Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:52 02.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема няма по тъпонови  
Автор шмaтeй (iq -18)
Публикувано01.02.12 07:02



от това да се влюбиш в жена, в която не се е влюбвал само тоя, който не я е виждал. Не го правете, вредно е за главата... и за стената.



Тема Re: няма по тъпонови [re: шмaтeй]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано01.02.12 11:05



Т.е. да се влюбиш в това как изглежда ли?



..rude & not ginger...


Тема Re: няма по тъпонови [re: Doctor Who]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано01.02.12 11:14



А защо иначе да си блъска главата в стената?



Скромността изразява точният баланс между крайностите.

Тема Re: няма по тъпонови [re: Doctor Who]  
Автор шмaтeй (iq -18)
Публикувано01.02.12 21:24



Хм, а не мислиш ли че интуицията ни (под-над-суб съзнанието или каквото там отключва тези процеси) не е нещо като firewall и ако долови, че отсрещния не ти допада на което и да било ниво просто няма да те бутне по наклона към него... Или че външният вид е само част от цялостното излъчване, и както окото вижда светлината смесена, а не по отделни честоти, така умът лови цялата картинка, а не съставките й?
Усуквам го де, директният отговор на въпроса ти е - да, и слава богу, щото както е еднопосочно ако взема да задълбая отвъд външността.. на стената ми няма да й достигне терапевтична сила.



Тема Re: няма по тъпонови [re: шмaтeй]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано01.02.12 22:51



ако долови, че отсрещния не ти допада на което и да било ниво просто няма да те бутне по наклона към него

Не!

В повечето случаи е точно обратното - интуицията всъщност е в плен на илюзията





Тия файъруоли... да не си АйТи? Виж, разкажи, но по-простичко и конкретно, защото иначе няма да ти е от полза... да имаш "шматки" в мозъка.

..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 01.02.12 22:53.



Тема Re: няма по тъпонови [re: Doctor Who]  
Автор шмaтeй (iq -18)
Публикувано02.02.12 01:04



Ще го клиширам колкото мога. Мацката е бизнесдама в 40-те й години, по-голяма от мен (иначе не бих й обърнал внимание), имаме приятелско-делови отношения, върша (безкористно и с огромен кеф) всякакви неща за нея (свързани с това, че пътувам много), тя е мила с мен, но дотам, няма нещичко от 1л. ед. число в диалога ни, в смисъл нещо лично, споделена емоция, или поне намек за такава, подхвърлен знак, искра която да разчупи прагматизма.. а колко е хубава, адски, огъва реалността с присъствието си... уф, казахме без абстракции, добре...да речем само, че не говоря за оная пластмасова кухост на изкуственячките, чиито снимки са пример за красота по клубовете тука а и не само...Веднъж каза, че изглеждам добре... е казала по точно, защото не бях там и го разбрах по доста заобиколни канали. Подейства ми като ракетно гориво във фитнеса. Това е. По-точно не е това, но стига. И ей, аз имам някви чувства афтър ол, няма как да съм АйТи тоест



Редактирано от шмaтeй на 02.02.12 06:56.



Тема Re: няма по тъпонови [re: шмaтeй]  
Автор Posledniq ()
Публикувано02.02.12 18:37



Има нещо много по-тъпо от описаното от теб. То е да си на мястото на човека, който описа. Да виждаш как много хора се опитват да те впечатлят с някакви неща, а в същото време да са ти толкова прозрачни и безинтересни.



Тема Re: няма по тъпонови [re: шмaтeй]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано02.02.12 18:42



А ти на колко си?

..rude & not ginger...



Тема Re: няма по тъпонови [re: Posledniq]  
Автор шмaтeй (iq -18)
Публикувано02.02.12 19:04



Сигурно. Никога не съм се бутал между тия, които се фукат с качества или притежания, за да впечатлят някого.



Тема Re: няма по тъпонови [re: Doctor Who]  
Автор шмaтeй (iq -18)
Публикувано02.02.12 19:06



ахм, казах колкото подробности прецених, че ще казвам...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.