Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:57 06.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Страх от стари гаджета  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано09.02.13 18:48



Виждам такъв такъв страх у жените от стари гаджета. Но да си падам по накоя конкретно мадама е едно. Друго е, когато превръщам това положение във фактор между нас, като връзка. За това има поне две неща, които ми оказват натиск. Свободната жена, едно и свалката, две. И трето нещо е нейния страх, етикета без който не може всяка моя самонадеяност. Свободата при жената е нещо, което не е, като при мен. Защото една жена може да прелъстява и това абсолютно нищо да не означава. Докато при мен, когато аз свалям излагам чувствата си на открито пред всички. Но като и да е, защо свободната жена я е страх от стари гаджета? Тя първо предприема раздяла, защото това е позволено и няма никакви други спирачки срещу това, освен личното щастие. Независимо от това подозирам, че жената претърпяла някаква връзка, не може после да се отпусне. Старото гаджета я намира по някакви свои пътища и я изненадва при проява на флирт с някого. Оттук насетне се създава персонификация на човека с който се флиртува. Или изхождане от позицията, какво би рекъл за това бившия. И нещата стават капут.

Така чувството, че ако подходя към която и да било жена, всеки ще иска да види етикета под който са се състояли нещата. И оттам да се наниже в моята атмосфера. Понеже любовта и самотата са като две медиани, които си влиаят. От една страна е самата самота, като повод за търсене на сродна душа. От друга страна това може да е вече претърпяна раздяла, като аспект на личната загуба. Или запознаството, като афект на новото. Но притеснявам се от това, което се случва, защото не мога да си стоя все така безучастно. То не може и по друг начин, защото има дискотеки, концерти, градинки и паркове, библиотеки, планина и навсякъде нещо се случва. Така да кажа, че съм останал сам и самотен и да се вайкам вече не е приказка.

За това проблемът тук е, че не съм само самотен. Защото самотата при мен се третира, като масово явление. Тя изпъква, като на търсещ или изоставен човек. И най-вече етикета под който не може да мине всяка моя самонадеяност ме изправя пред това положение.



Тема Re: Страх от стари гаджетанови [re: filmfest]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано09.02.13 21:23



Ама как е възможно за една жена да има значение какво би казало бивше гадже за нейна нова връзка?!

То няма думата вече. Ако все още неговото мнение я засяга, обаче, явно продължава да изпитва чувства към него.
Тогава ситуацията за теб се усложнява.

Знай, че има много жени, които не се интересуват от предишните си връзки, освободили са се от тях и са напълно готови за нова. Бъди спокоен в това отношение.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Страх от стари гаджетанови [re: filmfest]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано10.02.13 14:19



Не е точно страх , а лошо психологическо натрупване. Уроците са научени, очакванията ни все по-малки. Чувството за обреченост на всяка връзка също ни дебне. Струва ли си да започваме нова?



Тема Re: Страх от стари гаджетанови [re: saksun]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано11.02.13 21:19



Всъщност има мрак при прекратяването на връзката с друг човек, вместо светлина.

И чувствата хич не остават на повърхността, както може би очакваме.

Някои жени може да не се вълнуват от това, което са оставили зад гърба си, но напрежението виси на косъм според мен.



Тема Re: Страх от стари гаджетанови [re: ellynora]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано11.02.13 21:40



Но при лош резултат от връзка човек се срива. Обаче заедно с това надеждите се вдигат в повече. Иначе от къде ще идва тази инерция на характера да се възприема, като огорчена, ако не от бляновете, които продължават да царуват. За това именно антипатията не може да бъде чувство. Тя е точно знакът за съсипването на характера. Разбира се именно тогава новото се лансира, като възможност. Но това не е въпроса, въпроса е за бляновете, които продължават да ръкводят личния живот. Тогава е въпросът за това, дали да се почва пак същото може би. Но това въпрос за новото ли е въобще???



Тема Re: Страх от стари гаджетанови [re: filmfest]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано14.02.13 00:09



Ха, ако жената е открила, че напразно си е губила времето с някакъв?! Че я е мамил и не е трябвало изобщо да го поглежда?

Супер радостно е, че се е избавила от него дори. Само може да се радва след приключването на тази връзка.

Има напрежение, така е. Да не го срещне някъде, че ще трябва да го заплюе във физиономията.

Май се боиш от бившия на твоята изгора?! Е, защо?



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Страх от стари гаджетанови [re: saksun]  
Автор free styler (GM)
Публикувано14.02.13 17:02



щото бившия може да не се окаже много бивш и да му набие канчето:))))))



Тема Re: Страх от стари гаджетанови [re: saksun]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано15.02.13 13:57



Няма от какво да се страхувам, всичко е въпрос на доверие.

