Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:31 26.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Не,нови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор roshava (диване)
Публикувано19.06.13 13:57



Как ще изискваш бе момиче? Коя си ти че ще изискваш? Ако един мъж иска да бъде с теб, има чувства и сериозни намерения, той ще даде каквото може и иска, ако ти харесва, взимаш, ако не ти харесва си търсиш това което искаш и толкова .... какви са тези малоумщини да се изисква, кое му е истинското на изискването? Ти стока ли си, че си искаш цената която ти си решила и си я изискваш от всеки който поиска да е с теб??? И после, защо мъжете пишат такива теми, ми е на заради такива като теб, дето имат цена е материална стойност.



Тема Re: Не,нови [re: ШокоЛада]  
Автор Чиcтoмeтka (летяща метла)
Публикувано19.06.13 14:24



От твоя пост излиза, че заради любовницата нашият "герой" е решил, че е по-лесно да плати един ток и да има страничен секс цял месец, вместо да го спечели по мъжкия начин. Интересно, аз все си мислех, че решението дали да сме отговорни жени и мъже е лично наше, а не следствие от това дали насреща си имаме глупак или нормален човек. Излиза, че ти ще си отговорна с отговорните, но с боклуците няма да си, щото те не заслужават. Я пак си помисли тогава кой точно е виновен, че мъжете тръгват с парите, а не с мъжките си постъпки. Демек пак жената излиза виновна, защото, риш ли, е боклук, а нашият "герой" е най-големия и може да я мачка, защото давал парите. Айде холан от такива мъже!

***
Разбира се, че не сте длъжни! Но аз също не съм длъжна!


Тема Re: Не,нови [re: ШокоЛада]  
Автор Чиcтoмeтka (летяща метла)
Публикувано19.06.13 14:29



Ако на теб не ти харесва как даден мъж се "грижи" за теб имаш прекрасната възможност да станеш и да си тръгнеш, но не и да изискваш...защото просто няма да получиш /насила хубост не става/,
На това няма как да не отговоря отделно. Тук видяхме, че жената била бягала след него. Тоест той се ХВАЛИ, че е желан. Е как, маа му стара, от желан мъж става просто чичко паричко? Ама хич не ми се връзва! Само неговата версия е насреща. Сигурна съм, че в нейната версия той ще е този, който бяга след нея, маха някви пачки и вика "ама аз нали ти плащам, защо не ми пускаш?", което звучи доста по-правдоподобно, тъй като ако тя иска САМО пари, а има други партньори, както самият "герой" признава - той става излишен и тя не се нуждае от него. Защо тогава да го гони - да й гледа децата и да й купува той точно пердетата? Е айде, молим! Виждаш ли тънката разлика в гледната точка?

***
Разбира се, че не сте длъжни! Но аз също не съм длъжна!


Тема Re: Не,нови [re: roshava]  
Автор Чиcтoмeтka (летяща метла)
Публикувано19.06.13 14:31



Ти с мъж ли си сега, защото аз съм, имала съм всякакъв тип връзки от гледна точка на кой кого моли и изисква - и знам за какво даване и вземане става дума. Тоя тук лъже, та дрънка. Толкова ли не виждате как се самоизтъква във всеки пост, вкл. и в постовете, където се самосъжалява?

***
Разбира се, че не сте длъжни! Но аз също не съм длъжна!


Тема Re: Не,нови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор ШокоЛада (елф)
Публикувано19.06.13 14:35



Написах с ясни букви, че не говоря по темата, а това да се "изисква" отговорност.
Ти или не ме разбираш, или не искаш да ме разбереш. Отговорността е лично дейстие, ти можеш да отговаряш за твоята, но не да държиш сметка за чуждата, защото никой на никой не е длъжен, а кавото става, е въпрос на лично желание.
Както и да е..май не трябваше да ти пиша, защото явно нищо не си разбрала от това което исках да ти кажа...
Спирам.



