Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:44 28.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Рецепта за ябълков пай (за мъже)  
Автор roshava (диване)
Публикувано02.10.13 21:39



Вземете от хладилника 10 яица, оставете седемте здрави на масата, сега изтрийте пода и следващия път бъдете по внимателни.

Вземете голяма купа разбийте в ръба и яицата и изсипете тяхното съдържимо в купата.
Изчистете масата и столовете от жълтъците, бъдете внимателни.

И така, имаме 5 жълтъка в купата.

Сега вземете миксер, сложете му накрайниците за бъркане и разбийте жълтъците, нищо, пробвайте пак да поставите накрайниците....Сега разбивайте.

Измийте си лицето, шията ръцете и гърба, махнете жълтъка от ушите.

И тъй сега имаме в купата 2 разбити желтъка, колкото и са ни необходими за пая.
Сега облепете стените и прозорците на кухнятя с вестници, покрийте мебелите с някакви стари тъкани...

Време е да добавим брашното, сипете в чаша 200 грама, изсипете чашата в купата при жълтъците, останалите 800 грама внимателно съберете и върнете в пакета.

След като се убедите че стените и прозорците са наистина добре облепени, започнете разбиването на сместа.

Вземете душ.

Вземете 4 големи ябълки и остър нож, предварително изтичайте до аптеката за йод, пластир и бинт.

Време е да пристъпим към чистенето на ябълките, обработете палеца с йод и го бинтовайте. Нарежете ябълките на кубчета и помнете че са ни необходими 2 ябулки, така, че в процеса на приготвянето може да изядете само половината, така че обработете с йод показалеца и средния пръст и ги бинтовайте.

Единствената останала и вече нарязана на ленти ябълка я прибавете в купата. Останалите ги съберете от земята и ги изхвърлете.

Разбъркваите отново с миксера, измийте хладилника, защото ако засъхне се мие трудно.
Сега изсипете готовата смес в леко намазана с олио тава и я сложете във фурната.

Почакайте час и ако няма видими промени включете фурната.

Като се събудите не звънете в пожарната, а отворете прозорците и фурната.

След всичко преживяно идете в близката кръчма.

Nobody thinks the way I do
I guess that nobody dares...



Тема Re: Рецепта за ябълков пай (за мъже) [re: roshava]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано02.10.13 22:11



Друго си е да поробиш някоя женица ти готви.





И не правильно думать, что есть чьим-то богом обещанный рай...

Тема Re: Рецепта за ябълков пай (за мъже) [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор roshava (диване)
Публикувано02.10.13 22:42



и така тя вече не е самотна .... глей колко е лесни.



Nobody thinks the way I do
I guess that nobody dares...

Тема Re: Рецепта за ябълков пай (за мъже) [re: roshava]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано02.10.13 22:51



Еми глей колко лесно може да бъде, не знам що се пънете да ви е трудно?



И не правильно думать, что есть чьим-то богом обещанный рай...


Тема Re: Рецепта за ябълков пай (за мъже) [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор jumbles ()
Публикувано02.10.13 23:03



добре, че попита, че мен ме досрамя



Тема Re: Рецепта за ябълков пай (за мъже) [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор roshava (диване)
Публикувано02.10.13 23:31



За някой и готвенето е пънене.



Nobody thinks the way I do
I guess that nobody dares...

Тема Re: Рецепта за ябълков пай (за мъже) [re: roshava]  
Автор Лили М (усмивка)
Публикувано04.10.13 11:52



Това ме подсети за моето първо готвене...някъде към 18 тата си година бях... Та ще правя на моят възлюбен тогава някаква яхния... с картофи, ама вместо сол, съм награбила захарта...и сипвам аз, сипвам, а яденето става все по-сладко..и продължавам да не се усещам. По едно време...поглеждам и виждам надписа захар... Прилоша ми направо... Ами сега??? Той си чакаше яденето, вече порядъчно гладен, как да му кажа, че съм объркала солта със захар....

и съответно...намерих решение...изсипах половин бурканче сол.... Е, няма да ти обяснявам какъв вкус имаше това........ направо е смелост да кажа ядене....бррррр, ама смееше ли нещо да каже съра.. бяхме многооооо млади гаджета... та горкия си траеше и хапваше...само ми каза.... "Ще се научиш"... И сега като го разказвам се смея....щото се сещам за физиономията му, когато го опита.....е после си признах де....и спретнахме набързо едно скандалче на тема "Защо искам да го тровя"....
А аз по принцип мъж в кухнята не допускам.... ....а познай защо????.....



Тема Re: Рецепта за ябълков пай (за мъже) [re: Лили М]  
Автор yetti (снежко)
Публикувано04.10.13 14:15



е, ти си била по-некадърна и от мене по това време бе!



----

I only had a Corona
Five cent deposit


Тема Re: Рецепта за ябълков пай (за мъже) [re: roshava]  
Автор yetti (снежко)
Публикувано04.10.13 14:16



за съжаление това важи все повече за жените. да не кажа че всичкото говедо от женски пол под 30-35 НЕ може да готви, пълна некадърност, да не споменавам, че повечето дори се гордеят с тези си постижения.

аз готвя по-добре от повечето си познати жени...

----


I only had a Corona
Five cent deposit


Тема Re: Рецепта за ябълков пай (за мъже) [re: yetti]  
Автор Лили М (усмивка)
Публикувано04.10.13 14:31



Абе ей.....

.... Аз ти казвам за случка...т.е. за изключение, а иначе обожавам да готвя. Особеното е, че никога не мога да приготвя едно и също ядене с един вкус, винаги има нещо ново, или нещо липсва, но става супер, защото го правя с много желание и любов, а не забравяй, че аз все пак съм си теле...и храната трябва да е на ниво...щото иначе въобще не хапвам...
А няма жена, която да не може да готви, има жена, която не иска да готви...а аз на мъж "готвач" не бих се доверила...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.