Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:10 17.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Някой, който не може да обича  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано04.12.11 21:22



Да обича, да създава нормални човешки връзки, компромисни, но нужни, топли, за Бога! Сблъсквали ли сте се с такъв човек?! А вие чувствали ли сте се такъв?! Идва ми да псувам. Не, не ми идва - правя го! Да имаш такъв потенциал и да се нае.еш садистично и да се затвориш и да се блъскаш в стените, да чупиш по себе си в някакъв уж опит да излезеш от кожата си. Да срещнеш такъв идиот, нарцистичен тотален... като зъл гений. Като нагорещено желязо изгарящ в своята собствена дупка, в шибаната нажежена черупка! И да ти пука, и да се излъжеш, и да обичаш, и да приемеш всичките идиотщини, простотии, целия мазохистично садистичен спектър на самовлюбената омраза към себе си. И да знаеш, че оставя трупове след себе си и им е.е майката на всички! И "към пламъка на свойта истина" да се погубиш. Прекалена драма. Няма загуба, има раздяла, ама тотална. Хората не се разделяли така.... ами как да се разделят, мамка ти? Точка, черта, финито, адиос, карррамба!!! Като хищници в битка, които се изяждат или обичат в странен луд танц. Перверзна страст на непознати величини в мета абсурда на ежедневния транс. Не обич, не приятелство, не братство, не любов, не секс - ПЕРВЕРЗИЯ! Толкова красива, че безобразно грозна от другата страна на огледалото. Ужасът на истината за ултимативната красота в отношенията. Толкова щадящи, толкова делящи, толкова извратено чисти. Като стара вещица със зелена шапка, която не може да прави вече магии. Като сакат художник, като пиян артист, който играе себе си. Болно! Една болна любов. Едни болни отношения. Една огромна глупост! Нормален ход на събитията - никакъв! Присъствие - никакво, фалшиво. Отсъствие дълго, безумно, изпълнено със смисли и мисли, така обмислени. Студено, разумно в своята същност. Горещо, искрящо в своето проявление. Безпощадно силно. Непонятно слабо в същото време. Манипулация. Употреба. Без срок. Без договор. Без доход. Празен поход.
Идва ми да псувам. Не, аз псувам вече. Искам да приключа с мъничко човече. Без труп в трето действие. Без погребално шествие.
Който иска да отваря черепната си кутия, нека знае, че не там е шибаното му сърце!




ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ! Аз вече отворих първият подарък към себе си. Един по един ще ви е.а майката. С много любов

..rude & not ginger...


Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Doctor Who]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано04.12.11 21:43



Боже, колко сме еднакви хората!!!
Но всеки трябва да изживее своята тъмна нощ, за да се прероди.

Скромността изразява точният баланс между крайностите.


Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Doctor Who]  
Автор jumbles ()
Публикувано04.12.11 21:47



думите ... разнищи ми ги ... ей, така ръфъйки ги, после ме накара да си ги сдъвча и глътна
ти знаеш, нямаш нужда от тях, вероятно за това успя и да го сториш
ух, евала



Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Doctor Who]  
Автор shshtt (член)
Публикувано05.12.11 09:12



много си ядосана на някой - друго не разбрах


и понеже наистина е най-важно ти да си добре продължавай с подаръците щом помагат

и все пак за какво става дума в темата?

:)))

Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Doctor Who]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано06.12.11 00:29



Колкото и да е абсурдно това, което изпитваш в момента, е здравословно и те държи в кондиция. Само не му вярвай ..







Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Doctor Who]  
Автор Villly (Dzver)
Публикувано06.12.11 08:55



Ще осъзнаеш някой ден и това .... че колкото и да знаеш, колкото и да можеш да виждаш това, което другите не могат да видят, колкото и отговори да знаеш ... си безсилна!