Но, кога се създава доверие между двама?

Старото гадже макар към него една жена например вече да не изпитва носталгични чувства, то има нещо, което при друг все още не е настъпило и това е довереността. И това не е малко, защото когато се изгражда ново доверие с друг човек, то стъпва на някаква почва и която явно се превръща в един вид ревност.



Тема Re: Страх от стари гаджетанови [re: filmfest]  
Автор free styler (GM)
Публикувано15.02.13 15:21



доверието се гради с време,



Тема Re: Страх от стари гаджетанови [re: filmfest]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано16.02.13 23:30



Не забравяй, че старите връзки се рушат обикновено поради загуба на доверието.

Така че новата е шанс за пораждане на ново такова. И всеки се надява този път да е по-силно и трайно.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Страх от стари гаджетанови [re: free styler]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано17.02.13 22:17



Политиците най-много търсят доверието на хората. Аз оттам съдя, че доверие може да се проявява и изведнъж.



Тема Re: Страх от стари гаджетанови [re: saksun]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано17.02.13 22:20



Така е, както казваш обаче тук става въпрос и за това, че след като рухне доверието между двама и се изпокарат тогава никой не обръща внимание на такива хора. Тъй като не тях не може да им се има доверие и ги подминават. За това и караниците често са жестоки. Трябва да се изясни до край, каква е базата за загубата на доверие. Защото оттам насетне се определя цялото им бъдеще. И най-често например сред актьорите става така, че те, защото предизвикват симпатия към тях се изпитва доверие независимо от ситуациите в които са попадали. Но това са изписани рецепти от женските списания за тийнейджърки, които трябва нещо да прочетат, за да са в крак с модните тенденции. Разбира се не ги омаловажавам, но говоря за нещата, които преобладават в общата част от населението.



Тема Re: Страх от стари гаджетанови [re: free styler]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано09.03.13 04:48



доверието се гради с време, - ми не съвем, щото има "кредит на доверие" без който не може и излиза... ще се оправдае ли това доверие?

"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "


Тема Re: Страх от стари гаджетанови [re: Hoй]  
Автор free styler (GM)
Публикувано11.03.13 11:11



ако искаш да получиш доверие, трябва да подходиш с такова. да дадеш, за да получиш..това е кредита на доверие, иначе, кредита си е кредит - той означава - ще ти дам време, за да ми докажеш, че мога да ти имам доверие:)



Тема Re: Страх от стари гаджетанови [re: filmfest]  
Автор free styler (GM)
Публикувано11.03.13 11:13



мда, много уместно е да сравняваш политиците с интимната връзка. за по-уместно сравнение не се сещам - може би нещо с потребителското доверие и омбудсмана:)))))))))



Тема Re: Страх от стари гаджетанови [re: free styler]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано13.03.13 22:51