Тема Re: Не,нови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор ШокоЛада (елф)
Публикувано19.06.13 14:41



Знаеш ли, имам правило, което спазвам стриктно. Никога не се меся в дълбоко лични взаимоотношения, не коментирам, не анализирам и не взимам страна. Съжалявам, че не си ме разбрала правилно, а бях написала..че говоря принципно.



Тема Re: Не,нови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор roshava (диване)
Публикувано19.06.13 14:59



Не експонирай собствените си връзки върху връзките на другите ... това са си твоите връзки и твоите истини, няма как да ни вмениш, че това са и връзките на другите хора.



Тема Re: Не,нови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор roshava (диване)
Публикувано19.06.13 15:02



Това дали лъже или казва истината не те засяга по никакъв начин, както не засяга и нито един от тук пишещите. Тук не е съдебна зала и нито един от нас не се е заклел да казва истината, само истината и нищо друго освен истината. .... Аз лично бих казала, че ти лъжеш, че имаш връзка с мъж ... мога да повярвам, че си държанка на някой мъж, но не и че имаш връзка с мъж ... сори. А завистта ти, само показва какво ти липсва.



Тема Re: Не,нови [re: ШокоЛада]  
Автор Чиcтoмeтka (летяща метла)
Публикувано19.06.13 15:50



Разбирам те чудесно, ти мен не ме четеш явно и/или никой не ти е ебавал майката достатъчно здраво, за да спреш да обясняваш чие дело била нечия отговорност. Добре, че има закони, че с такива като тебе непукисти светът е загинал. Минава ли ти през ума колко хора изискват отговорност от безотговорните, за да можеш ти да се правиш на непукист? Надали.
Сериозно, спри да ме четеш, защото толкова отчайващо невъзможно ти е да влезеш в по-различна ситуация, че ми се реве, а обясненията ти за строежа на перфектно балансирания ни свят ме натоварват много силно. Моля!


Начи ето противоречието - "тя иска само пари и има хиляда други мъже, които да й дават пари, но тича след мен да иска пари". Нещо... Според така изнесената ситуация изглежда, че просто няма вариант нашият човек да греши - той винаги е прав, а онази, в зависимост от изнесените факти, е или меркантилна иска пари, или различни варианти на тъпа. Не мога да си представя самотна майка да гони един-единствен мъж, и то женен и с деца. Ако някоя от тук списващите е такава, моля да извини липсата ми на опит с подобни съполовнички, просто такива идиотки наистина не съм срещала, а съм срещала МНОГО.

***
Разбира се, че не сте длъжни! Но аз също не съм длъжна!


Тема Re: Не,нови [re: roshava]  
Автор Чиcтoмeтka (летяща метла)
Публикувано19.06.13 15:59



През оназ ми работа е дали ми вярваш. Ако темата не те засяга, чий дириш тук и какво коментираш? О, сетих се - трябва да покажеш колко разбираш от такива отношения и да покажеш принципното си мнение, което странно поради каква причина не може да има никаква връзка с конкретния случай.
Мен темата ме засяга, защото съм изпадала в ситуации да ме задирят женени и с деца. Мога да ти построя няколко психопортрета на подобни мъже, къде по-позитивни, къде по-негативни. Този тук по никакъв начин не мога да го причисля към позитивните, а това на мен лично ми е необходимо, за да му кажа да мисли лошо за жената. Нали това беше въпросът - какво да мисли за жената, с избождащата надежда, че всичко живо ще каже, че за такава само лошо трябва да се мисли.
Ще кажеш ли все пак какво дириш в темата, като не искаш да я коментираш и да съдиш? Защото темата е така поставена, че ТРЯБВА жената да бъде осъдена. Тя бива осъдена не само с директните изказвания, а и с всяко потупване по рамото на господина, защото това го убеждава в неговата монохромна правота, където той е бял и само бял, а всички, които не приемат това за факт, са черни. И светът отива по дяволите, защото винаги ще се намерят достатъчно егоцентрични коне с капаци, които да направят партия и да се подкрепят. Затова и казвам, че отговорността трябва да бъде изискана, когато се очаква, а има отказ да се поеме.

***
Разбира се, че не сте длъжни! Но аз също не съм длъжна!



Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.