Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:26 18.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Любовта е най-голямото зло на Земята ...  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано12.12.13 13:14



Любовта трябва да се ликвидира от корен докато чудовището на чувствата не е станало огромно. Любовта е причина за най-големите злини на Земята, за най-големите страдания. Любовта не е креативна сила, а наказание.

...



Тема Re: Любовта е най-голямото зло на Земята ... [re: FilerO99]  
Автор shokoLada (: ) )
Публикувано16.12.13 14:40



За коя любов говориш?... : )



Тема Re: Любовта е най-голямото зло на Земята ... [re: shokoLada]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано16.12.13 14:58



Не се прави на ударена!
Говоря за любовта между мъжа и жената, тя е най-голямото зло.



Тема Re: Любовта е най-голямото зло на Земята ... [re: FilerO99]  
Автор shokoLada (: ) )
Публикувано16.12.13 15:12



Въобще не се правя на ударена, просто има много видове любов... и исках уточнение... : )
Ама ако е най-голямото зло...значи не е любов... : )



Тема Re: Любовта е най-голямото зло на Земята ... [re: shokoLada]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано16.12.13 15:18



Когато един мъж обича една жена, а тя го унижава това е зло. Така любовта се превръща в зло.



Тема Re: Любовта е най-голямото зло на Земята ... [re: FilerO99]  
Автор shokoLada (: ) )
Публикувано16.12.13 15:46



Ама това не е любов...любов е, когато е взаимно...
А за другото не знам Файле, някак отказвам да приема, че на някой може да му доставя удоволствие да унижава...



Тема Re: Любовта е най-голямото зло на Земята ... [re: shokoLada]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано16.12.13 17:11



Има жени естествено български жени на които им доставяше огромно удоволствие да ме унижават заради това че съм ги обичал та затова на мен сега ми доставя огромно удоволствие да унижавам всяка една българка!



Тема Re: Любовта е най-голямото зло на Земята ... [re: FilerO99]  
Автор shokoLada (: ) )
Публикувано16.12.13 17:42



Файле, има жени и жени, както мъже и мъже...
Не позволявай огорчението да те обземе и да поставяш всички в един кюп...грешно е...
Всеки е имал "грешни попадения", т.е. се е натъквал на грешните хора, но ако помислиш, ще разбереш, че те не само са те разочаровали, а им позволяваш и в момента да ръководят живота ти, като те озлобяват против всички жени. Помисли, те си имат половинки, а ти заради тях не искаш да повярваш отново..те просто са ти отнели вярата...не им го позволявай...Разбираш ли, че не другите ни нараняват, а самите ние го правим, защото позволяваме някой или нещо да ни обсеби...Отваряй една графа...невъзможни желания и бутай там всичко което ти се опира, така просто прочистваш мозъка си от излишни илюзии...
Ето, сега имаш работа, имаш наблюдения, имаш комп., нет....намери си ново хоби и просто не позволявай на спомените ти да се връщат, ангажирай мозъка си с полезни неща, такива които ти носят радост и усмивки...
Ти си силен...ще успееш да го направиш...



Тема Re: Любовта е най-голямото зло на Земята ... [re: shokoLada]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано16.12.13 17:47



Да, но моята практика сочи точно обратното, тя сочи че вие не сте хора и вие сте родени не за да властвате над мъже, да им служите иначе ще бъдете унищожени не просто физически, а духовно ще бъдете елиминирани!

За твое сведение никой не е успял да ми отнеме точно вярата че всичко се връща и че аз съм прав. За мен любовта е грях, а омразата е верния път, в по-съвременен план безразличието е правилния за мен път, безразличието и безчувствеността.





Тема Re: Любовта е най-голямото зло на Земята ... [re: FilerO99]  
Автор shokoLada (: ) )
Публикувано16.12.13 17:57



вие сте родени не за да властвате над мъже
--------------------
А кой ти е казал, че искаме да властваме....аз не искам да властвам, но няма и да служа, в една връзка или брак мъжа е водещия...но за съжаление колко ли такива мъже останаха...??? Вие си сдавате ролята на силния пол и то доброволно...искате да ви свалят, да ви дундуркат, просто отстъпвате от мъжките позиции...пък после оле лееее Ми кой ви е виновен?
А рано или късно ще разбереш, че омразата води само до самонараняване и то жестоко...защото ти мразиш, а на мразения не му пука...ти страдаш, а той не...
А и друго, как може да си обичал и после да мразиш....е, а де?
Не може да си безчувствен, ти си човек, можеш да си го налагаш, но дълбоко в себе си винаги ще имаш чувства....а затваряш ли ги така, те просто те тровят....
Говоря ти съвсем приятелски...но едва ли ще ме разбереш, защото съм жена, и дори няма и да се замислиш над това което ти пиша...но пък аз имам навика да си казвам... : )




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.