Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:43 22.05.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: А как започва любовта?нови [re: Vitalite]  
Автор coffeemate ()
Публикувано13.12.15 18:15



Ми, чакаме сама да си влезе в профила или да види, че съм я търсила по телефона. Друго не виждам да може да се направи.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: А как започва любовта?нови [re: coffeemate]  
Автор coffeemate ()
Публикувано13.12.15 21:41



айде и тук да си върна думите назад. всичко е наред с виталка- нищо и няма- съвсем не е под нечие влияние, нито някой и е хаквал ника.
та, успокойте се! същата си е, само ъпгрейдната. паниката я създадох аз, за което се извинявам!

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: А как започва любовта?нови [re: Vitalite]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано13.12.15 21:46



...дообре..



Тема Re: А как започва любовта?нови [re: Vitalite]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано13.12.15 21:50



Ми супер...значи да се надявам, че това е последното ти предложение да се видим...а не поредното.... : )))
Когато оставиш "животинския" си образ и разбереш, че си човек, умееш да се държиш така, изпълниш сърцето си с любов и се научиш да я споделяш, обади се...


До тогава..забравяш за Шоколада....



Тема Re: А как започва любовта?нови [re: coffeemate]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано13.12.15 22:02



Миналото е спомен...а Утре започва от днес, нали знаеш...
Няма какво повече да кажа..но е хубаво да кротнете и двете...от този спор няма победител...
Но вие си знаете....



Тема Re: А как започва любовта?нови [re: ShokoLaDA]  
Автор coffeemate ()
Публикувано13.12.15 22:29



шоко, то мойто не е за да победя в нещо си. просто Я Ела на мойто положение да видиш какъв е купон.

ти знаеш ли, че тая жена знае всичко за мен, то и аз за нея, де, но няма земна сила, която да ме накара тук да правя капитал от това. стоиш, братче, и очакваш развалени кокоши яйца от всяка пряка. не смее да се отпусне човек, че да не го праснат с някое докато спи

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: А как започва любовта?нови [re: coffeemate]  
Автор coffeemate ()
Публикувано13.12.15 22:36



обаче хак ми е! докато това ставаше върху вас, аз стоях ли редом до нея? стоях. сега ще търпя.



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: А как започва любовта?нови [re: coffeemate]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано13.12.15 22:47




Кафе...написах ти го...УТРЕ ЗАПОЧВА ОТ ДНЕС!
Помисли малко, какво искам да ти кажа... : )
Не ти харесва нещо, промени го сега, за да имаш спокойствие утре!
Наистина ли толкова те интересува виртуалния живот? Върни си реала Кафе! Всичко тук е илюзия и параноя! Аз не ги искам...а ти направи своя избор!
Кафе...и друго..прости на себе си, за всичките си грешки...това е твоя живот и никой няма право да го съди, а дори и да реши...негов си проблем.
Нали не смятате с Виталия да се замеряте с личния си живот? Тъпо...ако приемеш тази топка!
Не искам да се намесвам във вашите взаимоотношения, само вие може да си ги оправите и да излезете с достойнство от това...помислете и двете!
А горе в дясно има едно Х, натиснеш ли го...изчезват всички......Помисли над това, понякога незнанието е ценност...: )



Тема Re: А как започва любовта?нови [re: coffeemate]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано13.12.15 22:50



не влизай в ролята на жертва...ще те боли!...
А сега хубава вечер от мен...и успешна седмица!
Идва Коледа...: ))...а тогава се сбъдват желания...пожелай си нещо и то ще ти се сбъдне... : )))
Аз имам поне 10 желания...аамааа едно по едно...стъпка по стъпка... : )
Лека!



Тема Re: А как започва любовта?нови [re: ShokoLaDA]  
Автор coffeemate ()
Публикувано13.12.15 22:53



аз написах нещо- прочети го пак. какво възнамерявам е написано там. за другото- като цяло аз дори и за момента да се ядосам, на мен бързо ми минава, и въобще не живея само във виртуала. споко. даже днес доста се посмях, но първом ми стана тъпо, де, признавам.

А хитростта е ума на глупака.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.