Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:16 09.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: И после кажете... [re: moreol]  
Автор Лили М (усмивка)
Публикувано23.09.13 01:33



Според мен не тенекията, а това че му е казала че той не бил достатъчно финансово стабилен за нея
.................
Охоооо...его нещо виждам, а? Абе само едно не знам, не останаха ли истински мъже бе....ами на вас, ако човек кихне насреща ви и не ви се извини, ще направите така, че сме виновни, че грип ще ви хване, а пък после на лекар да ходите, а пък и лекарства да пиете, а пък те скъпи....и само да ви падне кихащата, ще я пратите в Пирогов....


Благодаря ти, Мореоле, но съм си такава, късно е да се променям......а и аз съм си темпераметна, паля се, горя и загасвам...ама не мога да не реагирам..... Споко, аз съм последния човек, който би се вързал и изопачил доброто отношение....но пак ти благодаря....



Тема Лили... [re: Лили М]  
Автор The Stranger (NO GAME :))
Публикувано23.09.13 11:03



Питаш къде са истинските мъже, ли? А истинските жени къде са? Значи можете да си правите гаргара с мъжете, да им връзвате тенекии, да ги обиждате, а те ако са истински мъже трябва да изтърпят всичко това с усмивка и да продължат да харесват и обичат жената, която им причинява всичко това? Сори, но не си познала. Една истинска жена никога не би причинила нито едно от гореописаните неща. Каквото повикало, такова се обадило, съвсем нормално е. Всеки един мъж (истински или не) си има достойнство и праг на поносимост на глупости, преминете ли този праг, сърдете се на себе си.
Нищо лично към теб, говоря по принцип.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Лили... [re: The Stranger]  
Автор пoняkoгa (свестна)
Публикувано23.09.13 11:21



И двамата бъркате казуса, ама като ви влече.................

..... много крайно, много...........



Тема Re: Лили... [re: The Stranger]  
Автор Лили М (усмивка)
Публикувано23.09.13 11:36



Споко, не го приемам за лично...
Стренджи, ако не можеш да разбереш моето възмущение към ситуацията, някак няма смисъл да говорим, просто нямаме допирни точки в мисленето...и оттам си губи смисъла да спорим...
Истинска жена ли? Ми ако искате една жена да е истинска, трябва да я приемете като такава, с цялата гама от положителни и отрицателни качества, реакции и всичко което е ТЯ...тогава жената е истинска...но вие, ако търсите само това, някоя да ви величае и да скланя главица, ще си намирате кифли...които не търсят вас...а нещо от вас...Нормално!
А ако те интересува какво значи истински мъж за мен...казвам ти веднага...човек с цялата гама от емоции, които не ги крие, а ги показва..тогава ще има и диалог..и скандали и примирие...и всичко...но не и манипулации и отмъщения...
Дори и в конкретния случай от разказа на онзи....ако той тогава беше отишъл при нея, да и се беше разкрещял, дори и обидил в яда си, щеше да му мине и нещата нямаше да стигнат дотам, че да таи отмъщение 20 и кусур години...а и едва ли жената щеше да се обиди толкова, защото ние жените не сме такива егоцентрици..
Няма как да ти говоря за неща, които ти не можеш да видиш...въпрос на гледна точка е...сега пък аз нямам нищо лично към теб....

...говоря по принцип...



Тема Re: Лили... [re: Лили М]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано23.09.13 12:02



Какво е таил? "Поръчах същото момиче СЪВСЕМ СЛУЧАЙНО". Ако е истински разказът, което не е много сигурно, това си е паднала от небето възможност. Така и така, която и да е била, е щяла да прави същото, което тази. Случайно е била тя. Ебаси филмите, които виждаш. Никакво отмъщение няма в това. Думата дори не е точна. Ти си изключително субективна и изключително много изкривяваш нещата. При това в тоя най-вероятно съвсем измислен казус.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!

Редактирано от Amelia Pond на 23.09.13 12:02.



Тема Re: Лили... [re: Amelia Pond]  
Автор Лили М (усмивка)
Публикувано23.09.13 12:50



Лошото е, че ти не ги виждаш и неговата постъпка е нормална за теб...ама няма лошо...
Когато попитах Ирина на тръгване дали помни думите си отпреди години,тя наведе глава и си тръгна.Най-накрая смазах тенекиите и те спряха да дрънчат в сърцето ми."
Знаеш ли, на мен са ми интересни човешките взаимоотношения, всичко друго е следствие на тях...от там тръгват и се градят нещата... а лошото е в повече случаи ги няма, а всичко се приема за лично и се таи някакъв негативизъм с години....и ..и ...и..
Както и да е...ама така като чета, май само аз съм на различно мнение...а това или не говори добре за мен, или хората не разбират колко много губят от цялата тази чернилка която таят в себе си....но наистина не мога да не ми пука. А ако дойде времето да не ми пука, сама ще се запътя бавно към Орландовци, защото
непукизма не ми е в кръвта...безразличието също...





Тема Re: И после кажете... [re: Лили М]  
Автор moreol ()
Публикувано23.09.13 12:55



Много си емоционална бре, на колко години си?


bondage, domination, sadism, mazohizam



Тема Re: И после кажете... [re: Лили М]  
Автор moreol ()
Публикувано23.09.13 13:01



Значи, има разлика между его и висока себеоценка... докато 1вото не е хубаво, 2рото е много хубаво да го имаш и обикновено липсата на 2рото се компенсира с 1вото... не мисля че ме разбираш правилно, това че момчето няма достатъчно пари не го визирам като минус у него, нито смятам че избива комплекс, защото няма кинти... но не е приятно някой да ти заяви че единственото качество което търси в теб е дебелината на портфейла ти.... не само вие жените искате да бъдете оценявани от мъжете като човеци, качества, характер и т.н.... мъжете също искаме да бъдем оценявани така... както жените не искат да бъдат виждани като чифт цици и сочен задник, така и мъжете не искаме да бъдем виждани като портфейли, особено от жени които наистина харесваме





Тема Re: И после кажете... [re: moreol]  
Автор Лили М (усмивка)
Публикувано23.09.13 13:13



Не е до годините пич, а до това, колко ти пука и как живееш, дали гледаш само себе си или се интересуваш и за останалите.......и най-вече дали си открит или прикрит...


Стара съм..ама това не ми пречи, да реагирам...



Тема Re: И после кажете... [re: Лили М]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано23.09.13 13:18



Знаеш ли какво виждам аз в тази история?

Едно момче, възпитано, че трябва да се грижи(спестява месец, за да покани момичето на среща) за жената, която харесва("обича" е силно казано). И една кифла, възпитана да оценява мъжете според моментното състояние на портфейла им. Огорчението му е напълно разбираемо. За съжаление, ще се прехвърля и спрямо останалите жени, които ще срещне в живота си.

Всичко друго, което се опитваш да вмениш като идея тук, за мен е несъстоятелно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.