Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:55 28.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: любов от разстояние ...нови [re: irina.ss]  
Автор coffeemate (ентусиаст)
Публикувано22.05.12 20:30



Любов от разстояние може да съществува. Може да съществува с години години. Но връзка от разстояние е друга работа. Зависи кой от какво има нужда- някои хора имат нужда да чувстват любовта от любимия/любимата и това да им е достатъчно, за да им движи живота. Но за някои хора секса е също толкова важен.



Тема Re: ...зависинови [re: FilerO99]  
Автор irina.ss (непознат )
Публикувано23.05.12 12:18



значиии.. искаш да ми кажеш, че ако няма материална възможност мъжа, подобна връзка не съдържа в себе си реализация и любов ли?



Тема Re: любов от разстояние ...нови [re: мapдyk]  
Автор irina.ss (непознат )
Публикувано23.05.12 12:20



едва ли, но заповядай, ела стискай ако ти стиска





Тема Re: ...зависинови [re: FilerO99]  
Автор Ceлинчи (простичка_инфо)
Публикувано23.05.12 12:20



Ми не го приемам това - имаш си някого "в джоба", пък хойкаш. Каква полза от "искреността" тук?

(*ред.)
Йо маха... йо масо



Тема Re: любов от разстояние ... [re: BambiBambina]  
Автор irina.ss (непознат )
Публикувано23.05.12 12:23



леле колко категорично


"Не." чак стресиращо въздействие има



Тема Re: ...зависи [re: irina.ss]  
Автор Ceлинчи (простичка_инфо)
Публикувано23.05.12 12:29



Аз пък имам голям проблем - в смисъл такъв, че моите връзки са продължавали макс година. Не приемам за такава краткотрайна връзка той да тръгне да ми кръшка. Може би бих разбрала след 2 години ходене и още 10 години брак, но да му се прииска, преди дори да сме помислили за нещо сериозно - аз го приемам като знак, че съм обикновено удобство - жена, която може да представи на родителите си като "постоянна и сериозна приятелка", а ако не се получи - да ме представи като злата потисница, която го пресирала да се оженят, а той, горкичкият...

(*ред.)
Йо маха... йо масо



Тема Re: любов от разстояние ... [re: Nymphaea]  
Автор irina.ss (непознат )
Публикувано23.05.12 12:30



Но ако си готова да захвърлиш всичко заради разстоянието, значи то е за захвърляне.

е това е въпрос на личен избор ми се струва и ми харесва като сентенция
но идеята беше че май женското съсловие е по - склонно да вярва в едни такива взаимоотношения



Тема Re: ...зависи [re: Ceлинчи]  
Автор irina.ss (непознат )
Публикувано23.05.12 12:38



да, да определено го има този момент с времето и това до колко сме способни да прощаваме и до колко не подобно нещо, но все пак истината си е истина а преценката и реакцията в такава ситуация си остава за теб


много по добре да знаеш и да прецениш отколкото да разбереш ама след 10 години какво е правил зад гърба ти
за обратната страна също
мисля си, че в такива отношения от разстояние, все пак комуникацията и истината е най - важна, за да прецениш заслужава ли си, до колко сериозно може да бъде и дали го искаш точно с този човек



Тема Re: ...зависи [re: irina.ss]  
Автор Ceлинчи (простичка_инфо)
Публикувано23.05.12 12:41



Е то излиза, че почваш такава връзка с надеждата да си намерил Единствения, верен, морален и прочее, а всъщност шансът да ти изневери в 15-минутната почивка на автобуса по път към теб е много по-голям ;) Със самото почване на такава връзка си слагаш главата в торбата.. или таралежа в гащите, който лаф те кефи повече.

(*ред.)
Йо маха... йо масо



Тема Re: любов от разстояние ... [re: coffeemate]  
Автор irina.ss (непознат )
Публикувано23.05.12 12:45



е то май по-точния въпрос е дали любовта от разстояние има шансове да прерасне в сериозна връзка, ама еб..ати темата подхванах... с прекалено много "ако"


но все пак се сетих за това колко връзки за започнали от нета примерно и са прераснали в нещо сериозно и до колко са успешни
или единия във Варна другия във Велинград ...
но във всеки един вариант се стига до взаимното желание май..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.