Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:42 11.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Творчество  
Автор roshava (диване)
Публикувано20.08.13 09:37



Твореца на Любов, използва всичко това и се чувства щастлив.



Твореца на омраза, потиска всичко това и се чувства нещастен.

Вие от кои творци сте?



Тема Re: Творчество [re: roshava]  
Автор Лили М (непозната)
Публикувано20.08.13 12:04



...За това ще ми трябва поне ден, да го прочета и осмисля....
Лято е! А, лятото не е сезон за размисли....и разсъждения..
Аз съм непоправим оптимист и усмихнат човек, та...явно съм творец със цветни, свежи и нежни багри.......



Тема Re: Творчество [re: Лили М]  
Автор roshava (диване)
Публикувано20.08.13 13:55



Е така е ... лятото се ползва повече дясното полукълбо, а зимата лявото ... за равновесие.





Тема Re: Творчество [re: roshava]  
Автор Лили М (непозната)
Публикувано20.08.13 21:38



Ляво...дясно..май се преплитат...

....
Досега бях на един детски рожден ден...е няма да ти казвам каква веселба е при децата...искренно се забавлявах...няма по-истинско и красиво нещо от тях...
Винаги ми е било интересно, защо възрастните си усложняват живота, а при децата е толкова истинско и весело...Ама те са просто по детски чисти и откровени, когато не им харесва нещо се цупят и си го искат и разбира се го получават, а когато се смеят..го правят от сърце...
Две момченца се скараха за една количка и бая искри хвърчаха...накрая решиха да ми я дадат на мен..аз да си играя...а те да не се карат...Ама познай на мен как ми се буташе количка...та ги настаних един срещу друг и така да си я поддават...настана мир и спокойствие...Това просто го казвам, че при тях лошото не се задържа..преди 5 мин. щяха да се бият, а после кротко и весело си игреха...
Ехххх...защо не съм дете.......или защо поне не се заглеждаме малко повече в поведението на децата....повярвай, има какво да научим от тях...



Тема Re: Творчествонови [re: Лили М]  
Автор roshava (диване)
Публикувано20.08.13 22:32



Винаги съм казвала, че най-големите "духовни" учители са децата. Те са точният пример за живеене Тук и Сега. Изживяват всеки миг пълноценно, всяка емоция на макс и не приемат нищо лично. При тях няма натрупвания и всичко е игра. Сега могат да играят на война, да се бият, изпотрепат ... после да си играят на семейство и да се прегръщат и обичат. И осъзнават, че всичко това са роли, моментни състояния, които не изпълват със злоба, завист и всякакви други отровители на човешките взаимоотношения.


Защо повечето хора не преминават всички етапи на развитие, за да стигнат отново до детския, защото всички духовни учения учат точно на това ... че за да стигнеш до рая /в православието примерно/, трябва да станеш отново дете, за да стигнеш просветление /според източните философии/, трябва да станеш отново дете. ... Добре че ги има децата.



Тема Re: Творчествонови [re: roshava]  
Автор Лили М (непозната)
Публикувано20.08.13 23:00



Абе сладурковци са страхотни.......Бях забравила, какво е това, да си играеш с малки деца....

...ама си е удоволствие, де.....Зареждат със страхотни положителни емоции...Имах нужда....



Тема Re: Творчествонови [re: Лили М]  
Автор roshava (диване)
Публикувано20.08.13 23:07



По улицата сутрин и вечер има винаги деца, които като минавам покрай тях, все ще се закачат и все ще ме развеселят с нещо. Имам си даже ухажор.





Тема Re: Творчествонови [re: roshava]  
Автор Лили М (непозната)
Публикувано20.08.13 23:21



Ехееее, аз даже си имам принц....принц Майкъл...едно русичко синеоко момченце, но което съм кръстница...С него си разказваме истории за замъци и рицари...ама нещо не ще принцесите, момичетата били скучни и досадни...

..

Оспамих ти темата.......та какво стана с творците??? у лево, а?



Тема Re: Творчествонови [re: Лили М]  
Автор roshava (диване)
Публикувано20.08.13 23:25







Тема Щастиетонови [re: roshava]  
Автор roshava (диване)
Публикувано21.08.13 09:31



Като си намерим пътя на щастието, определено нещата стават по-лесни.



Кой е вашият път?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.