Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:38 09.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: И после кажете...нови [re: Лили М]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано26.09.13 11:21



Не питаш мен, но ще ти отговоря от моята си гледна точка. Аз помня каква бях и на 16, и на 20. И добре осъзнавам колко излишни драми съм предизвикала с капризите си. Но, и мъже, на които навремето съм казала категорично "не", днес имат желание да ме ухажват отново.

А за цветята и кавалерското отношение - наблюдавам синът ми и племенникът ми - изумявам се колко естествено им идва правенето на комплименти, милото държание, възхищението им пред женската хубост, желанието да направят подарък, или да подарят цвете просто ей така, щото на тази възраст те още нямат други помисли, и стигам до извода, че на мъжете им е инстинктивен стремежът да направят жената щастлива, да я зарадват. Но пораствайки и срещайки жена, след жена, придобиват опит, често горчив, и започват да се проявяват другите аспекти на мъжката им природа. Та, поговорката, че няма дим без огън е абсолютно вярна.



Тема Re: И после кажете...нови [re: Лили М]  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано26.09.13 13:22



Как може да приемаш нейния тип поведение за нормално,а неговото не?Определено тя му е задала посоката на отношение към жените.
Доста странно,че си избрала подобен сюжет,за да твърдиш колко са лоши мъжете,тая кауза може да бъде подкрепена от други,къде по-сърцераздирателни истории,където девойката е мила и невинна,попаднала в лапите на чудовището.



Тема Re: И после кажете...нови [re: Vitalite]  
Автор Лили М (усмивка)
Публикувано26.09.13 13:25



Съгласих се с всичко, което си написала...обаче както ти каза... синът ти е малък и при него в момента няма полове...а само хора и за това е и това отношение... той се възхищава на всичко красиво - отношение, визия...всичко...Аз точно това винаги се питам....защо пола се поставя пред човека...Характерите са многооо разнообразни и ако не се опознаят двама човека, няма как да има правилна преценка върху очакванията, а оттам идват и разочарованията. Ето и в конкретния случай на разказа....ако този беше опознал девойката преди да я покани на среща...абе поне малко...той щеше да разбере, че тя не става за него, че тя търси парите и повърхностните емоции...а, явно намеренията на момъка са били други...
Точно разликата в Човешките ценности, води до половите разочарования...



Тема Re: И после кажете...нови [re: Лили М]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано26.09.13 13:33



при него в момента няма полове...

О, има полове - повярвай ми.



Как да опознаеш някого ако не излезеш на среща с него?

явно намеренията на момъка са били други...

Тук също не си права - не знаеш какви са били намеренията му. Приеми, че е поканил момиче, което харесва(щото никой не ходи на среща с хора от противоположния пол, които не харесва по някакъв начин) на среща с желание да го опознае - като човек. Но тъй като този Човек е Дама, е приготвил букет, и скромна сума за кафе и пасти.
Но от нейната реакция е разбрал що за Дама и Човек има пред себе си.



Тема Re: И после кажете...нови [re: Sarfa]  
Автор Лили М (усмивка)
Публикувано26.09.13 13:40



Доста странно,че си избрала подобен сюжет,за да твърдиш колко са лоши мъжете,-Наистина не мога да повярвам, колко елементарно мислиш....Аз не искам нищо да показвам, а просто се възмутих и продължавам да го правя, на това, колко отмъстителни могат да бъдат ХОРАТА /в случая е мъж, но може и да е жена/. Знаеш ли....и аз имам неща, с които не се гордея, напротив, всеки път като се сетя за тях и ми е гадно, но хич не мога да разбера тези, които се мъчат да се издигат в очите на другите с поведение, граничещо поне за мен, с отвратително. Говоря за конкретния случай....Ако за теб това е нормално..ок..
Поне аз, никога не съм имала нужда да си лъскам егото с негативни постъпки и отмъщение и... т.н., глупаво е...а това да СИ доказваш, че си велик, когато нараняваш е още по-глупаво...сори, нищо лично, чета и ти отговарям....



