Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:18 27.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Късметчета [re: Vitalite]  
Автор Лили М (: ) )
Публикувано22.10.13 13:02



Кой те кара да приемаш ролята на Биг брадър...? Ми евтинко е разбира се, като се вреш на всеки в личния живот...аз не го правя и на мен не ми е евтинко...


Не дължа на никой обяснения за решенията си. Мои са си и си нося отговорност за тях, ама пред себе си. А на това, че на някой му "липсвам", сори, ама пак не е мой проблем, на мен не ми липсва....
С най-добри пожелания и от мен
Лили М!
ПП Настина ще се радвам, ако си приключила и не се бъркаш в чужди взаимоотношения, това натоварва, да знаеш, а ти си прекалено крехка за този товар и понякога губиш правилната ориентация... ...приеми го като приятелски съвет...



Тема Re: Късметчета [re: Vitalite]  
Автор Лили М (: ) )
Публикувано22.10.13 13:08



Ми, кат се явявам главна героиня на всичките ви творби - трябва да съм в час.
Само във фантазиите ти....


Наистина ли си се взела толкова на сериозно, че си мислиш, че имаш място в моя "творба"...? Не, мила, успокой се...нямаш...а и не мисля да имаш...ти просто си част от пейзажа /никове в дир бг/, виждам те, само когато ми пишеш, за да ти отговоря...



Тема Re: Късметчета [re: Лили М]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано22.10.13 13:08



Никога не съм се бъркала в чужди взаимоотношения. Мисля, че си достатъчно съобразителна, за да си го схванала.



Що се отнася до правилната ориентация - не мисля, че ти си човекът, който може да ми дава каквито и да е съвети. И ти го го казвам с възможно най - приятелско чувство.

Хубав ден.



Тема Re: Късметчета [re: Лили М]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано22.10.13 13:10



Нее, отново проявявам завидното си чувство за хумор.





Тема Re: Късметчета [re: Vitalite]  
Автор Лили М (: ) )
Публикувано22.10.13 13:17



Хубав и на теб, Виталия!
Спорът е излишен, а ми е и безинтересен....


Предпочитам си хубавите емоции....
Пращам ти една слънчева усмивка от мен, за да те усмихне и теб.......



Тема Re: Късметчета [re: Лили М]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано22.10.13 13:21



Ех, Шоко, пардон Лили М, само ако си отвориш сърцето и душата си, ще почнеш да усещаш всички хубави емоции с цялото си същество, а не само да пишеш до втръсване колко ги предпочиташ... просто приятелски съвет, лишен от лицемерна усмивка.



Тема Re: Късметчета [re: пoняkoгa]  
Автор roshava (диване)
Публикувано22.10.13 14:03



Много евтин театър изигра, Виталка ... отегчих се още на първия пост.



Nobody thinks the way I do
I guess that nobody dares...

Тема Re: Късметчета [re: Vitalite]  
Автор roshava (диване)
Публикувано22.10.13 14:03



Като на умрял кон.



Nobody thinks the way I do
I guess that nobody dares...

Тема Re: Късметчета [re: Vitalite]  
Автор roshava (диване)
Публикувано22.10.13 14:09



За разлика от теб, аз познавам човека зад този ник и определено мога да кажа, че злобееш и то лицемерно и евтинко. И всичко това заради вниманието на един мъж ... ужасно евтинко. И остави това, идваш и ни вреш тъпите си сапунени опити за интрига ... да споменавам ли това колко е евтино?

Аре изпълзи обратно от където дойде и гледай да не си отхапеш езика.



Nobody thinks the way I do
I guess that nobody dares...

Редактирано от roshava на 22.10.13 14:10.



Тема Re: Късметчета [re: roshava]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано22.10.13 14:12



roshava, мила, както винаги закъсня. И както винаги не разбра какво казвам - ама ти толкова си можеш. Най - сетне и аз го разбрах.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.