Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:00 25.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Успешна седмицанови [re: ShokoLaDA]  
Автор FllerO99 (путлерист )
Публикувано06.12.15 08:24



точно...

нищо точно никъде тук няма ама нищо.

обърни внимание на снимката долу?какво виждаш?сражение в Космоса?





тук за какъв хаос говорим само около Звездата на смъртта?Само помисли за момент ти си умен интелект имаш.За какъв хаос говорим само за 10 минути време. въобще не мисли за никакви детайли..мисли само за един човек.Какво може да стане с него със следващите 10 минути време?



Тема Re: Успешна седмицанови [re: FllerO99]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано06.12.15 16:22



Виждам, че губиш контрол...
Я взе ми се кротни...


Нямаш капацитет да ме преценяваш...а нямаш капацитет, защото идея си нямаш нито каква съм...нито как и какво мисля...нали не смяташ, че приемам клубовете на сериозно за да имам такова отношение към тях...
А сега си седни на дупето и престани да раздаваш непоискни съвети и мнения...олекваш...много!
Баси как си се вихрил по клубовете...къде и да отворя все ти! Излишна енергия ли имаш или скучаеш?
Ако има нещо да ни кажеш, напиши го и го пусни като четиво...а не да ходиш по всеки и да раздаваш акъл...
Лично на мен ми идваш в повече...с тази си визия..и няма да я толерирам...това не е Файло на който симпатизирах...



Тема Re: Успешна седмицанови [re: ShokoLaDA]  
Автор FllerO99 (путлерист )
Публикувано06.12.15 20:13



ти вече си изгубила контрол, вече ставаш за смях пред мен

само с глупости си!това едно ръка, друго не ми никакви съвети точно ти която доникъде не стигнала в живота, дразниш ми излишно, ти са моя капаците не мисли, ти си ограничена в един-2 периметъра на действие -компютър и стаята около теб, не знаеш за с какъв информационен ресурс съм зареден само за последните 30 години, в същото време не правиш ти какво правиш насочвайки такава глупава енергия баш като мен, не мисли за дупето помисли първо за дебелият ти задник, второ енергията ми е една ти за такава никога не е трябва и да помисляш, ако проявяваш в бъдете нетолератност към човек като мен който ти помага в живота просто предизвикваш и съжаление и тъга в мен...





Тема Re: Успешна седмицанови [re: coffeemate]  
Автор FllerO99 (путлерист )
Публикувано06.12.15 20:17



ми гледам, имаш бабешки вкус като мен и така.
ето ти още една любима: https://


рано е да мислиш за бабешки вкус, твърдо е рано. имаш потенциал за реализация още 10 години.



Тема Re: Успешна седмицанови [re: ComeAsYouAre]  
Автор FllerO99 (путлерист )
Публикувано06.12.15 20:19



ти съвети не можеш да даваш, затънал си повече от нея...едно на ръка вреден и за себе си само предполагам, а тя определено е вредна само за семейството си.



Тема Re: Успешна седмицанови [re: FllerO99]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано06.12.15 20:42



Ясно..няма да кротеш...ми оправяй се.. : )
не мисли за дупето помисли първо за дебелият ти задник
тук ме разсмя...: ))))...дообреее... : )
Казах ти да спреш, че се излагаш, ти не ми вярваш...в момента съм 53кг.... : ))))
а това дали съм постигнала нещо в живота или не...ми аз се гордея с постигнатото...дай Боже да си сбъдна и замисленото... : ))
Оставям те Файле...казах ти че в този образ не ми харесваш и аз отлитам...: )



Тема Re: Успешна седмицанови [re: ShokoLaDA]  
Автор FllerO99 (путлерист )
Публикувано06.12.15 23:17



аз мога да се оправя с една степен на хаоса около мен едва ли доста добре, обаче ти не оправяш само дрехите си които са и скъпи та и не ти и отиват.

а това дали съм постигнала нещо в живота или не...ми аз се гордея с постигнатото...дай Боже да си сбъдна и замисленото... : ))
Оставям те Файле...казах ти че в този образ не ми харесваш и аз отлитам...: )


може да съм сбъркал но отдавна обърнах внимание и на очилата ти и на очите ти та и на определени реакции насочени срещу мои близък човек. приятелски съвет ти давам - не обръщай внимание ни на социализъм, ни на комунизъм, ти ги гледаш само в лош аспект. приключваме с въпроса.



Тема Re: Успешна седмицанови [re: ComeAsYouAre]  
Автор coffeemate ()
Публикувано09.12.15 19:59







А хитростта е ума на глупака.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.