Тема Re: И после кажете...нови [re: Vitalite]  
Автор Лили М (усмивка)
Публикувано26.09.13 13:48



Не знам Витал, по принцип може само да гадаем, кой..какво... защо...и т.н.
Бях провокирана от разказ, който лично на мен не ми се видя нормален да е за хвалба....напротив...издразни ме...
А моята дъщеря е почти на 15....та ако знаеш колко са ми познати тези отношения...за това не вярвам на 16...момчето да ги е приело така нещата..ама може и да греша...



Тема Re: И после кажете...нови [re: Лили М]  
Автор roshava (диване)
Публикувано26.09.13 14:04



Много ми е интересно, дали ако това момиче беше дъщеря или сестра на така сладко плюещите я ... пак ли така щяха да пишат и да я храчат?

Nobody thinks the way I do
I guess that nobody dares...



Тема Re: И после кажете...нови [re: Лили М]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано26.09.13 14:09



В разказа не видях никаква хвалба - само огорчение, чак до самоунижение щом разказва подобна история, и облекчение.

Вярвам, че дъщеря ти може да казва "не" по подходящия начин. Ако ли не - време е да я научиш, че здравото мъжко его(Аз) е важно за правилното отношение на мъжа към жените. Нездравото, води след себе си пориви за отмъщение към де що жена срещне по пътя си, задавайки им въпроса "Има ли жената душа?", без да чака за отговор.



Тема Re: И после кажете...нови [re: Лили М]  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано26.09.13 14:22



Самата ти тема започва с обобщения за мъжете,може да си я прочетеш.Също и така свършва.
Нормално е - за това момче,както ти бях написал няколко поста по-горе.А е нормално за него,защото тази мацка го е програмирала.Унижението е нещо,което някои хора не забравят и могат да отмъстят за него.
Елементарни разсъждения са,да,но и случката не предполага други.Естествено,че като събира 1 месец пари от закуски да излезе с момичето,чака цели 4 часа с букетче до някой стълб,сам с мислите си(не са били много приятни,сигурен съм) и за капак го полеят с подобни думи,раната е била дълбока.Няма нищо за учудване,че християнските принципи на поведение не са били на дневен ред, когато поръчаната курва се е оказала тя.Естествено,че ще я унижи по всеки начин за който се е сетил.Нямаше да бъде нормално,ако започне да й се обяснява в любов,нарисува й голяма картина с къща,кола,три деца и куче и измъкне поредния букет,а тя съкрушена, види в него своя герой.
Другото - недей да рекламираш своя модел на поведение,не говорим за теб,а за някой друг,в чиято ситуация не си била,предполагам.Неговата реакция е обяснима,друг е въпроса,правилна ли е и какъв му е моралния код на този младеж...Но отношението му към жените е предопределено от нея,както писах.

Редактирано от Sarfa на 26.09.13 14:27.



Тема Re: И първо кажетенови [re: yetti]  
Автор roshava (диване)
Публикувано26.09.13 14:29



Не мога да разбера ... защо хората правят съвсем съзнателен личен избор /момъка си е избрал да покани меркантилна вървежна кака, вместо свито и добричко същество от женски пол, вярващо в романтиката и т.н./, а после вият като линейки и търсят вината в другите?
Сложил си ръката в огъня, пък после реве че се бил опарил ... ми причина и следствие е това ... и точно такива случки в тази възраст би следвало да го научат на това, че независимо коя е девойката ... с такива жени, следствията са такива. Това е цената на този вид обяд.
Що се отнася до отмъщението ... ми няма отмъщение реално ... мацката като се е хванала на хорото на проституцията, тя знае и цената ... повече извратени желания, повече кинти. За нея това е работа и този балък пак си е дал спечеленото с тежък труд и пак не е получил абсолютно нито една емоция от нейна страна, но този път си е платил за пренебрежението и.



Ако е искал да отмъсти наистина ... да беше станал някоя яка батка с много кинти, по който се лепят някакви яки каки, а не да е същият смотльо който си наема девойки срещу пари, защото още не може да си свали нито една.

Виж колко е лесно да се храчи по хората, когато заемеш страна.

Nobody thinks the way I do
I guess that nobody dares...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.