито и да е религии ... само на себе си, това, че откривам някои техни идеи в себе си не ме прави тяхна последователка:)

И моля ти се ... какво е това "вие", остави го, знаеме се от сто години





Тема Re: Изнервящо ми енови [re: jumbles]  
Автор FllerO99 (НКВД)
Публикувано12.12.15 13:46



ок

f=m.a(Ainstein)


Тема Re: Изнервящо ми енови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано12.12.15 15:20



и?
За какво го пишеш това?



Тема Re: Изнервящо ми енови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор bzzn (Безсънна)
Публикувано12.12.15 16:36



Я къде бил Милитърито. Изневеряваш, а!



Как можа да кажеш, че всеки изневерявал. Вярваш ли, че наистина на всеки му се занимава да се раздвоява, разтроява и разхожда като цветарка по глупости заради единия кеф? Сериозно? Удобни случаи всеки има, това да беше казал, да се съглася. Ама да кажеш, че всеки е готов да губи време и енергия сакън да не изтърве нещо - не си прав. И следващия път като ти кажат за лицето някое си, че не прави нещо си, допусни, че може и да е точно така, без излишно да се чудиш и ядосваш. Чак трябвало било да се докаже! Според мен са ти треснали за човек, когото познаваш, един "факт", който лично си убеден, че е лъжа, а не че не вярваш да има неизневеряващи хора по принцип.



Тема Re: Изнервящо ми енови [re: bzzn]  
Автор M1l1tary M1nD ()
Публикувано12.12.15 18:18



Да, но само на клуба.

Прости ми!

Искам да покажа, че няма как да знае, на човека който го твърди. Той предполага, доверява се или се залъгва, но не знае.

Awaken my child, and embrace the glory that is your birthright.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.