Единственият начин да помогнеш на другите, е да им покажеш чрез себе си това, което искаш те да направят ... но не очаквай да го осъзнаят веднага ... пътите са единични и друг преди теб е положил основите ... т.е., в случая, обичай, създай нормална човешка връзка, компромис с този човек, въпреки всичките му недостатъци, страхове, борби и т.н., покажи му как се прави! ... но за това, ще трябва да положиш Егото си на пангара и да гледаш как отсичат главата му ... ще можеш ли?



А отстрани, винаги изглежда толкова лесно, да помагаш на другите.



Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: pravil_nick]  
Автор Villly (Dzver)
Публикувано06.12.11 09:05



Не знаех, че емоционалната заслепеност, която по-скоро ни инвалидизира ... е здравословно и те държи в кондиция.





Тема а дали си ...нови [re: Doctor Who]  
Автор Villly (Dzver)
Публикувано06.12.11 09:09



... на ясно, че Един по един ще ви е.а майката са всъщност питони в твоят ковчег?

Идеята не е, този човек да изкара от теб най-лошото /което е почнало да става/, а ти да извадиш най-доброто от него.

Т.е. "Обичам ви, въпреки, че ми е.ете майката!".



Тема Re: а дали си ...нови [re: Villly]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано06.12.11 09:20



"Обичам ви, въпреки, че ми е.ете майката!"



Ей това е истината! А усещането за свобода и радост е невероятно.

Скромността изразява точният баланс между крайностите.

Редактирано от Vitalite на 06.12.11 09:25.



Тема Re: а дали си ...нови [re: Villly]  
Автор shshtt (член)
Публикувано06.12.11 09:26



"Обичам ви, въпреки, че ми е.ете майката!" ?!?!



дали не е добра идея да отскочиш до някой психолечител
освен ако не те е пуснал махмурлука от снощи или друга подобна човещинка

:)))

Тема Re: а дали си ...нови [re: Villly]  
Автор shshtt (член)
Публикувано06.12.11 09:31



това в коя книжка го прочете?
идеята е вече никой нищо да не вади, а възможно най-бързо да преминат в отвъдното, т.е. в забвение

:)))


Тема Re: а дали си ...нови [re: shshtt]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано06.12.11 09:32



Нима не си изпитвала такава обич?! Ти!?



Скромността изразява точният баланс между крайностите.

Тема Re: а дали си ...нови [re: shshtt]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано06.12.11 09:34



Това, за да се осъзнае и разбере е нужно да се изживее. Само с прочит не става.

Скромността изразява точният баланс между крайностите.


Тема Re: а дали си ...нови [re: Vitalite]  
Автор shshtt (член)
Публикувано06.12.11 09:43



каква обич? някой да ми ебава мамата пък аз да го обичкам?
айде моля ти се


без нечий труп не минават тез болежки, вервай ми

но хора различни
наистина ми е любопитно как така продължаваш да питаеш добри чувства към някой, на който в най-добрия случай не му дреме за твоите
сетих се един начин - просто чесането на егото от това че напредваш духовно удовлетворява сърбела ти да му го начукаш на другарчето по другарски не един път и не на най-приятното място

:)))

Тема Re: а дали си ...нови [re: shshtt]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано06.12.11 09:53



просто чесането на егото от това че напредваш духовно удовлетворява сърбела ти да му го начукаш на другарчето по другарски не един път и не на най-приятното място



Това ми хареса. Признавам, правила съм го и то не веднъж. И нито веднъж не изпитах удовлетвореност от резултата. Ама Егото ми хич не го е грижа да ли съм щастлива.

Скромността изразява точният баланс между крайностите.

Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Villly]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано06.12.11 10:18



Аз емоционална заслепеност (и кво е пък тва ?!?) не виждам. Само гняв и равносметка.





Тема Re: а дали си ...нови [re: Vitalite]  
Автор Villly (Dzver)
Публикувано06.12.11 22:28







Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: pravil_nick]  
Автор Villly (Dzver)
Публикувано06.12.11 22:29



Говориш като слепец, за това не виждаш!