Другата противоположност на политиците са журналистите. Те за разлика от политиците не се нуждаят от вота на обществото. Макар, че и на тях им трябва някой да ги чете, за да продължават да пишат. Но в крайна сметка един мъж, за да спечели доверието жена според мен той никога не може да знае, как. Защото, ако реши да се постави на нейно място, т.е. дори и да беше жена нищо нямаше да направи. Защото самите жени макар и еднородни по своята женствена същност са твърде различни. Например кавгата между две жени възниква от нищото. Как те разбират, че трябва да се скарат-повод не им е нужен, човек ще каже, че е досатъчно, че са жени, за да си издерат очите. Макар това да се случва рядко, женската агресия е толкова тънка, че те наистина трябва да прибягват до крайности, които да изолират това, колко са прозрачни, за да не се забележи от никого, че някоя от тях живее в непримим конфликт с друга жена. Какво да се прави, за да не ги взимат за пълни квачки те не трябва по никакъв начин да демонстрират своите конфликти. Но жените нищо не таят в себе си, като тяхната манипулативна тактика е постоянно в ход. И тъй като засяга друга жена, а не мъж за това един мъж рядко може да забележи вътрешния живот на една жена. А се счита, че един мъж, когато влезе в съзнанието на жената тогава я е спечелил напълно. Дори това нахлуване в женските мозъци понякога се превръща в арена на ревностни реакции от тяхна страна. Но те си живуркат своя филм без да подозират, че сериалът в който живее една жена е абсолютно различен. И за това въпросът е именно, как с интригант, ако трябва да опишем жената с една дума без да илюстрираме цялата й женска писохология-един нормален човек ще подържа доверие, изобщо струва ли си усилието за такова начинание? Според мен, ако на един мъж му се е*е само тогава си струва. Но не мога да си представя именно това, как например в името на любовта има мъже, които започват да обсипват с комплименти някаква напълно незпоната за тях дама. Как, като изобщо дори не са си разменили дори и една дума, дори никога не са се виждали преди това и въобще не се познават, те започват да редят комплимент след комплимент-„Слънчице; прекрасна си; какви хубави очи имаш; направо си невероятна скайпа ми е…” и т.н. После самите жени са такива, че те няма да хукнат по някого само, защото им е допаднал. А напротив само мъж, който е паднал в краката й си заслужава вниманието. Този стереотип за завоюване на женското сърце малко или повече започва да говори, става символ на мъжкото поведение. Защото за една жена, каквото правят мъжете това са мъжете. Ако всички мъже започнат да псуват, значи мъжът е псуващо същество. Само поради това, че има някои които не псуват и за това жената иска към нея да се държат подобаващо. Иначе тя изобщо нямаше да знае, че това не е подобаващо, няма от къде, няма да има кой да й го покаже. Ето за това флиртуващия мъж, освен че се бори за сърцето на жена, като й пада в краката, но заедно с това той не, че нещо й показва. Той само я информира. Има разлика. Един мъж не може да покаже, чрез себе си, какъв е друг мъж. Но може да информира за това, какви са мъжете, като цяло-именно това от което се нуждае жената, за да живее в съгласие с останалите около себе си. И за това в крайна сметка стигаме до нахлуванвето в женските мозъци, което се превръща в арена на жестоки борби и войни между конкуренти. И понеже всеки е наясно, че неговия мотив никога не е бил да падне в краката на една жена, а това е само начин да се докопа до покорната й утроба. Та за това въпросът за доверието беше такъв, че това е нещо твърде специфично.



Тема Re: глупостнови [re: saksun]  
Автор FilerO99 (Ghost Of War)
Публикувано13.03.13 22:58



Не забравяй, че старите връзки се рушат обикновено поради загуба на доверието.

Така че новата е шанс за пораждане на ново такова. И всеки се надява този път да е по-силно и трайно.


Когато доверието се загуби няколко пъти в противоположния пол то се губи завинаги. Примерно аз от повече от 13 години време не си спомням и един единствен случай да съм имал доверие на жена и винаги съм излизал прав.



Тема Re: глупостнови [re: FilerO99]  
Автор free styler (GM)
Публикувано14.03.13 09:41



когато подхождаш с недоверие, страховете ти се сбъдват. подходи един път с доверие и си кажи - подхождам с доверие и хич няма да ми пука, ако не се оправдае. направи го това и няма да си загубиш следващите 13 години, белив ми.
но доверието се поддържа постоянно - ако го забравиш това - търси вината в себе си.



Тема Re: глупостнови [re: free styler]  
Автор FilerO99 (Ghost Of War)
Публикувано14.03.13 09:59



И да подхождаш и с доверие и с недоверие крайният резултат е един и същ. Затова като разумен човек е по-добре да нямаш никакво доверие на никого, камо ли на жена, още по-малко на българка. И аз не съм загубил абсолютно нищо защото отдавна не изпитвам никаква емоционална нужда от връзка с жена. Търсих вината в себе си много много дълго време и накрая се убедих в собствената си правота!



Тема Re: глупостнови [re: FilerO99]  
Автор free styler (GM)
Публикувано14.03.13 10:10



казах ти - резултата ще е такъв, каквито са ти очакванията



Тема Re: глупостнови [re: free styler]  
Автор FilerO99 (Ghost Of War)
Публикувано14.03.13 10:12



Ако това беше вярно щях да съм женен още през 1998ма година.
Ако това беше вярно нямаше да страдам 7 години от несподелена любов.



Тема Re: глупостнови [re: FilerO99]  
Автор free styler (GM)
Публикувано14.03.13 10:23



имаш бариери в подсъзнанието. дали други хора са ти ги сложили там или ти сам, няма особено значение



Тема Re: глупостнови [re: free styler]  
Автор FilerO99 (Ghost Of War)
Публикувано14.03.13 10:26



Какви бариери след като бях на 14 години?Всичко си ми беше наред. Съзнанието ми беше чисто от омраза, беше пълно само с безгранична любов и българските жени бяха тези които го напълниха с тази отрова. Сега съм на 35 години и нямам никакво намерение да създавам семейство. НИКОГА!



