Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:08 02.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Обичам любовтанови [re: Luchezara]  
Автор Eritea ()
Публикувано26.01.15 15:15



Какво да кажа... радва ме, че ме виждаш по този начин





Тема Re: Обичам любовтанови [re: Luchezara]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано13.02.15 03:46



Ами, ако Бог е светлина, ако той е толкова светъл, че когато човек го срещне, допре се до него, той, дали няма да се слее с Него? Човек при Бог излиза на светло викат хората. И тогава човек наистина ли престава да бъде вездесъщ така, както си е свикнал да си бъде докато живее сред себеподобните си?

Но, ако е така за това ли човек вместо да бъде при Бог по-скоро ще търси връзка с друго човешко същество? За да може заедно с него да изживеят себе си, като комбина? И-и-и-и-и това ли е причината хората да не желаят Бог да не искат неговата компания? За това ли хората най-добре изживяват себе си при условие, че са вързани за някой друг някой, като тях самите именно в който постоянно да се оглеждат, за да си галят егото да речем?

Това ли е проблема за който говориш ти? Хората искат любов, бягат от същинската любов на Бог и след това ето, че имаме и някакъв проблем. Как човек да съобрази желанията си да бъде и едно и друго? Само с вяра ли се оправя въпроса? Защото, ако човек иска любовта на Бог, то той изчезва в Него. А, ако иска взаимна обич с друг, той става вездесъщ и персона. И къде всъщност отива вярата тогава? Питам се не е ли възможно любещите се да си раздават роли на ангелчета или дяволчета, за да има мир и разбирателство и в брака и във вярата въобще?

Аз за себе си така съм преценил в любовта аз си избирам роля да бъда Дявол или Ангел. Като с това решавам дилемата между любовта и вярата. Защото вярата според мен се поддържа именно от това, от тези легендарни роли, които единия или другия ще разиграват един спрямо друг.



Тема Re: Обичам любовтанови [re: Luchezara]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано06.09.15 20:39



Ами всемирната любов е хубаво нещо, но човек си има нужда и от междучовешката. Нима мислиш, че едната може да замести другата?



Тема Re: Обичам любовтанови [re: Luchezara]  
Автор FllerO99 (t-800<+>)
Публикувано08.12.15 14:45



скъпа лъчезара точно сега ти ми трябваш, липсваш ми



1,2,3–№<+0=()>

Тема Re:нови [re: Vitalite]  
Автор FllerO99 (t-800<+>)
Публикувано08.12.15 20:26



тъпотия си написала при това уникална...!тръгваш от най-великата сила в доста Вселени наоколо но първо тя е насочена към комунист в човешки жив вид и втора отделна тъпотия си допуснала връзвайки я към до нещо неосъбразено ни от един човек до тук...


ле и в друг. Но не при всички се получава, разбира се.

следствие на това получавам поредната незаслужена порция смях....




трябва ти алгоритъм който разделя хаоса към материалният свят, а ти го нямаш и аз няма и да дам!

1,2,3–№<+0=()>

Тема Re:ей приятелче...нови [re: Luchezara]  
Автор FllerO99 (t-800<+>)
Публикувано08.12.15 20:29



не ме карай да подсказвам нещо на врага което утре ще се обърне срещу мен..дано е тъп и ограничен...




Зависи какво е останало в пепелището.


само от това Зависят поне 1000 детайла само в едно пепелище независимо дали е лагер или пожар я огън вкъщи---.

зависи кой ще изгаси този пожар, аз лично не бих се наел да гася такава тъпа и опасна шега на човек към от огън....

1,2,3–№<+0=()>

Тема Re: Обичам любовтанови [re: Luchezara]  
Автор FllerO99 (t-800<+>)
Публикувано08.12.15 20:32



Написах я, за да има живот в клуба.

Ти кое би избрала - познание или щастие (ако условието е да имаш само едно от двете) ?


Песни о Паскале


изборът на двете посочени познание и щастие е границата на събитията към то алгоритъма на реалност към то енергия нагоре определена в хаос. Хаосът ти лично ти трябва само да го гледаш особено неговият цвят - ако той е син такава за теб няма, но ако само мръдне надолу около центъра гледай да не стане червен




никой човек не може да се справи с този хаос ни при едно положение. Трябва му колосална МОЩНОСТ към то единица време към то ЕИМ с цифров процесор. Иначе ще стане просто една страшна смешка.

ако е наркоман той ще полудее и умре, а ако е луд ще обикаля улиците безцелно като луд и хората ще му смеят

1,2,3–№<+0=()>

Редактирано от FllerO99 на 08.12.15 20:34.



Тема Re: Обичам любовтанови [re: filmfest]  
Автор FllerO99 (t-800<+>)
Публикувано08.12.15 21:34





първата ти мисъл за нашия Бог и той горе е толкова светъл че ние не можем да го видим...толкова е силен и МОГЪЩ, обичаш и прощаваш...


а човек тук на земята в неговия земен живот трябва да вземе няколко урока за да си извлече поуката дали надолу в Ада или обратно нагоре..

ти първо нямаш мерник ни към ад, ни към рай - няма и резултат.




а Дявол или Ангел. Като с това решавам дилемата между любовта и вярата. Защото вярата според мен се поддържа именно от това, от тези легендарни роли, които единия или другия ще разиграват един спрямо друг.


чети Библията и ще разбереш, един къс текст имаш мерник.




1,2,3–№<+0=()>

Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор FllerO99 (t-1<+>)
Публикувано09.12.15 11:50



теб Господ те спаси от тук навреме. дирът вече е една електронна игра с никове за спасението им тук и сега. налет с изтребително звено към клуб Програмист извършен-резултът нулев, друг в Психоанализа - паритет, трети към теб. време да си налице до 7 дни тук.



дано си решиш проблемът със здравето навреме, иначе няма начин да ходя до Пловдив за да търся. ни имам адрес, ни нищо.



(1)–№<+0=()>f=m.a(destruction])

Тема Re: Обичам любовта [re: Luchezara]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано14.12.15 12:42



Къде е Лъчезара? Изчезна.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.