Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:34 17.05.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Хората били 3 вида  
Автор roshava (диване)
Публикувано19.08.13 15:45



Избирай си. Хората са три вида. За обич, за ебане и за война най-хубаво е когато намериш единствен човек, който става и за обич и за ебане и за война. Най-често и най-лесно можеш да намериш човек за ебане. Ама това не е точно човек. Най-трудно е да намериш за обич. Най-приятно е когато си обграден от хора, които стават за война.

сп. Егоист, Декември 2005



Тема Re: Хората били 3 вида [re: roshava]  
Автор Лили М (непозната)
Публикувано19.08.13 15:55



...тц, има и 4-та категория, тези, които за нищо не стават...



Тема Re: Хората били 3 вида [re: Лили М]  
Автор roshava (диване)
Публикувано19.08.13 16:00



значи има и 5-та .... тези дето стават поне за чеп за зеле.



да измислим още, а?



Тема Re: Хората били 3 вида [re: roshava]  
Автор Лили М (непозната)
Публикувано19.08.13 16:14



Нямаш проблем, ама сега главата ми е заета с друго и малко трудно мисля в тази насока...но ще опитам де...


Та...6-тата са такива, които не се знае стават ли за нещо или не...щото не можеш ги разбра.......един вид са "Парижките потайност"...пък ти решаваш дали искаш изненади или не.......и на каква "потайност" можеш да налетиш....

Редактирано от Лили М на 19.08.13 19:01.



Тема Re: Хората били 3 вида [re: Лили М]  
Автор roshava (диване)
Публикувано19.08.13 16:35



С такива по-далеч, че могат да се окажат някоя "Кутия на Пандора". Освен ако не си любител на екстремни преживявания.



7. Скрити лимонки, които на думи могат всичко, а като се стигне до дела и се оказват изстискан лимон.



Тема Re: Хората били 3 вида [re: roshava]  
Автор Лили М (непозната)
Публикувано19.08.13 18:50



...Ама чакай сега, ние за мъже или за жени говорим......щото нещо се обърках....
"Скритите лимонки" са предимно жените...аз до сега на "скрити лимонковци" май не съм попадала.......а и да съм попадала, не съм ги отразила...
Другата категория хора /без да ги разбеляме в случая/ са тези, които ти влизат под кожата..настаняват се там и те манипулират или ти носят щастие...
Ето този в момента ми е влезнал по кожата...и да ме питаш защо, не мога да ти отговоря....просто ми носи невероятно удоволствие да го слушам...




Тема Re: Хората били 3 вида [re: Лили М]  
Автор roshava (диване)
Публикувано19.08.13 21:34



Ти пък много задълбава ... откъде да знам дали са жени или мъже.

Смуча си от пръстите разни определения дето съм чула някъде, някога и така. Важното е видове да има, разнообразие.

Мдааа да преминем в положителната насока ... такива които заразяват с усмивка и придават настроение, което те кара да се чувстваш в безопасност.



Тема Re: Хората били 3 вида [re: roshava]  
Автор Лили М (непозната)
Публикувано19.08.13 22:43



Ехееее, ти нещо май се отнесе....

.....
Ако намериш такъв, дръж го за експонат, пък аз ще дойда да го разгледам........уникатите трбва да се ценят...
Нещо ми е сънливо и заядливо...



Тема Re: Хората били 3 вида [re: roshava]  
Автор Nazgulll (19см)
Публикувано19.08.13 22:45



че кво му е лесното да си намериш човек за ебане?

vitalite:\"преди много месеци съм оценила качествата на Назгул-интелект и чувство за хумор\"


Тема Re: Хората били 3 вида [re: Nazgulll]  
Автор Лили М (непозната)
Публикувано19.08.13 22:47



Я, Назгул????

...Ти жив ли си бре, затри се...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.