Тема Re: Страх от стари гаджетанови [re: filmfest]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано14.03.13 21:52



И за това в крайна сметка стигаме до нахлуванвето в женските мозъци, което се превръща в арена на жестоки борби и войни между конкуренти. И понеже всеки е наясно, че неговия мотив никога не е бил да падне в краката на една жена, а това е само начин да се докопа до покорната й утроба.

"Осъзнатата жена винаги е дар за всички;
На първо място обаче тя е дар за самата себе си. Започва да вижда много повече в света наоколо. Хората престават да са просто хора - и дърветата не са само дървета. Защото осъзнатата жена докосва вече същности.

И думите, които произнася, носят дълбок заряд, носят светлината на Дома. Защото осъзнатата жена развива тази способност да реализира енергията си тук, но да черпи силите си там, в изначалното пространство.

Осъзнатата жена работи с чистотата. Точно чистотата е най-отличимото й качество. Влага я във всяка своя стъпка. Раждат се нетленни бисери, а после ги споделя. Благост е да получите бисера на осъзната жена.

Да оставим силата на осъзнатата жена да ни докосне и днес. Да го правим всеки ден. Това е сила нежна и деликатна. Сила, която ще усетим само ако очите ни са отворени. Ако и ние сме осъзнати.

И й подарете най-важното – усещането за взаимност. От него осъзнатата жена ще оплете чудни сбъдвания. Ще ви посвети чистотата си. Себе си."



Тема Re: глупостнови [re: FilerO99]  
Автор free styler (GM)
Публикувано14.03.13 22:13



slushai, za tezi suveti, koito ti dadoh horata plashtat ludi pari. cheti gi i misli varhu tyah, ne gi othvurlyai prosto zashtoto govoryat shvashtaniyata ti v momenta. poveche nyama da pisha.



Тема Re: глупостнови [re: free styler]  
Автор FilerO99 (Ghost Of War)
Публикувано14.03.13 22:18



Ти в ред ли си?Да не си някакъв магьосник?Знаеш ли, че само за периода 1992-2000та година български жени са ми вързали НАД 50 ТЕНЕКИИ!!!Та то до среща не може да се стигне, а ти ми намекваш за сериозна връзка???

Милионерите дават луди пари, но там им се получава защото жените им гледат парите не заради твоите съвети.



Тема Re: Страх от стари гаджетанови [re: reborn2008]  
Автор free styler (GM)
Публикувано14.03.13 22:20



istina! strahotno si go napisala!
za tova li e 2008?

Редактирано от free styler на 14.03.13 22:26.



Тема Re: глупостнови [re: FilerO99]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано15.03.13 00:00



Колкото и много жени да са разрушили доверието, намери ли се една-единствена да го оправдае и повярваш отново, е напълно достатъчно.



Повече не ти е нужно.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: глупостнови [re: saksun]  
Автор FilerO99 (Ghost Of War)
Публикувано15.03.13 08:26



Тази единствената със сигурност няма да е расла и възпитавана в България.



Тема Re: Страх от стари гаджетанови [re: reborn2008]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано15.03.13 09:19



Наистина е много хубаво написано.

Чистотата е в основата на всяка красота. Външна и вътрешна.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: глупостнови [re: FilerO99]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано15.03.13 09:38



Поне ще установиш, че това дали може да разчиташ и се довериш на някоя жена, няма нищо общо с националната й принадлежност.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Страх от стари гаджетанови [re: free styler]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано15.03.13 09:40



копи-пейст е от някакво списание през ФБ .... но определено е точно ....
2008 - прозаично е - видях света такъв какъвто е .... светлината, която излиза от всичко около нас .... и от нас , но не поради мистични, а по анатомични причини -перфорация на белия дроб





Тема Re: глупостнови [re: saksun]  
Автор FilerO99 (Ghost Of War)
Публикувано15.03.13 09:43



За много работи много лошо грешиш. Всичко опира до качествата на дадения народ.И тъй като българите нямат качества не е редно да се обвързвам с упадъчни характери.Такива хора ще ме дърпат само надолу в живота.



Тема Re: Страх от стари гаджетанови [re: saksun]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано15.03.13 09:45



плеснах го тук с надеждата, някой от мъжете да направи разликата между покОрна и покорЕна утроба, ама да видим.... че те състезанията ги водят не с когото трявба .... чукат роги със себеподобни за..... покорени утроби, вместо да танцуват с жените за покорните такива





Тема Re: глупостнови [re: FilerO99]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано15.03.13 09:56



Сигурен ли си, че отношението на жените към теб не е отражение на твоето към тях?

Ами ако ти не си оправдал доверието им?



