Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:35 14.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Спомени и още нещо  
Автор roshava (диване)
Публикувано31.08.13 10:37



Като малка (явно в пубертета), нарисувах тялото на моят мъж мечта и си го бях окачила на леглото за известно време, защото си го харесвах доста. Само очертания, без глава и без съдържание, защото по това време и аз самата за себе си бях просто очертание.
Та, преди известно време, гледам аз едно клипче в нета и изведнъж рисунката ми се появи от плът и кръв. Съвпадение на 100%. Чувството беше много шарено и приятно, нещо като "Уау, ама той наистина съществува ... и допълнението си го бива (за главата идеше реч

)".

Въпросът ми е, дали сте виждали или срещали в реала, рисунката на детският си идеал за мъж/жена?



Тема Re: Спомени и още нещо [re: roshava]  
Автор FilerO99 (Evil Light)
Публикувано31.08.13 13:05



Личната ми концепция за идеалната жена е естествено руса, синеока, по-ниска от мен, бръсната отдолу. По времето когато прослушах Рамщайн непосредствено след излизането ми от казармата на 2ри февруари 1999та година я намерих въпросната перфектна за мен жена, намерих я в един публичен дом и я наебах.



Когато свършвах в нея в мисионерска поза и гледах невероятно красивото и лице с русата коса, бялата кожа и сините й очи за момент я видях двойна!



Тема Re: Спомени и още нещо [re: roshava]  
Автор Лили М (усмивка)
Публикувано31.08.13 13:27



Ами сега?


Не знам, Рош..винаги съм мислила, че харесвам руси и синеоки или зеленооки мъже, но май се оказва друго...На първо място е важно излъчването и очите /независимо от цвета/, а другото почти не ме интересува, т.е. са подробности...
Винаги ми е било трудно да си представям нещо, та май никога не съм имала детски идол за мъж...
А пък съм и толкова лош визиономист, че дори сега един приятел ми се обади и се оплака, че съм го подминала в супермаркета...за мен е нормално...кой му е крив, че не се обажда......не подминавам никой, но стига да го позная...



Тема Re: Спомени и още нещо [re: roshava]  
Автор LILKA_SM (ентусиаст)
Публикувано31.08.13 19:44



Като малка, се питах какъв мъж искам да имам като порасна. Рисувах си го във въображението, но не като физически белези как би изглеждал на външен вид, а какъв да бъде като характер, как би се държал с мен, как бих се чувствала аз. Естествено, имах предпочитания и към външни белези за мъж, но не държах толкова на това, по-важното за мен беше какво ще представлява самия той като мъж. Еми, срещнах го... след много години.





Тема Re: Спомени и още нещо [re: roshava]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано31.08.13 19:46



Да, и години по-късно, той ми стана съпруг.



Тема "На душа лежат спомени тежки... [re: roshava]  
Автор FilerO99 (Dark Power)
Публикувано31.08.13 19:48



злобна ги памет често повтаря"

-Христо Ботев...



Тема Re: Спомени и още нещо [re: LILKA_SM]  
Автор roshava (диване)
Публикувано31.08.13 20:26



Като се замислих ... първата ми "голяма любов" имаше същият външен вид, ама аз си го харесах заради други качества, та бях забравила, а този понеже беше на клипче, т.е. само външност, за това ми направи впечатление и изплува рисунката.

Nobody thinks the way I do
I guess that nobody dares...



Тема Re: Спомени и още нещо [re: dama spatia]  
Автор roshava (диване)
Публикувано31.08.13 20:28



Подсети ме за това ...





Nobody thinks the way I do
I guess that nobody dares...

Тема Re: "На душа лежат спомени тежки... [re: FilerO99]  
Автор roshava (диване)
Публикувано31.08.13 20:30



В душата какво ли не крием, Файле .... там са нещата, които ни припомнят колко слаби можем да бъдем.



Nobody thinks the way I do
I guess that nobody dares...

Тема Re: Спомени и още нещо [re: Лили М]  
Автор roshava (диване)
Публикувано31.08.13 22:02



Като малки не си представяме .... харесваме си рисунка на някой принц, фотография на някой манекен или някоя филмова, музикална звезда ... коруба, защото и ние самите още нямаме самосъзнание.


За после е ясно, че визията вече не е толкова важна, особено ако си женско ... за мъжките е ясно, че визията никога не отпада.

Nobody thinks the way I do
I guess that nobody dares...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.