Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:23 20.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема любов от разстояние ...нови  
Автор irina.ss (непознат )
Публикувано22.05.12 13:06



...съществува ли и до колко време може да издържи подобно взаимоотношение преди да премине в рутинно действие..
или всичко е временно задоволяване на специфични потребности?





Тема ...зависинови [re: irina.ss]  
Автор FilerO99 (фашага )
Публикувано22.05.12 16:26



Зависи от материалните възможности на мъжа и от неговото желание.



Тема Re: ...зависинови [re: FilerO99]  
Автор Ceлинчи (простичка_инфо)
Публикувано22.05.12 16:37



Зависи от желанието и на двамата. Повечето ми връзки са били такива и са се провалили. Искрата се губи, приемаш го за даденост - както в обикновена връзка. Разликата е, че вместо да се прибереш вкъщи при този човек, опитваш да измислиш как да заделиш 2 денонощия, за да пътуваш и да сте заедно - защото не може да пътуваш 5 часа за половин час секс.
Отделно дето в един момент се появява червейчето дали човекът ти е верен, което е много по-голямо, по-хапещо и по-логично, отколкото в обикновена връзка - на всеки ще му светят очите, ако те вижда за първи път от 2 седмици или пък месец и няма как да разбереш дали не те лъже.

(*ред.)
Йо маха... йо масо

Редактирано от Ceлинчи на 22.05.12 16:38.



Тема Re: ...зависинови [re: Ceлинчи]  
Автор FilerO99 (фашага )
Публикувано22.05.12 16:46



Знаеш ли какво се сетих точно по това което пишеш. Вчера се обадих на една колежка от университета която в момента е съдийка в Несебър. Говорихме си за моето завършване и за общата ситуация около майка ми и обещанията й. Но мисълта ми е съвсем друга - през 2000та и 2001ва години тя си имаше сериозен приятел от Бургас, но живееше и следваше Право в СУ в София. Тя имаше едва ли не безразборен сексуален живот, но тя казваше на нейният приятел с когото се виждаха най-много един път месечно точно с кой е правила любов. Тоест държеше го уведомен за личния си живот в София. На теб лично какво ти е мнението за тяхната връзка тогава? Става ли по принцип такава отворена връзка от разстояние при която се виждаш с евентуалния си любим един път в месеца, а през останалото време имаш други партньори за които той знае от теб?



Тема Re: ...зависи [re: FilerO99]  
Автор irina.ss (непознат )
Публикувано22.05.12 17:45



да то това си е чиста отворена връзка но тук зависи и дали и той е бил на същата вълна като нея, ако е било едностранно е логично да не издържи дълго

нз отворена/затворена винаги съм твърдяла че нямам проблем с изневерите стига мъжете да си казват ама никой не ми вярва. По добре да си признаеш отколкото нещата да се разбират по друг начин, защото винаги се разбира...



Тема Re: ...зависи [re: FilerO99]  
Автор irina.ss (непознат )
Публикувано22.05.12 17:48



защо да зависи само от мъжа ... ? за желанието съм съгласна, да без него не става независимо дали сте на разстояние или не..



Тема Re: ...зависи [re: irina.ss]  
Автор FilerO99 (фашага )
Публикувано22.05.12 17:51



Защото мъжа се счита за икономически по-силен от жената затова.



Тема Re: любов от разстояние ... [re: irina.ss]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано22.05.12 18:23



Не.



Тема Re: любов от разстояние ... [re: irina.ss]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано22.05.12 19:10



искам да те стискам



Veni, vidi, vici

Тема Re: любов от разстояние ... [re: irina.ss]  
Автор Nymphaea ()
Публикувано22.05.12 19:47



Труден е тоя бизнес. Не ми се е случвало да преминава в рутинно действие, по- скоро обратното. Разстоянието генерира и засилва много усещания и предполагам зависи от хората върху кои от тях ще се концентрират.

Но ако си готова да захвърлиш всичко заради разстоянието, значи то е за захвърляне.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.