Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:26 18.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема И после кажете...  
Автор Лили М (усмивка)
Публикувано22.09.13 23:39



че мъжете са хора....или по-точно човеци...
Ето един разказ от фейса...
"Когато бях тийнейджър на 16 год. ми се наложи да чакам момиче на среща цели четири часа.След това тя не дойде!А,аз бях спестил през месеца,с много труд,цели 100 лева,за да я почерпя.С Цветята,които бях взел по случая се наложи да усмихна случайно минаващо момиче.Когато попитах после Ирина защо ми е вързала тенекия,тя ми се присмя и отговори,че съм бил обществено опасна безпарична личност.
Години след това поръчах същото момиче съвсем случайно на горещ телефон срещу скромната сума от лесно заработени 100 лева.Обслужи всичките ми приятели,а след това ЦЕЛИ ЧЕТИРИ ЧАСА ми танцува кючек на AC DC!Когато попитах Ирина на тръгване дали помни думите си отпреди години,тя наведе глава и си тръгна.Най-накрая смазах тенекиите и те спряха да дрънчат в сърцето ми."
Мен това ме остави без думи...

и продължавам да недоумявам, как може да си обичал и да можеш да причиниш на някой това...май всички мъже да роби на егото си, а душата я пращат в командировка....



Тема Re: И после кажете... [re: Лили М]  
Автор moreol ()
Публикувано22.09.13 23:49



ама човека никъде не казва, че я е обичал... тя дори не му е дошла на първата среща

... не го защитавам, но тази си е била парцал от малка.



Тема Re: И после кажете... [re: moreol]  
Автор Лили М (усмивка)
Публикувано22.09.13 23:55



А смяташ ли, че на първа среща и със спестени пари, я е поканил ей така, без да му пука за нея? Не мисля...И дали цената която плащат двамата за грешките си е еднаква.....
Ама както и да е...но трябва да си призная, че отмъщението няма пол, в смисъл и отмъстителни жени има, ама на такова унижение, някак не мога да си представя, че една жена е способна....
Не бе човек, то не е въпрос на защита или нападение, а на способсност...Ти способен ли си на такова нещо...



Тема Re: И после кажете... [re: Лили М]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано23.09.13 00:03



Какво унижение? На нея това й е била работата.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: И после кажете... [re: Лили М]  
Автор moreol ()
Публикувано23.09.13 00:04



Момичето се е унижило още като се е захванало с тази "професия". Не мисля че жените, които правят секс за пари трябва да бъдат уважавани, защото те още захващайки се с това се принизяват и самоунижават. Това че ония е бил гадняр и е решил да получи душевно удовлетворение за нейна сметка е отделен въпрос... НО може би никога е нямало да се стигне до тук ако тя на първо място е била едно нормално момиче

... ами ако заради това че му е вързала такава тенекия и му е казала тези думи е получил травма и е почнал да вижда всички жени като златотърсачки? ако заради това е почнал да си плаща за секс?.... момчетата на 16 годишна възраст са много крехки ... Това да не е от ФБ на Файла, типично в негов стил



Тема Re: И после кажете... [re: Лили М]  
Автор moreol ()
Публикувано23.09.13 00:09



Да ти кажа днес мен какво ме втрещи... ето какво се разнася из фб в момента:



Това момиче също ми прилича на 16 годишна. Как ще я коментираш?

Редактирано от moreol на 23.09.13 00:09.



Тема Re: И после кажете... [re: Amelia Pond]  
Автор Лили М (усмивка)
Публикувано23.09.13 00:09



Обслужи всичките ми приятели,а след това ЦЕЛИ ЧЕТИРИ ЧАСА ми танцува кючек на AC DC!Когато попитах Ирина на тръгване дали помни думите
Започвам да се отчайвам...честно... абе само аз ли уважавам чуждото его и достойнство...
Едно е работата, съвсем друго е гаврата...нали разбираш тънката граница? А пък трето е хвалбата с гаврата...



Тема Re: И после кажете... [re: moreol]  
Автор Лили М (усмивка)
Публикувано23.09.13 00:16



Така, не искам да коментирам кой как си изкарва хляба...
Значи според теб като си от страната на силния, можеш да си правиш каквото искаш, само защото някога си бил застъпен и си бил слаб...
И не забравяй, всеки един човек е човешко същество, със своите чувства и емоции, а това че някои правят компромис със себе си, не значи, че са роботи или машини... те също плачат...повярвай...



Тема Re: И после кажете... [re: moreol]  
Автор Лили М (усмивка)
Публикувано23.09.13 00:21



Как? с една дума.... "пуберитет"... и липса на родителска заинтересованост....



Тема Re: И после кажете... [re: Лили М]  
Автор moreol ()
Публикувано23.09.13 00:25



Не възразявам с това, в човешката природа е силните да мачкат слабите, но тук пола няма значение и не е редно това да го лепваш на мъжете. Всеки човек се сблъсква с различни житейски трудности, живее в специфична за него околна среда и общува със специфични хора.... всичко това го оформя като характер, ценности, поведение, отношение към другите.... но пак казвам пола няма значение, защото съдбата може да чука както жените, така и мъжете

.... някои житейски трудности могат да оставят дълбока слреда у човека и силно да деформират целия му мироглед... това може да се е случило и в този случай... говоря както за момчето, така и за момичето,... никой от тях не е виновен, просто такава им е била съдбата, а твоята е да се възмущаваш от тях... моята е да ти обяснявам, че не трябва и не е нужно да се фрапираш от такива случаи ... не ги приемай толкова на сериозно нещата и не търси вина генерално у половете, никак не е редно, всички хора сме различни, макар и да не си личи от пръв поглед




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.