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: глупостнови [re: saksun]  
Автор FilerO99 (Ghost Of War)
Публикувано15.03.13 10:00



Ако става въпрос за 90те години те не оправдаха моето доверие.
Със сигурност можеха да ми имат пълно доверие.
Вече след 1998ма година българските жени ги разлеждах като социален враг
номер 1. А сега вече ги разглеждам просто като недоразумение на природата.



Тема Re: Страх от стари гаджетанови [re: saksun]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано25.03.13 20:38



Сакс, повярвай, има и жени, които продължават да поддържат "приятелски" отношения с бившите си гаджета, какви точно са отношенията им - си знаят само те двамата, но това си е доста притеснително за мъжа до тях. Хората са казали отдавна, че там където е текло вода, пак ще тече... Прав ли съм?

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Страх от стари гаджетанови [re: ellynora]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано25.03.13 20:42



Чувството за обреченост на всяка връзка също ни дебне
Защо всяка връзка трябва да бъде обречена? Не е ли възможно да просъществува с години, без да прерастне в брак? Някой от древногръцките мислители беше казал: "Не унищожавай любовта с брак", а друг: "Много щастие навън (извън брака) и много мир в къщи"... определено е така... колкото и да не ми харесва...

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Страх от стари гаджетанови [re: free styler]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано25.03.13 20:45



щото бившия може да не се окаже много бивш и да му набие канчето:))))))
Едва ли ще му набие канчето, достатъчно е да му сложи рога, което за мен е най-вероятно.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Страх от стари гаджетанови [re: filmfest]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано25.03.13 20:53



Приятелю, жените търся преди всичко сигурност, да знаят, че могат да разчитат на един мъж, само тогава ще го допуснат до себе си за по-дълго време. Разбира се, тук изключвам връзките за една нощ, жените имат нужда от тях, за да се уверят, че са неотразими и че все още за "вървежни", нищо, че на другия ден няма да ги потърсят. Или ако ги потърсят, то ще е за още един или два пъти. Женското мислене е различно от мъжкото и в повечето случаи няма никаква логика в него...

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: глупостнови [re: FilerO99]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано25.03.13 20:59



Файле, аз като ученик си бях изградил максимата, че когато една жена каже нещо, 99% е лъжа и 1% е съмнителен. Вярвайки на това, нито веднъж не съм бил подведен. Всеки път, когато съм си мислел, че някоя жена е различна и че мога да й имам доверие... съм бил разочарован... Независимо от това съм оптимист, продължавам да вярвам, че не всички жени са такива и все още се надявам да срещна една от "различните", колкото и отчайващо малко да са малко те.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Страх от стари гаджетанови [re: The Stranger]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано26.03.13 20:41



Така е. Обезпокоително е за настоящия им мъж.

Защото тези "приятелски" отношения са такива само в кавички. Просто маймунката не се пуска от клона и запазва в резерва предишното гадже.

Интересно как ли реагира тя, ако мъжът постъпи аналогично?

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Страх от стари гаджетанови [re: The Stranger]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано27.03.13 06:17



Виждам, че този въпрос много живо те вълнува, и не, не може да просъществува с години и с брак и без брак, но все пак има някакви малки шансове да просъществува, зависи си от хората, тяхната съвместимост, интереси, възгледи за бъдещето и настоящето , начина на живот. Да не говорим и за намесата на скритите фактори, но те са много за изброяване - новата колежка в офиса, учителя по физическо на детето и т.н.

И не разбирам страха ти от брака, достатъчно оправен си да платиш на адвокат за един развод , нали така, а ако някакви имуществени казуси те бъркат,можеш да направиш предбрачен договор. За мен един мъж неготов за брак не обича достатъчно жената и си отваря нови вратички за в бъдеще.



Тема Re: Страх от стари гаджетанови [re: The Stranger]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано27.03.13 06:24



Тук изобщо не си прав. Но пак си зависи за кой става въпрос. Ако е някоя неизживяна тръпка и любов, може да те държи цял живот. За бивши съпрузи вярвам, че нещата стоят по-различно , защото са дали шанс на постепенното изстиване на чувствата без особени драми. Или пък през и след драмите, но те са изживяни ...и забравени. Нещо, което наистина е приключило не може да бъде събудено наново.



Тема Re: Страх от стари гаджетанови [re: filmfest]  
Автор Niamh ()
Публикувано24.06.13 03:26



Темата ти само ми припомни горчиво колко всичко е смахнато неизбежно, а и ние самите съшо. Не ми е до философстване никак. Само колкото да кажа здрасти.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.