Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:23 29.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: няма по тъпонови [re: Posledniq]  
Автор шмaтeй (iq -18)
Публикувано02.02.12 22:00



Нямам претенции за обективност, напротив, щом харесвам, значи съм пристрастен, идеализирам и приписвам качества задължително, а недостатъци не гледам. Особено когато контактите с обекта на харесване са редки и въображението трупа в главата само хубавото. Това по принцип, както и в случая.
Ако въпросът с впечатляването е как, отговорът е с нищо от калъпа „зависимости”, които трябва да се следват като правила за успех. Всякакво форсирано изтъкване на определена част от собствения ти образ е противоестествено и с времето ще бъде разобличено. Докато когато потокът на събитията напасва нещата между двама души непринудено и от самосебе си, в един момент ако открият близост между тях тя е вече циментирана по естествен път и без фалш. Впечатлявай с липсата на опити да впечатляваш ако щеш. Което разбира се не значи бъди дърво.
Самият факт, че пиша в такава тема значи, че съм повърхностен. С което съм и донякъде горд. Имало е достатъчно любовни терзания, сътресения и катарзиси в миналото ми, сега всъщност ми е забавно това, че пак се нахендрих в емоционална ситуация, която обаче вече няма с какво да ми такова мамата... освен по принцип.



Тема Re: няма по тъпонови [re: Doctor Who]  
Автор шмaтeй (iq -18)
Публикувано02.02.12 22:04



Един даскал по математика казваше това ако не го знаеш със сигурност получаваш двойка, но ако го знаеш съвсееем не значи, че ще имаш тройка.
Ще разбереш аналогията, надявам се.



Тема Re: няма по тъпонови [re: шмaтeй]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано02.02.12 22:13



Разбирам, но дай да ти го кажа по твоя начин - с хипотетичности

Представи си тази същата жена изведнъж я хваща Бенджамин Бътън синдром. Какво се случва с твоите емоции към нея, когато удари 20 години?

Или с други думи просто от начина, по който пишеш, реших, че е невъзможно и искаш да я разлюбваш. Защото ако щеше да действаш, досега да си го направил, вместо да пишеш тук.

..rude & not ginger...


Тема Re: няма по тъпонови [re: шмaтeй]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано02.02.12 22:17



А, значи имаш надежда. А планът е тя да направи първата крачка. И втората също....

..rude & not ginger...



Тема Re: няма по тъпонови [re: Doctor Who]  
Автор шмaтeй (iq -18)
Публикувано02.02.12 22:27



Ще си останат същите когато стане бебе, или се превърне в пришелец, няма значение. Ти се хващаш за една отправна точка просто.

пп. аз ще стана ли брад пит?

Редактирано от шмaтeй на 02.02.12 22:30.



Тема Re: няма по тъпонови [re: шмaтeй]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано02.02.12 22:31



Значи това, което си харесал в нея на първо място, вече не е толкова важно, защото си се привързал, понеже си я опознал в реалността/си си изградил образ за нея в главата си?

..rude & not ginger...



Тема Re: няма по тъпонови [re: Doctor Who]  
Автор шмaтeй (iq -18)
Публикувано02.02.12 22:41



Искаш да разнищваш неща, които нямат съставни части. Предният ти въпрос има смисъл при споделена любов. А сега пак сме на ниво харесване. Ти тоя пич от снимката го харесваш без да си се привързала нали. Много е яко така, ама живота не е на снимка.



Тема Re: няма по тъпонови [re: Doctor Who]  
Автор шмaтeй (iq -18)
Публикувано02.02.12 22:42



Правиш крачка ако има място за такава, иначе само ще настъпиш другия.



Тема Re: няма по тъпонови [re: шмaтeй]  
Автор Posledniq ()
Публикувано02.02.12 22:45



Написал си го хубаво, но вероятно си пропуснал да разгледаш подробно това което ти писах.
Точно както каза, самият факт че си харесал някой е достатъчен фактор да поискаш сексуален контакт, независимо дали тази сексуалност ще включва преди това много разговори , рози, вечери на свещи или друг подход , чрез които да изразиш себе си или да си я преценил достатъчно добре, за да уцелиш подходящия за нея подход.
С това исках да ти кажа, че не можеш да приемаш срещата с някой просто като случка , в която нещата трябва да се развиват от самосебе си.Защото нещата се развиват само ако ти и човека насреща го иска. А това може да се получи само ако знаеш какво НЕ ИСКАШ , а не както в момента е много модерно да се казва, че трябва да знаеш какво искаш.
Тоест ако по принцип срещнеш жена, която спрямо твоите очи е красива, но се окаже че е с перука и че е сложила много грим ,а след секса се окаже нещо съвсем различно, то тогава ще опрем пак до това, какво не харесваш.
Или пък по време на самите срещи се окаже че тя притежава нещо, което теб те отвращава , пак би довело до горното.
Казано най-разбираемо , дори да отричаш , желанието за сексуалност е едно, съвсем друго е да искаш тази сексуалност да бъде продължителна . Продължителността в която и да е сфера е свързана с наблюдение, проучване, асимилиране и накрая мислене.
Не може просто да кажеш че се пускаш по течението или можеш, но така шанса нещо да се получи е минимален.



Тема Re: няма по тъпонови [re: Posledniq]  
Автор шмaтeй (iq -18)
Публикувано02.02.12 23:14



Тоест, преспиването с обекта на желанието е върховната спойка и тест за достоверността на желанието.
Не че имам нещо против, всъщност извън тая ситуация сигурно искам сексуален контакт с аптекарката в аптеката срещу нас, с жените, които чакат на спирката, с доктор ху и с нейтири от аватар. Да няма засегнати, нищо лично, онагледявам нормалните първосигнални желания у здрав индивид от мъжки пол, които обаче в последните милион години не би трябвало да определят поведението и съзнанието на същия. Не знам надрастнал ли съм си маймунското начало, но не искам, наистина не искам секс с жената, която не ми е безразлична. Тоест някъде там искам има си хас, но далеч не на преден план, съвсем не на първа мисъл. Не мога да мисля за това. Мога да мисля за изстискващи прегръдки, за целувки с разрошване на косата й, за споделяне на.. преставам, за да не стане като лексикон на подмокрена ученичка. Ама тва е, може би защото съм от дълги месеци в изолация, или защото си отговарям на ника... има ли и значение де...

Редактирано от шмaтeй на 02.02.12 23:16.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.