Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:06 18.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: азнови [re: Лили М]  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано10.08.13 14:45



Аз отдавна не съм в състояние да изпитвам никаква болка, но за сметка на това изпитвам задоволство да тъпча и унижавам български жени в интернет и в реала.



Тема Re: азнови [re: FilerO99]  
Автор Лили М (непозната)
Публикувано10.08.13 15:36



И какво по-точно удоволствие намираш в това да тъпчеш някой?

Лично аз не мога да си представя това, съзнателно да причинявам болка....а още по-малко да ми носи удоволствие...
Файле, твърде кратък е живота за да го почерняме с негативни емоции, а още повече да се задръстваме с тях...Зарежи какво е било, гледай какво е сега...и си създавай само красиви спомени...



Тема Re: Кой ще каже...нови [re: Лили М]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано11.08.13 07:29



А дано, ама надали.





Тема Re: Кой ще каже...нови [re: ellynora]  
Автор Лили М (непозната)
Публикувано11.08.13 21:57



Поне така смятам. Когато те връхлетят негативните случки и емоции, просто стискаш зъби и си казваш "и това ще мине"...и чакаш, така поне можеш да се съхраниш психически... макар, че няма как да си спестиш болката и просто явно трябва да свикнеш с нея...
а когато дойде нещо хубаво и красиво просто искаш да го изживееш.....
Лошо е обаче когато тези две неща съвпаднат...и да се чудиш да летиш ли или да се опитваш да се изправяш......
Та за това ти казах, че човек може да преживее всичко, защото реално е така...хората са го казали "това, което не те убива, те прави по-силен" или другият вариант е "трудното е докато полудееш, после е лесно"...





Тема Re: Кой ще каже...нови [re: Лили М]  
Автор Mpъни (:))
Публикувано11.08.13 21:58



Любовта е хормонално заболяване.
Почти винаги става хронично.
Опиянява като наркотик и много трудно се прекъсва зависимостта.
Последствията от тази болест са обикновено израждащи се и отделящи се след 9 месеца от тялото. Спрямо психиката последствията остават до гроб.
Рецидивира в силна форма и има добър резултат в кратки случаи, когато болните са заразени едновременно с един и същи щам и остават да живеят с болестта без тя да им пречи. Има случаи, когато болната двойка дори изпитва удовлетворение от болестта и симптомите.
Всичко зависи от организмите.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.


Тема Re: Кой ще каже...нови [re: Mpъни]  
Автор Лили М (непозната)
Публикувано11.08.13 22:09



Ехеее, колко научно си го докарала...


Не, любовта е нещо простичко и красиво, но в повечето пъти е усложнявана от допълнителни ненужни и излишни мисли и приказки...



Тема Re: Кой ще каже...нови [re: Лили М]  
Автор Mpъни (:))
Публикувано11.08.13 22:50



Ехеее, колко научно си го докарала...

Нали?! И аз като се прочетох, чак си се зарадвах.



Иначе любовта е дотолкова хубава, доколкото предизвиква илюзорни халюцинации за розови облачета. Кофтито е, когато тези облачета се разсеят и болестта отслабне като симптоматика. Тогава настъпва пълна агония и адска душевна болка, предизвикана в повечето случаи от реалността; от липсата на болестния агент. Това е силно травмиращо за пациента и много болезнено, особено в случаите, когато организма е вече наркотично зависим от щама на любовта. Затова лечението от тази болест трябва да е много рано след заразяването или пациента да не спира наркотичната си зависимост и да получава любов до гроб. Изпусне ли се момента болката е неминуема. Който обаче се излекува в един или друг момент вероятността да се зарази отново е по-малка, отколкото ако въобще не е боледувал.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.

Тема Re: Кой ще каже...нови [re: Mpъни]  
Автор Лили М (непозната)
Публикувано11.08.13 23:27



Абсолютно, то си е за радост..всичко включи..бацили, зарази, наркотици...

..направо си е за научна статия това.........
Знаеш ли Мрън, замисли се и ще видиш, че цял живот човек е обичан и обича...а пък и в повечето пъти е взаимно...Човек се ражда от любов и умира с любов, защото винаги има някой който да обича...
Т.е. цял живот човек си ходи болен.......това по твоите критерии....



Тема Re: Кой ще каже...нови [re: Лили М]  
Автор Mpъни (:))
Публикувано11.08.13 23:31



Да бе, генетично предразположение предавано по полов път.
Болест е.
Ето сега аз съм болна на духовно ниво към един котарак. Ама аз го обичам, той ме обича, един без друг не можем.
То и това е вид любов, но не в сексуалния й и интимен аспект де. Само на духовно равнище. И пак е болест.
Така че в този ред на мойте мисли в момента и аз съм болна, от котешкия щам обаче.



Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.

Тема Re: Кой ще каже...нови [re: Лили М]  
Автор Mpъни (:))
Публикувано11.08.13 23:48



Ти пусна ли онова, че ми е зор да се изкажа по въпроса.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.