Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:40 28.04.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Да се смея ли...  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано15.03.13 11:22



или да плача?
Накратко историята, сваля ме мъж, който ми беше ученическата несподелена любов. Той не ме позна, въобще не ме помни от училище...
Накратко....бях седнала в кварталната пицария и идва един и попита "свободно ли е?"...Понеже съм си разсейка и бях се отнесла и въобще не забелязах кой е... Седна поръча и чак тогава ме заговори....вдигнах поглед и буфффф...смразих се. Запознахме се, ама защо ли аз знаех кой е....

....Та тогава направих нещо, което не бях правила от дълго време....отворих торбата с лъжите...какво ми дойдеше на акъл това говорех...че не съм от квартала, че съм под наем тук..че...съм учила в Стара Загора /хич не знам това от къде/...и т.н. и т.н. Както и да е...разменихме си телефоните, скайпа и т.н., но в момента дилемата ми е, да го опозная ли този човек или докато е време да сложа хиксчето. Първо излъгах и от това ми тежи, второ аз бях влюбена в онова момче, а не в мъжа от пицарията....и трето...абе има и 10-то, ама не е толкова важно...
Та каво ще ме посъветвате....да опозная ли мъжа в онова момче или да не си развалям прекрасният образ на спомените....
Не говоря за връзки...а за опознаване...



Тема Re: Да се смея ли... [re: ШokoЛaдa]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано15.03.13 11:32



Е, то с опознаване се започва, връзката е на един по-късен етап. Май нямаш голям избор, след като си оплела конците още в началото, а и това, което е било преди няма как да се върне, или да е същото. По-добре си запази хубавите ученически спомени, повече от сигурен съм, че момчето отдавна е порастнало и едва ли има нещо общо с това, което е било преди години.
С две думи, моето мнение е да забравиш за случайната среща и да не си губиш времето с минали неща.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Да се смея ли... [re: ШokoЛaдa]  
Автор FilerO99 (Ghost Of War)
Публикувано15.03.13 11:34



Всичко зависи от това какво е било поведението му когато вие сте били ученици.
Примерно ако някоя от тези в които съм бил влюбен в училището навремето през 90те ми кацне след 5-10 години време когато се предполага, че ще живея безгрижен и добре уреден живот при условие, че тогава когато съм бил незрял ме е отхърлила по най-брутален и вулгарен начин аз няма да им дам абсолютно никакви шансове....





Тема Re: Да се смея ли... [re: ШokoЛaдa]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано15.03.13 11:44



Имам един приятел, на когото съм нещо като ученическата неосъществена, но не приключила любов, т.е. и сега продължава да е влюбен в мен. Поне той така твърди :))) - дали е вярно и възможно, не знам. Но това се явява сериозна пречка в общуването ни и опознаването ни като вече уж зрели хора. Държим се като шестнайсетгодишни, което е много приятно, но обичайно завършва с кавга - не можем да излезем от модела на миналите си взаимоотношения.
Да, зрелостта ни е под сериозно съмнение. :))))

Та, дай си сметка какво точно искаш. :)



Тема Re: Да се смея ли... [re: The Stranger]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано15.03.13 11:59



Да, може би си прав.
Но пък от друга страна ме човърка любопитството, що за човек е в момента...каза, че е разведен, ама то всички мъже са разведени или пред развод, като свалят жени....


А за лъжите не знам.....отдавна не съм го правила...ама много отдавна...явно това е била някаква защитна реакция...или пък желание да не разбере коя съм......странна реакция извадих и въобще не знам защо....
Но едно знам със сигурност, не искам да лъжа повече...тежи ми....
Но ще видим де, то времето ще си покаже...



Тема Re: Да се смея ли... [re: FilerO99]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано15.03.13 12:01



Той беше едно вечно усмихнато момче...с ужасно чаровна усмивка и до днес я е запазил....
Ама...не съм била отблъсквана, той просто не знаеше, че съм влюбена в него, не пожелах никога да му го кажа...





Тема Re: Да се смея ли... [re: ШokoЛaдa]  
Автор FilerO99 (Ghost Of War)
Публикувано15.03.13 12:05



Не си направила нищо лошо и погрешно. А колкото до моите несподелени любови-каквото са посяли това и пожънаха. Сяха омраза през 90те и 10 години по-късно пожънаха моята ярост. Именно тази ярост ми донесе днешното материално благоденствие. Като награда за усилията ми в университета и във фитнес-залата. А тези усилия бяха наистина зверски!



Тема Re: Да се смея ли... [re: Vitalite]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано15.03.13 12:13



Мен никой не ме пита какво искам....нещата ме върхлитат и аз не мога да се осъзная какво въобще ми се случва....


Преди си имах един затворен, монотонен живот...от работа в къщи, дете, мъж, семейство, работа...и си знаех...а сега?
Май се оставям по течението и каквото стане...



Тема Re: Да се смея ли... [re: ШokoЛaдa]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано15.03.13 12:17



То и аз до преди две години не бях писала във форум и чела в дирските клубове.





Тема Re: Да се смея ли... [re: ШokoЛaдa]  
Автор пoняkoгa (свестна)
Публикувано15.03.13 14:22



Няма ли нещо по-младо

.......... (знаеш, че се шегувам)

И съвсем сериозно , що ти трябва да ровиш в нафталина?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.