Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:28 07.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Хората били 3 виданови [re: saksun]  
Автор roshava (диване)
Публикувано20.08.13 22:36



Друго си е да има опцията, "секс за сдобряване".

Та войната понякога не е толкова лоша.

А по принцип ... войната може да е и дори, да има с кой да водиш спор, защото един от пътищата за постигане до истината е точно той. А войната е най-приятна, когато опонента има нужните стойностни качества, които са нужни и за обичането.



Тема Re: Хората били 3 виданови [re: roshava]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано21.08.13 09:14



Нямам против спора, стига да се води с подходящия тон и уважение към чуждото мнение.
Обаче прерастването в разпра е досадно и аз гледам да изляза от такава ситуация обикновено.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Хората били 3 виданови [re: saksun]  
Автор roshava (диване)
Публикувано21.08.13 09:28



Аз така разбирам последното изречение, "Най-приятно е когато си обграден от хора, които стават за война." ... да си обграден от хора, с които можеш да обменяш различни мнения, дори и емоционално на висок тон понякога, но без това да води до разпра, а всичко да завършва със стискане на ръцете и благодарност, че опонента ти е показал силните или слабите места на мнението.


И такива хора са трудни за намиране, както и такива за обичане.

Да ти подаря една красота за Добро утро и да ти благодаря, че обменяш мнение с мен.





Тема Re: Хората били 3 виданови [re: roshava]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано21.08.13 09:30



Благодаря!
Хубав да е и твоят ден.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Хората били 3 виданови [re: saksun]  
Автор roshava (диване)
Публикувано21.08.13 09:32



Красив и усмихнат и на теб.





Тема Re: Хората били 3 виданови [re: roshava]  
Автор Лили М (непозната)
Публикувано22.08.13 12:54



Друго си е да има опцията, "секс за сдобряване".
-----------------------------------------

....е тази опция никога не съм я разбирала...
Сега СЛЕД сдобряване го разбирам, ама ЗА сдобряване..нещо ми бяга. Как може като си ядосан на човека и да мислиш за любов...ми по принцип самият яд си е негативна емоция, как можеш да я свържеш с позитивно изживяване...
Винаги са ми били чудни хората, които бъркат емоциите...които съзнателно нервират някой, за да го изкарат от равновесие, а после искат любов и секс щото видиш ли след това било страхотно....е как да стане?
Ама хора разни, разбирания също....
А относно войните...това е другата глупост, която съществува...Как можеш да воюваш с някой и след това да пляснете с ръце и да се прегърнете....Или войната тогава не е била истинска или лицемерието е в повече...или пък хората се увличат по стратегиите, а противника и самата война са им безинтересни....
За това и толкова бях впечатлена от детското поведение, защото бях забравила, колко истинско и чисто може да бъде всичко. Те искат всичко тук и сега, нямат търпението да отлагат и се забавляват искренно от това, което получават.......Дават и получават с отворена душа емоциите....



Тема Re: Хората били 3 виданови [re: Лили М]  
Автор roshava (диване)
Публикувано22.08.13 13:12



Влагаш прекалено големи крайности в понятията .... понятията могат да се изпълнят от плюс безкрайност, до минус безкрайност като емоция и това зависи изцяло от човека който ги изпълва и гледната му точка. За един военен, войната е нещо +, защото там получава удовлетворение от уменията си. За майката, чиито син е на война, емоцията е отрицателна, защото може да загуби сина си.
Няма как да гледаш на понятията като нещо + или нещо - ... те са такива за различните хора, според различните възприятия и различният начин на удовлетворение.
Както казах, война е дори един спор, където има сблъсък на мнения, но е важно във всякак война какво ще избереш да го играеш ... адмирал или войник. Ако си адмирал, то винаги войната ще ти носи удоволствие, защото твоите войници ще са мненията по дадени въпроси и "един ще падне, друг ще го смени и толкоз" си е напълно в реда на нещата, защото със замяната идва нещо ново и положително. Но ако приемеш спора лично, ти ставаш войник, подлагаш себе си и егото си на агресия и тогава, "един ще падне, друг ще го смени и толкоз" изменя смисъла си и определено няма как да носи нещо положително.
Когато спориш с любим човек, се създава голямо количество емоция. Ако и двамата в един момент осъзнаят, че се карат за пълни глупости, то тази емоция просто се оползотворява по най-приятния начин за тях ... секс. Ето ти един секс за сдобряване.
Но ако някой е приел спора като лична нападка, то той няма как да приеме, че нещата са "пълна глупост", а от там и няма как да се стигне до момента със секса.
Та за това казах, че не със всеки може да се води война и не с всеки тя стига до стискане на ръце, секс и + емоции. Но точно децата го могат това ... те никога не взимат нещата твърде на сериозно и прекалено лично, за това в следващият момент могат да си стиснат ръцете и да започнат да се смеят.



Тема Re: Хората били 3 виданови [re: Лили М]  
Автор пoняkoгa (свестна)
Публикувано22.08.13 13:43



Крайно време ти е, някой да ти "отмъсти" със секс

, заради това, че си го ядосала "малко" ...... Усърдността е впечатляваща и от "виновния", и от "невинния"



Тема Re: Хората били 3 виданови [re: roshava]  
Автор Лили М (непозната)
Публикувано22.08.13 13:53



Провокираш ме, а?.....


Не говорех за истинска война, а войната в човешките отношение. Нямам идея един военен как се чувства, но ако трябва да влезна и в това ниво, само ще кажа, че войната е носител на гадни негативни емоциии, че след себе си носи само смърт и сълзи. Независимо кой е победителя, цената която е платена за нея е многоооо висока. Така е и в човешките отношения, единия от воюващите плаща скъпо.. но пък негов е избора да воюва...
Аз мога да воювам единствено, когато си пазя интереса, това в бизнеса, а другите войни не са ми интересни и не участвам....
Чакай сега..война в спора има единствено, ако искаш да наложиш мнение иначе дори и спора е излишен. Диалогът е в основата на човешките взаимоотношения и избора също...Ето например с теб не сме на едно мнение сега, но трябва ли това нещо да се превръща във война? Не, разбира се ти казваш твоята гледна точка, аз моята и така нещата приключват.
Когато спориш с любим човек, се създава голямо количество емоция
Ама аз не искам да споря с любимия човек, просто не искам, защото в спора се получават в повечето случаи негативни емоции и поне при мен, няма как да се канализират след това в секс. Винаги избягвам споровете и се оттеглям, защото няма смисъл да наранявам себе си и любимия си...с напразни изблици на негативизъм.
Уфффф стига с тези игри..моля те, получавам ортикарии от тях, ама в истинския смисъл на думата. Не, няма игри, няма и стратегии, няма и ....уф...както и да е...
А при децата изпускаш основното...при тях не играе роля пола...те са просто човеци...



Тема Re: Хората били 3 виданови [re: пoняkoгa]  
Автор Лили М (непозната)
Публикувано22.08.13 13:56



хахаха...е стига де..що пък да ми отмъщава...


Аз съм добричко и не създавам поводи за отмъщение...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.