Тема Re: а дали си ...нови [re: shshtt]  
Автор Villly (Dzver)
Публикувано06.12.11 22:32



Ако беше изживял/а това "Обичам ви, въпреки, че ми е.ете майката!", щеше да знаеш за какво преживяване говоря /в пъти и то много по-приятни от гнева и отмъщението и всичко малодушно което се сетиш.





Тема Re: а дали си ...нови [re: Vitalite]  
Автор Villly (Dzver)
Публикувано06.12.11 22:35



Ама Егото ми хич не го е грижа да ли съм щастлива. Именно!

Защо да робувам на нещо си, на което не му пука аз как се чувствам!?!





Тема Re: а дали си ...нови [re: shshtt]  
Автор Villly (Dzver)
Публикувано06.12.11 22:40



Защо да чета нещо, което аз съм писала?!?


Идеята е, човек да се чувства щастлив перманентно и то без да взима наркотици, хапчета и т.н. боклуци, които няма как да помогнат на никой да почувства и половината на това, което може да изживее след като принесе в жертва тъпото си Его.

Редактирано от Villly на 06.12.11 22:47.



Тема Re: а дали си ...нови [re: Vitalite]  
Автор Villly (Dzver)
Публикувано06.12.11 22:49



А как да намалят напрежението от истината, ако не обвинят казалият я, че и той не я разбира?!?





Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Villly]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано06.12.11 23:06



Глей са .. аз не си позволявам да те категоризирам лично, искам същото и за себе си. Тва като първо ..
Второ - по темата. Мацката е ядосана .. видно от темата. Кво й се е случило, само тя си знае. А аз коментирам състоянието, което изразява. Щото то е състояние .. едва ли ще остане в него за дълго. Ии нравоучения колко-сме-убави-когато-обичаме и колко-си-жалка-когато-те-боли са й точно толкова нужни в момента колкото цирей на задника. Нали ме разбираш ?!
И трето .. относно егото. Ако да би ти знаЯла какво проповядваш, не би го декларирала толкоз натъртено в амнайсе поста. Щото последното, от което се нуждае липсата-на-его е декларация. Две несъвместими понятия. Оксиморони. Тамам мъ ?!







Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: pravil_nick]  
Автор Villly (Dzver)
Публикувано07.12.11 07:36



А казах ли ти, че си далеч от разбирането? Казах! И това не е категоризация, а факт!

А що е касае до нравоучения, несъвместимости и оксиморони .... толкова си далеч от истината, че ако ми пукаше, щях да напиша същата тема за теб ,като тази в която пишем .... само че, не ми пука!





Тема Re: а дали си ...нови [re: Villly]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано07.12.11 09:06



Ох, аз ли не нам това, аз, която играя на криеница със собственото си Его?!



Скромността изразява точният баланс между крайностите.

Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Villly]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано07.12.11 11:16



Интересно .. А кво да сготвя довечера ще ми кажеш ли ?







Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: pravil_nick]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано07.12.11 11:25



Не знам да ли сме хубави, когато обичаме, но знам какво е да обичаш, когато те боли.



Скромността изразява точният баланс между крайностите.

Тема Re: а дали си ...нови [re: Villly]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано07.12.11 15:06



Това са пирони, които вадя един по един от моя ковчег.

А колкото до темата - просто наричане на нещата с истинските им имена.

..rude & not ginger...



Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: jumbles]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано07.12.11 15:07



Ух ... Здравей



..rude & not ginger...


Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Vitalite]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано07.12.11 15:08



По-скоро всеки трябва да погледне нещата на дневна светлина, а не да стиска очи и да си играе със сенките.

..rude & not ginger...



Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: pravil_nick]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано07.12.11 15:14



То е избор да го изпитам, точно защото е здравословно. По великани се стреля с изтребители, не с халосни. Обаче е трудно, когато сам си си построил мишената, все едно стреляш по себе си. Нищо.

..rude & not ginger...



Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: shshtt]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано07.12.11 15:16



Някой познава ли такива* хора, някой чувствал ли се е такъв.

* - справка заглавието.

..rude & not ginger...



Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Doctor Who]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано07.12.11 16:08



Но първо трябва да навлезеш дълбоко в тъмната си страна.

За да откриеш какви съкровища има скрити там и да ги извадиш на светло.
Иначе си оставаш с илюзиите.

Скромността изразява точният баланс между крайностите.

Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Vitalite]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано07.12.11 16:14



Първо, второ, десето.... хайде стига. Говоря ти за момента, в който изкарваш съкровище на светло и виждаш, че не са бижута, а змии. Ето за тези илюзии.

С тъмната ми страна сме си дружки. Въпросът е коя всъщност е тъмната и коя светлата страна, защото втората често създава проблемите, а първата те вади от тях. Всъщност това, че двете са различни, а не идентични е илюзия.

..rude & not ginger...



Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Doctor Who]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано07.12.11 17:41



Е, разбрахме се.

На едно мнение сме по въпроса за тъмната и светлата страна.

При мен беше голяма въртележка докато разбера защо някои бижута се оказват змии и да се науча да ги превръщам отново в бижута. И все още ми е трудно. Факт е, че го приемам далеч по - спокойно.

Скромността изразява точният баланс между крайностите.

Редактирано от Vitalite на 07.12.11 17:56.



Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Doctor Who]  
Автор shshtt (член)
Публикувано07.12.11 18:07



не знам

:)))

Редактирано от shshtt на 07.12.11 18:12.



Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Vitalite]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано07.12.11 21:15



Напоследък твърде много се спекулира с егото, липсата му и неговата същност. Сякаш е мода някаква. За липса на его е твърде безотговорно да се говори според мен .. да не кажа лекомислено. Да, разкошно и велико звучи да си "обезглавиш егото", ама .. дефакто прокламиращите го замислят ли се какво всъщност представлява това ?! Чисто като технология - нямаш его, ерго не се уважаваш. Защото егото е двигателя на себеуважението. Друг няма. А ако сам не се уважаваш (грижиш за себе си), кой друг да го прави ?! Хората действаме на принципа на огледалото - каквото отношение получаваме, такова даваме (и обратното разбира се). Как в такъв случай говорим за липса на его ?! В любовта ли ?! Да разбирам, че вие си обичате, щото ви липсва егото, а отсреща няма никой ?! И каква и кому е ползата от което ?! На бенефициента на любовта ви едва ли ?! Щото, ако го беше грижа, то и той вас щеше да обича. Единствената полза от тази ви обич, респективно липса на его, е ваша, щото това ви издига в собствените очи и .. на колцина още слепци (като мен). Любовта е реципрочен процес и усет. Обичам печена тиква .. не е реципрочен. Ама хората тикви ли са ?! Само Господ ни обича безрезервно, но ние не сме Той. А и кой е доказал първото ?!



Пъ Съ: И аз обичам Вин Дизел, ама .. човека хабер няма. Липсва ми его в това отношение .. та дрънкам. Е ! Кел файда ...

Пъ Съ 2: Кой не е обичал и едновременно боляло, бре ?! Това обаче съвсем не означава, че ни липсва его. А май точно заради егото боли, м ?





Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Doctor Who]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано07.12.11 21:19



Аз пък не мога да си избирам емоциите. Изживявам си ги. Страхувала съм се даже да не поискам да избера - да боледувам или да се лекувам.





Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Doctor Who]  
Автор Lostway ()
Публикувано07.12.11 22:40



Това,което мога да кажа е...,че ще се оправиш, макар и да боледуваш дълго. А за мен това е важното!Ти си мъдра и ...продължаваща жена.

Не тъжи дълго!





Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Lostway]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано07.12.11 22:59



Не съм много тъжаща и боледуваща, нито особено мъдра. Даже като жена още не се възприемам. Но продължавам винаги напред, това се отнася до мен, да.

Мило е обаче да кажеш, че за теб е важно. Та предполагам верният отговор в случая е - благодаря.

..rude & not ginger...



