Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:27 01.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Хората били 3 виданови [re: Лили М]  
Автор roshava (диване)
Публикувано22.08.13 14:05



и много губиш





Тема Re: Хората били 3 виданови [re: Лили М]  
Автор пoняkoгa (свестна)
Публикувано22.08.13 14:05



А трябва





Тема Re: Хората били 3 виданови [re: roshava]  
Автор Лили М (непозната)
Публикувано22.08.13 14:15



Баси как ми изкривявате представата за света, вселената и микроклимата в човешките отношения....

.........................



Тема Re: Хората били 3 виданови [re: Лили М]  
Автор roshava (диване)
Публикувано22.08.13 14:18



Така е и в човешките отношения, единия от воюващите плаща скъпо.. но пък негов е избора да воюва..
Това ти казвах, че плащаме скъпо, само ако заложим скъпи за нас неща в даден спор. Войника плаща скъпо, защото залага живота си, адмирала се кефи на войната, защото нищо скъпо не залага, войниците за него са непозната военна единица.

война в спора има единствено, ако искаш да наложиш мнение
Ми не, самият спор е война, защото има противопоставяне на мнения ... не е нужно да налагаш каквото и да било, а само да стигнеш до най-доброто решение. Освен ако не си заложил нещо много ценно за теб и войната не стане на живот и смърт.

Ми да ... аз теб си те харесвам, точно защото ставаш за война ... дори да имаме противоположни мнения, това не ни пречи да си ги изложим, дори да се "посдърпаме", но после пак си се веселим и спора не влияе на личните ни отношения.

Ако се опиташ да погледнеш през моята гледна точка, ще видиш, че аз не влагам нищо негативно във войната, за това ми е лесно да я превърна в положителна емоция и ми харесва секса за сдобряване.

Редактирано от roshava на 22.08.13 14:19.



Тема Re: Хората били 3 виданови [re: пoняkoгa]  
Автор Лили М (непозната)
Публикувано22.08.13 14:19



Замисли ме....

.....



Тема Re: Хората били 3 виданови [re: Лили М]  
Автор roshava (диване)
Публикувано22.08.13 14:20



от нашата гледна точка ... ти си ги изкривила.





Тема Re: Хората били 3 виданови [re: roshava]  
Автор Лили М (непозната)
Публикувано22.08.13 14:31



Ами ето...ти даде отговора, а той е различие в характерите ни.

Аз не обичам да споря, защото искам да си влагам енергията и чувствата в нещо по-позитивно. За мен войната е гадно нещо, за това и не участвам, просто такъв ми е характера, обичам усмивките, музиката, шегите, приятните и красиви емоции...Повярвай, мога да бъда и много твърда, инат и много лоша, но тава само към хора, които доказано са си го заслужили.........ама те не участват в живота ми, а са само преминаващи...просто не съм ги допуснала до себе си....
Рош, животът е кратък и не си заслужава да го тъпчем допълнително с ненужни спорове, а споровете не водят до решения, напротив водят до инат и неотсъпване. Диалогът или липсата на такъв води до решенията...
Ей.......как само ме вкара в такива разговори.....
Ми разбира се, че се уважаваме...различието на мнения не води до неуважение, а просто до разширяване на кръгозора....важен е начина на комуникация...



Тема Re: Хората били 3 виданови [re: roshava]  
Автор Лили М (непозната)
Публикувано22.08.13 14:32



...браво бе...браво......сега и изкривена ме направете...



Тема Re: Хората били 3 виданови [re: Лили М]  
Автор roshava (диване)
Публикувано22.08.13 15:10



Не е до характер, до гледна точка е ... характера тук няма нищо общо. Приела си войната като нещо негативно и за това не можеш да извлечеш от нея положителна емоция, а за мен войната няма никакъв емоционален отенък и за това мога да влагам като +, така и - емоция в него.
Общоприетият смисъл на думичките е:
Диалог е разговорът между двама или повече събеседници, а спор е разговор, в който се сблъскват различни гледни точки на разговарящите.
Въпроса е с каква наглава влизаш в тези видове разговори ... да се забавляваш, да са се налагаш, да се доказваш, да научиш нещо ново ..... т.е. пак опираме до гледната точка. За мен спора е носител на нещо ново, както ти казваш, за разширяване на мирогледа и дори за забавление, когато споря за пълни глупости. Но + или - емоция във всяка война/спор/диалог и както искаш още го наречи въпросното общуване, е именно в наличието или липсата на уважение към събеседника. ... Ако се уважаваме, всеки спор ще свърши накрая с усмивки и стискане на ръце ... ако не се уважаваме и диалога няма да донесе нужното удовлетворение. Та, според мен, емоцията идва от отношението на събеседника/противника и т.н., а не от това какво точно водим ... спор, диалог и т.н.

Та, емоцията според мен си е въпрос на отношение, а всичко останало, въпрос на гледна точка.



Но това си е моята гледна точка, която не променя твоята.



Тема Re: Хората били 3 виданови [re: Лили М]  
Автор roshava (диване)
Публикувано22.08.13 15:12



е ти що се цепиш от колектива, а?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.