Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:20 08.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Не вярвам....  
Автор Scarllett (минаващ)
Публикувано07.01.13 17:37



В теорията за привличащите се противоположности. Винаги съм търсила човек, който прилича на мен. До степен, в която можем да се погледнем игриво в очите и да си кажем само с тях "разбирам те".
С мъжете до мен винаги съм била на първо място приятелка. Винаги са ми били странни жени, които смаляват партньора си до другарче за секс или съквартирант. Или - оптимистично - до "обичам го, ама той е сякаш от друга планета".

Обичам дългите разговори, обичам да познавам душата му и да знам всичките смешни истории от детството. Обичам да прегръщам любимия и да слушам за пътя му и отвреме навреме - да си мисля колко смислен в крайна сметка се е оказал и моя, ако ме е довел пред него.

Да улавяте всичките си пориви. А душите ви да са у дома една с друга.



Тема Re: Не вярвам.... [re: Scarllett]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано07.01.13 17:40



Вчера вечерта мислих точно по този въпрос дали противоположностите се привличат или не. Мисля, че физически се привличат, но социално не се привличат...



Тема Re: Не вярвам.... [re: FilerO99]  
Автор Scarllett (минаващ)
Публикувано07.01.13 17:41



И физически - не, или поне не трайно.



Тема Re: Не вярвам.... [re: Scarllett]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано07.01.13 17:46



Става въпрос за принципното физическо привличане между половете!То винаги съществува!

Става въпрос за интелектуални и културни разлики!Те винаги са съществували!

Така се стига до ситуация в която има чисто физическо привличане между половете и интелектуална и културна несъвместимост. Особено силно тя лъсва след осъществяване на полов акт.



Тема Re: Не вярвам.... [re: FilerO99]  
Автор Scarllett (минаващ)
Публикувано07.01.13 17:50



Въпросът е - осъществяваш ли половия акт. И забележи - аз не говоря за интелектуални и културни разлики. Даже изобщо не....



Тема Re: Не вярвам.... [re: Scarllett]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано07.01.13 17:54



Придавайки си вид какъвто жената отсреща ще хареса осъществявам половият акт. Но впоследствие след насищане на връзката със секс и изчерпването й си показвам рогата и разликите в характерите лъсват. Номера е това да не стане преди ебането защото ще се размина с него.



Тема Re: Не вярвам.... [re: FilerO99]  
Автор Scarllett (минаващ)
Публикувано07.01.13 18:00



Което обяснява успехът ви.



Тема Re: Не вярвам.... [re: Scarllett]  
Автор мъъррр (теле-патка)
Публикувано07.01.13 21:35



Противоположностите се привличат, но не се обичат. Това мога да кажа аз.



Тема Re: Не вярвам.... [re: мъъррр]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано07.01.13 22:18



Толкова си права, Мръни.



Тема Re: Не вярвам.... [re: мъъррр]  
Автор Oбичaм ()
Публикувано07.01.13 22:35



Най-много ти помагат хора, които са различни от теб. Това как да не е любов?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.