Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:38 30.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Жените са виновни за самотата на мъжете [re: ellynora]  
Автор WMC 4 (Soul is smarter)
Публикувано28.08.12 20:11



Не, не сме си го подавали... въпросът де.





Soul is smarter

Тема Re: Жените са виновни за самотата на мъжете [re: specular]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано28.08.12 22:03



"мръсници, с претенции за много повече... За мен дразнещото са именно претенциите, иначе който-какъвто..."
А кое точно те дразни? В крайна сметка ако претенциите са им неоснователни ще си останат с голите претенции нали така?

“Robin was desperate to come to Manchester United” says Sir Alex


Тема Re: Жените са виновни за самотата на мъжете [re: lMSeed]  
Автор specular (ентусиаст)
Публикувано30.08.12 01:00



То и ако някой ме застреля може да го тикнат в затвора, ама мен това какво ме грее? Мен не ми пука той какво ще получи в крайна сметка, мен ми пука какъв живот аз водя в момента, и с какво трябва да се съобразявам и предугаждам. Съзнаваш ли колко абсурден аргумент се опитваш да прокараш?

В крайна сметка вече поставен в такава ситуация, човек трябва или да лъже, или да си плаща в кеш. Това разбира се ако не продължава усилено да бъде последният наивник, и да влиза искрено в играта на претенции...



Тема Re: аз с абсолютно никой не се съобразявам! [re: specular]  
Автор FilerO99 (Dark Power)
Публикувано30.08.12 01:05



Хората ще се съобразяват с мен, а не аз с тях. Това извън работата ми. В работата съм подчинен, извън нея съвсем друго положение. И става въпрос, че хората ще се съобразяват с мен, а не жените - те не са хора и следователно направо трябва да се прегазват. Целта е да им се смаже психиката и да живеят нещастен живот.



You think you can destroy (me)? You\\\\\\\'d better think again I am eternal terror

Тема Re: Жените са виновни за самотата на мъжете [re: specular]  
Автор The Fifth ElementМодератор (euphoria)
Публикувано30.08.12 09:16



Хм...един вид трактат от рода "моето мнение , което имам претенции да важи за всички останали".

Така че и ти имаш претенции.



Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....

Тема Re: Жените са виновни за самотата на мъжетенови [re: specular]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано30.08.12 11:09



Единствено разбирам че някоя ти е била шута и с подхванал ала Файл99/Блууд2 поведение. Като тук няма жена за теб потърси си чужденка? Но е по-лесно да драскаш по форум, нали ? Тогава каква искаш да ти върже, като основното ти занимание е да ревеш тук, а не да се хванеш и да си намериш чужденка като за теб?

"продължава усилено да бъде последният наивник, и да влиза искрено в играта на претенции..."
Ми не им се връзвай бе. Дръж си на твоето? Ако клякаш на всяка кака дето е склонна да си разтвори краката за теб, нищо чудно че после ревеш като не те уважават и за две стотинки..

“Robin was desperate to come to Manchester United” says Sir Alex


Тема Re: аз с абсолютно никой не се съобразявам! [re: FilerO99]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано30.08.12 11:10



Ти и работиш?


Това съм го пропуснал!

“Robin was desperate to come to Manchester United” says Sir Alex

Тема Re: аз с абсолютно никой не се съобразявам! [re: FilerO99]  
Автор specular (ентусиаст)
Публикувано30.08.12 17:41



Нима? И как ще ги накараш :)? Ще ги набиеш :)? Има един много хубав раздел от логиката, който малко неправилно ходи към икономиката - нарича се теория на игрите. Там много добре е обяснен един много важен принцип - никой сам не си определя правилата. Всеки създава собствената си тактика и поведение на базата на тактиката и поведението на всички останали в системата. Примерно не можеш да отидеш на пазара и да пуснеш домати по 5лв, ако тези около теб продават същото за лев. Както и не можеш да набиеш просто някого, защото дори ако той не може да ти го върне, ще извика полицията или група приятелчета, и ще си го върне. Туистът в цялата история е, че това нещо не важи в централизирана система, където един има забележително повече пари или власт от друг.



Тема Re: Жените са виновни за самотата на мъжете [re: lMSeed]  
Автор specular (ентусиаст)
Публикувано30.08.12 17:43



Пич/ке ти ми се месиш в постовете, не аз. Не съм те карал да разбираш абсолютно нищо, нито ми пука какво разбираш, а ти вече и съвети тръгна да ми даваш...



Тема Re: Жените са виновни за самотата на мъжете [re: The Fifth Element]  
Автор specular (ентусиаст)
Публикувано30.08.12 17:51



Къде видя претенции, че мнението ми трябва да важи за всички останали? Айде без да си съчиняваме, може ли?

Напротив, мнението ми е на интелигентен човек, а смятам че хората са прости, тъй че ЗНАМ, че то няма как да важи за всички останали... Аз се РАДВАМ, че то не важи за всички останали, защото това значи, че не съм като всички останали... Радвам се като ми пишете глупости, защото много бързо лъсвате колко струвате, като малко ви накърнят егото...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.