Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:08 18.05.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Тенденции  
Автор roshava (диване)
Публикувано11.09.13 09:26



Завръща ли се отново модата на Рубенсовите дами?
Вчера бях малко из един от най-показателните градове за тенденцията сред девойките и харесването на мъжете, защото на глава мъжко население се падат по близо 5 девойки. Борбата е тежка, а мъжете по-разглезени.


Това което установих вчера беше, че значително преобладаваха девойки с пищни форми, които изобщо не се свеняха да ги показват с тесни панталони, блузи с големи диколтета и почти впити ризи показващи изобилието на месце, поли до малко над коляното ... и докато преди 20-тина години пълничките бяха смазвани откъм самочувствие от многото слаби девойки, сега самочувствието им е уникално ... маникюрите, прическите, вирнатите нослета сякаш ходят по моден подиум ... а слабите които видях, бяха на двете крайности ... или занемарили тези подробности или прекалили до степен на палячовци, за да могат да привлекат поне с това вниманието.
Слабите ли са сега смазаните откъм самочувствие?




Мен този ме кефи! Какъв поглед само ...

Nobody thinks the way I do
I guess that nobody dares...

Тема Re: Тенденции [re: roshava]  
Автор пoняkoгa (свестна)
Публикувано11.09.13 10:26



Гледката е отвратителна и на плажа, то бива целулит, ама айде стига толкоз

.

Забелязала съм, че дебелите жени са по-нагли, нахални и груби. Няма финес нито в поведението им, нито в изказа. На всичкото отгоре хапват непрекъснато, по много, но за сметка на това често ............. онзи ден наблюдавах как се хранят на all inclusive пакет - е няма такова ядене! Чиниите се пълнят с много и от всичко.............. и си го изяждат, да им е здраве, разбира се.

По всичко личи, че не харесвам дебелите

П.П. Как ме е псувала една дебелана, направо не е истина, само защото и казах да качи количката с детето си на тротоара, още се изчервявам, като се сетя!



Тема Re: Тенденции [re: пoняkoгa]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.09.13 10:44



Ми, наднорменото тегло си е в повечето случаи немарливост, която води до редица заболявания.

Аз, като една епикурейка, се интересувам единствено от това - този, към когото страст питая, да ме намира привлекателна. Към момента не ми се е случвало да се заплесна по такъв с предпочитания към крайностите - кльощави, анорексички и дебелани. Така че - перфектно ми се получава.





Тема Re: Тенденции [re: Vitalite]  
Автор пoняkoгa (свестна)
Публикувано11.09.13 11:22



Епикурейка - вярно?! Във всяко едно отношение!?



Предпочитам качеството пред количеството ..... с малки изключения, разбира се


П.П. Абе, да си призная, страх ме е да не остарея дебела



Тема Re: Тенденции [re: пoняkoгa]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.09.13 12:07



Е, най - висше удоволствие се постига чрез водене на "умерен" живот.

Според епикурейците. А в някои отношения съм истинска хедонистка.

ПП. Как ще станеш дебеланка, ако имаш мяра в храненето?!



Тема Re: Тенденции [re: пoняkoгa]  
Автор roshava (диване)
Публикувано11.09.13 12:13



Ми не знам ... аз съм имала няколко пълнички приятелки, големи слънчица. В компанията им не съм спирала да се чувствам добре и усмихната, а едната беше и голям комик. Корем ме е заболявал от смях. ... Но като цяло си права, тенденцията е за по-нагли, нахални и груби, другото са изключения.

Но това го забелязвам и при слаби. Май не е въпрос на килограми, а на себеусещане и удовлетвореност.

Наскоро гледах едно филмче с две дебеланки, едната поради което беше станала свита и плаха, а другата точно такава грубианка ... спечелиха почивка в един курорт, където срещнаха едни нигерийци /при тях дебелите жени са на почит, те не харесват слабите/, благодарение на които се почувстваха добре в кожата си, приеха се такива каквито са и станаха точно едни слънчица ... мили, с финес и правеха неща които ги удовлетворяваха ... танцуваха в дискотеката, забавляваха се, без да се притесняват или реагират негативно от това, че някой не ги харесва.

Комплексираните хора винаги преекспонират проблемите си и стават слепи за реалността, от там и реагират негативно и неуместно когато им правиш забележка. Една дебеланка няма да приеме забележката, която и правиш съвсем уместно и за доброто на нея и детето и, а ще си помисли "ако бях слаба, дори по средата на улицата да се разхождах, нямаше да ми направиш забележка, ама нали съм пълна..." ... а то изобщо не е до килограмите, а до пълнежа в кратунката.

Nobody thinks the way I do
I guess that nobody dares...

Тема Re: Тенденции [re: roshava]  
Автор Лили М (усмивка)
Публикувано11.09.13 12:20



А защо пък трябва всичко да се прави заради мъжете.....

...заради мъж да, ама заради мъжЕ....
Може пък те така да се харесват...винаги съм уважавала хората, които не са роби на външността....а и не може всички да са слаби или дебели....Красотата е във различията...
А и когато човек отслабне има проблеми с гардероба...
Та..хора разни, вкусове също...



Тема Re: Тенденции [re: пoняkoгa]  
Автор Лили М (усмивка)
Публикувано11.09.13 12:20



Утре?....





Тема Re: Тенденции [re: Лили М]  
Автор пoняkoгa (свестна)
Публикувано11.09.13 12:22



Да

........



Тема Re: Тенденции [re: Лили М]  
Автор пoняkoгa (свестна)
Публикувано11.09.13 12:24



Нееее, дебелите не се харесват ............... те харесват да папкат

........... Абе, много станаха дебелите ............




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.