Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:56 15.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Това е любов  
Автор saksun (непозната)
Публикувано10.08.14 22:12



Тя устоява на времето и изпитанията. Личи, че двамата се обичат, уважават и са си верни и до ден-днешен.



\\\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\\\" ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Това е любовнови [re: saksun]  
Автор ShoKoLaDa (няма лято :()
Публикувано11.08.14 12:26



Мен лично тази показност ме дразни...много..
Ако някой ми "причини", такова нещо ще се разсърдя...
Любовта и щастието са между двама, и всяко биене на барабани е абсолютна суета....
Ама знам ли, хората са различни...не ги съдя..просто си казвам мнението... : ))



Тема Re: Това е любовнови [re: ShoKoLaDa]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано12.08.14 00:27



В случая нищо не ме дразни, защото съпругът го е направил с цел да изненада приятно жена си. Не е знаел, че ще го заснемат и излъчат по телевизията.



\\\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\\\" ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Това е любовнови [re: saksun]  
Автор Mrany (Мръни)
Публикувано12.08.14 14:32





Абе, ако трябва да съм обективна, истинката любов е тази, която е споделена и в чувства, и във възгледи, и в желания, и в действия. Другото е губене на време, нерви и минаване помежду другото.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.

Редактирано от Mrany на 12.08.14 14:33.



Тема Re: Това е любовнови [re: Mrany]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано13.08.14 13:24



Пожелавам ти такова дълголетно семейно щастие.


Но наистина то няма как да просъществува, ако липсват уважението и споделеността в чувствата и възгледите на двамата.

За мен са странни твърденията на някои хора, че изневерите и караниците действали благотворно на една връзка. Каква свежест вкарвали в нея, тц, тц...

\\\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\\\" ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Това е любовнови [re: saksun]  
Автор Mrany (Мръни)
Публикувано13.08.14 13:32



+1............

П.П.: Тука съм съгласна на 1000% със свсяка твоя дума от този ти пост. Нямам какво да допълня. Просто моите мисли през твоите клавиши виждам в този коментар.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.

Редактирано от Mrany на 13.08.14 13:54.



Тема Re: Това е любовнови [re: ShoKoLaDa]  
Автор no effort (обективен)
Публикувано20.08.14 09:49



Ами любовта между двамата е истинска и жената няма против от това публично споделяне на възторга от тази любов, която е останала вече 30 години... Изключителна рядкост.

По коментара ти съдя, че ти си някакво вкиснато мрънкало и поради тази причина не си могла да бъдеш ощастливена по такъв начин





Тема Re: Това е любовнови [re: no effort]  
Автор ShoKoLaDa (няма лято :()
Публикувано23.08.14 19:33



Хаха...миии добре ме осъди...няма що...вкиснато мрънкало...егати!


Амииии мен това няма да ме направи щастлива, споделянето и разгласяването и то не за друго, а защото взаимоотношенията са между двама. Просто не обичам масовките и публичността, това е...
И дано наистина да не бъда "ощастливена" по такъв начин...



Тема Re: Това е любовнови [re: saksun]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано27.08.14 16:47



това е доста неприятна показност, една идея по-рафинирано от тийновете дето се лигавят на публични места под път и над път. това всъщност е дори по-неприятно, защото е залепил афиш хората да го гледат. на кого му дреме два тъпака кога и къде се били срещнали, освен на тях си самите?

но нищо чудно, че те кефят такива груби селски прояви.

Die Nordsee schlägt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.

Редактирано от yetti на 27.08.14 16:48.



Тема Re: Това е любовнови [re: no effort]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано27.08.14 16:48



по всичките ти коментари, които съм чел, съдя, че ти си некъв избушен тъпак каращ основно на чекии.

Die Nordsee schlägt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.