Тема Re: а дали си ...нови [re: Doctor Who]  
Автор Villly (Dzver)
Публикувано08.12.11 00:22



Никъде не виждам в темата наричане на нещата с истинските им имена. ... Къде по-точно си написала, че искаш някой си да ти играе по твоята свирка? Къде си написала, че не можеш да се освободиш от желанието си да контролираш живота на другите, защото според теб така е правилно? Къде написа, че не те е еня за желанията и изборите на другите, щом не са като твоите? ... За да наричаш нещата с истинските им имена, трябваше яда в темата да е обърнат към самата теб си, а не към някой си дето не ти ходи по гайдата.





Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: pravil_nick]  
Автор Villly (Dzver)
Публикувано08.12.11 00:26



Бъркането на материално с емоционално показва ... явно няма да ме разбереш, ако ти заговоря за духовно.





Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: pravil_nick]  
Автор Villly (Dzver)
Публикувано08.12.11 00:38



Напоследък твърде много се спекулира с егото, липсата му и неговата същност.



Ма как познах, че и понятие си нямаш от духовно!
Това Напоследък сигурно има няма 20-30 века ще да е.

Хората действаме на принципа на огледалото - каквото отношение получаваме, такова даваме (и обратното разбира се).
Вие хората действате така, ние човеците, обичаме ближният си, за това не му се нервим и не обясняваме, че Защото егото е двигателя на себеуважението ни, то за това той трябва да живее както на нас ни харесва, а не както той се чувства щастлив. Ама ние човеците сме си такива!

Ти си тотален РАБ на Егото си! Да не говорим, че и да опиташ вкуса на обичта, няма да го познаеш!



Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Doctor Who]  
Автор Villly (Dzver)
Публикувано08.12.11 00:42



все едно стреляш по себе си
Ако беше мъдра, както те лъжат някой, щеше да разбереш, че именно по себе си стреляш и единствената мишена по която ще стреляш цял живот/ако не оставиш оръжието/ си самата ти!



И не, не е здравословно ... малоумно е да търсиш нещо вън, като то винаги е вътре!



Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Vitalite]  
Автор Villly (Dzver)
Публикувано08.12.11 00:53



Ама вие сте ужас


Първо, се цупите, че вместо някакъв предмет, вадите живо същество/ вместо материално, духовно/, а после пък се чудите, как да препарирате душицата, а да я превърнете в предмет/материално .... ама не ви ли е срам, а?! Я веднага се засрамете ...

Тъмната ни страна е тъмна, защото ни строи тъмница и ни вкарва в нея всеки път, когато не и се подчиним. Светлата ни страна е светла, защото ни оставя да се шляем на воля и нищо не иска от нас. А двете са идентични, защото могат да ни доведат до идентична беля ако ги следваме по отделно. Т.е. истината е в златната среда.



Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Doctor Who]  
Автор Lostway ()
Публикувано08.12.11 00:55



Просто...бъди силна!





Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Lostway]  
Автор Villly (Dzver)
Публикувано08.12.11 00:56



Те тези работи със сила не стават,чалъм си трябва!





Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Lostway]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано08.12.11 01:03



Много драматизъм вкара. Надявам се просто отговаряш по темата, а не ме бъркаш с някого.

..rude & not ginger...



Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Villly]  
Автор Lostway ()
Публикувано08.12.11 01:04



Моля, не искам полемика с теб.
За да изясня,говоря за психическа сила.

А чалъмите....упражнявай си ги! Имаш ти нужда, за да смекчиш черното и бялото в...(не в сиво),... в розово.



Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Doctor Who]  
Автор Lostway ()
Публикувано08.12.11 01:05



Добре, извинявай



Тема Re: а дали си ...нови [re: Villly]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано08.12.11 01:05



Смея се, но един човек да има да ти повярва като му напишеш това, заслужаваш да бъдеш разстреляна.

..rude & not ginger...


Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Villly]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано08.12.11 01:35



Абе .. кат гледам мене как ме обичаш, та съм склонна да ти вярвам .. на дивотиите.







Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Villly]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано08.12.11 09:11



Защо мислиш ми е такава сигнатурата?


А и не се отказвам от приключението да скитам из дебрите на тъмната и светлата страна.

Скромността изразява точният баланс между крайностите.

Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: pravil_nick]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано08.12.11 09:19



Не виждам смисъл да споря. Направя ли го ще дам глас на егото си, което е доста горделиво.



Скромността изразява точният баланс между крайностите.

Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Vitalite]  
Автор Villly (Dzver)
Публикувано08.12.11 09:38



А и не се отказвам от приключението да скитам из дебрите на тъмната и светлата страна.
Че то има ли по-интересно място, където да скитаме?!





Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: pravil_nick]  
Автор Villly (Dzver)
Публикувано08.12.11 09:40



Щом приемаш виртуалната обич ...





Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Lostway]  
Автор Villly (Dzver)
Публикувано08.12.11 09:51



Пределно ясно е, че говориш за психическа сила. На теб не ти ли е?!



За да изясня , чалъмите са написани още от древните, които не напразно са сравнили психическата сила с голямо дърво и са изяснили, че чалъма е, психиката да е като полюшкваща се нежна трева.


Аз черно и бяло не виждам, дори сивото ми е чуждо, а розовото ми е прекалено повърхностно /но явно на теб ти харесва/... Аз съм творец и ми харесват елегантните комбинации на цветове с дълбочина, до които ти още не си стигнал да опознаеш, поради дървото в д-то ти.



Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Doctor Who]  
Автор Villly (Dzver)
Публикувано08.12.11 09:58



Той се изживява като рицар /синдрома, Дон Кихот/, за това на всякъде му се привиждат хора в беда, които трябва да подкрепи и спаси с големи, кухи фрази и борба с вятърни мелници.

От там идва и драматизма, но не очаквай да е разбрал и дума от това което му казваш, камо ли да те види в истинският ти образ /най-много да те види като Дулсинея /, за това и усещаш това ме бъркаш с някого.



Тема Re: а дали си ...нови [re: Doctor Who]  
Автор Villly (Dzver)
Публикувано08.12.11 10:08



Още от древни времена, изказаната истина, е водила до разстрел на казалият я! Нормално!



Явно си пропуснала тези лекции в университета или са били пропуснати от онези малоумни преподаватели които ти смяташ, че имат място в университетите, защото те учили на, "как да съм по-тъп от работодателя ми".

Прекалено голямото ти Его, не ти позволява да видиш гредата в собствените си очи, докато се ровиш да видиш сламката в чуждите ... заради което не ти завиждам на падането /от доста високо ще е /.

Приятен полет надолу! Само да знаеш, че психическата сила няма да ти направи приземяването по-леко.



Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Villly]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано08.12.11 10:14



Няма, а и е необятно.



Скромността изразява точният баланс между крайностите.

Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Villly]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано08.12.11 10:18



Викаш, човеците във виртуала се плюнчите и храчите, пък в реала - мед, масло, лиги и извисение. Извисена си, признавам ти, щом така добре ги делиш.







Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Vitalite]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано08.12.11 10:40





Скромността изразява точният баланс между крайностите.

Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Vitalite]  
Автор Villly (Dzver)
Публикувано08.12.11 13:35







Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: pravil_nick]  
Автор Villly (Dzver)
Публикувано08.12.11 13:44



Ето пак не разбра смисъла.


Аз не деля, просто констатирах, че не всички сме еднакво действащи / поради различната си осъзнатос/, което прави твоето грандиозно обобщение, прекалено нереалистично ... с което лъжеш себе си, разбира се.

Що се касае до следващите изтрещели реплики ... мед, масло, лиги и извисение, явно ти така разбираш обичта. А що се касае до лигите които усещаш ... те са си твоите, никой тук не храчи и не плюнчи.

п.п.
Що се пънеш да си оригинална и саркастична? Т.е. защо правиш пир на Егото си? Нямаш ли върху какво друго да градиш самочувствие? Нещо лично твое?



Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Villly]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано08.12.11 17:01



Виж кво .. Смятай, че на всичките въпроси, дето си ми задала, съм ти отговорила точно както очакваш. И всичките ти категоризации и изводи са верни. Достатъчно ли е, за да не ти гледам щастливия и обичлив гъз, довлякъл се от нищото, след постовете ми ?! Досади ми искрено ..







Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: pravil_nick]  
Автор Villly (Dzver)
Публикувано08.12.11 20:57



Много си възпитана! Гордостта на мама и тате!

Изобщо не ме интересуват твоите отговори, защото си личи от километри, че ги нямаш. В случая, въпросите са риторични.

Що се отнася до поведението ти на бездомно куче, което си мисли, че всичко е негово ... горкото то, наивното


И що се дразниш от чуждото щастие? /Риторика, е се мъчи да отговаряш/



Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Villly]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано09.12.11 00:03



Айде въпреки това да ти отговоря .. Като ми го натрапят, се дразня.

Апропо, и ти ли си от тия, дето си мислят, че като турят няколко ухилени емотикона, са прави за всичко, знаят всичко и клюцат де що намерят (лайно) наоколо си, са безмерно щастливи ?! Да ти призная - права си. За такова щастие съм напълно сляпа.

Баси .. на челото ми идиот ли пише, бе ?! .. та само такива ми се лепят ?!







Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: pravil_nick]  
Автор Villly (Dzver)
Публикувано09.12.11 09:31



Апропо, и ти ли си от тия ...та само такива ми се лепят

Да ти кажа честно, такива реакции предизвикваш с поведението си, т.е. единственото повтаряемо е твоето поведение и повърхностните ти мисли и изказвания, които ясно казват "Аз знам всичко и щом не мислиш като мен/повърхностно и от типа "ние всички сме в кюпа, а тези дето мислят различно са откачалки/ , не точиш по мен мед, масло и лиги/ щото каквото отношение получавам, такова давам/ и щом нямаш себеуважение което се гради на егото /т.е. не си се параноясал, че всички които не правят горе посоченото спрямо теб, са ти врагове и победата срещу тях е достойна за гордост/, значи си от ония, дето си мислят, че като турят няколко ухилени емотикона, са прави за всичко, знаят всичко и клюцат де що намерят (лайно) наоколо си, са безмерно щастливи.




Когато намалиш влиянието на Егото върху себе си, спреш да се вторачваш в него и почнеш да гледаш/ малко ще ти е трудно, че егото те е ослепило необратимо/ кой аджеба стои срещу теб и какво можеш ново да научиш от него, за да получиш поведение от другите, което да подобава на себеуважението ти, а не да се отдалечава на светлинни години от него .... тогава може и ти да станеш поне мъничко щастлива и да усетиш истинският вкус на обичта.

... не не, не си мисли, че очаквам разбиране от теб. Това е като да очаквам да ме чуе глух и сляп човек.

Редактирано от Villly на 09.12.11 09:32.



Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Doctor Who]  
Автор Poзмapия (жилава)
Публикувано09.12.11 11:03



Някой

ми отвори очите на лични, че точно аз съм такъв човек.
Не беше лесно, но аз пък съм упорито момиче на 45 г.
И нещата за мен станаха значително по-плавни и нежни.
Една групичка нагуали ми преместиха събирателната точка.
Е, то трябва да има тази точка какво да събира. При всеки човек е различно, вие го знаете.
Хубава тема.

"Умиране няма и задачата има решение." - Ст. Джонсън

Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Villly]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано09.12.11 21:25



Абе .. позамислих се над това, което ми каза до тук. Права си, че съм озлобена, нещастна, кьорава, повърхностна, необичаща и от никого необичана. Оубаче .. като се позамислих още малко, ми .. ще си отскубна ръката още (да се благодариш, че съм страхлива .. инак щях и да те пребия с нея), ще си извадя едното око и оскубя косата, но пред алтернативата подобно нЯщо на теб да ме обича, ги предпочитам всичките горни.





Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: pravil_nick]  
Автор Villly (Dzver)
Публикувано09.12.11 22:38



да ме обича... бъди сигурна, че хора като мен, няма как да те обичат/според съдържанието на думата, която ти влагаш/.



Горкото то, сляпото! Добре че не можеш да видиш на къде ходиш.

Редактирано от Villly на 09.12.11 22:39.



Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Villly]  
Автор UbuHtu Man 11x (Oneiric Ocelot)
Публикувано10.12.11 00:12





Не я ритай по кокалчетата.



Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: pravil_nick]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано10.12.11 11:56



И кому е нужна толкова злост?

Скромността изразява точният баланс между крайностите.


Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Vitalite]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано10.12.11 16:21



Как кому ?! На този, който я търси, рови и ръчка, за да я предизвика .. разбира се. На мен не ми харесва, но на троловете - да. Ето защо, ако продължа да отговарям, толкова по-щастлива ще я правя. Та .. мисълта ми е - от моята "злост" все пак трябва да има няква файда .. нали така ?! Щото така и така я има. Нека Виленцето поне да е щастливо.







Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: pravil_nick]  
Автор Villly (Dzver)
Публикувано10.12.11 17:05



Единственото щастливо, е твоето Его, което за пореден път те направи за посмешище! Жалко, че чуждото нещастие не може да ме радва, както радва теб /за това и лепиш кофти етикети на хората, за да си мислиш, че са нещастни и да имаш повод за щастие ... уви, мигновено/.



А този, който я търси, рови и ръчка, за да я предизвика, както вече ти казах, а и другите виждат, си самата ти, тролче!

Редактирано от Villly на 10.12.11 17:05.



Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Vitalite]  
Автор Villly (Dzver)
Публикувано10.12.11 17:07



Щом продължава да рови, значи иска нещо да научи, но не смее да попита човешки ... просто това е нейният начин, не я съди!





Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: UbuHtu Man 11x]  
Автор Villly (Dzver)
Публикувано10.12.11 17:07



Е по главата ли да я ритам





Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Villly]  
Автор UbuHtu Man 11x (Oneiric Ocelot)
Публикувано10.12.11 19:02



Взимай пример от мен - само по дантелените пантоФки я настъпвай.





Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Villly]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано10.12.11 20:56



Ах ! Ей ся вече ше си обезглавя егото.







Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: UbuHtu Man 11x]  
Автор Villly (Dzver)
Публикувано10.12.11 22:34



Ако си играеш с котка, трябва а си подготвен, че може да бъдеш одран ... но, според мен, девойката нарочно се вре където ще бъде одрана, за да може да се хвали после с белезите си.



по дантелените пантоФки се настъпват ами, а не хулиганки.



Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: pravil_nick]  
Автор Villly (Dzver)
Публикувано10.12.11 22:36



Имаш ли нещо съществено да кажеш, или се изчерпваш с безсмислени заяжданки?



Тема Re: а дали си ...нови [re: Doctor Who]  
Автор Цар Изрод (XVIII)
Публикувано11.12.11 02:23



Сигурен съм, че по-горе прочетох "питони". И така фантастично добре визуализирах питони в ковчег, че сега като прочетох в твоя отговор "пирони" и само си казах "Не, не...какво общо имат пироните тук?"

ЗДРАВЕЙТЕ ПРИЯТЕЛИИ!!!


Тема Re: а дали си ...нови [re: Villly]  
Автор Цар Изрод (XVIII)
Публикувано11.12.11 02:27



Темата наистина може да бъде разбрана точно по този начин.

ЗДРАВЕЙТЕ ПРИЯТЕЛИИ!!!


Тема Re: а дали си ...нови [re: Цар Изрод]  
Автор Villly (Dzver)
Публикувано11.12.11 09:02



Недей, че ще ме застрелят





Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Villly]  
Автор UbuHtu Man 11x (Oneiric Ocelot)
Публикувано11.12.11 23:22



Не плаши АЛФ с котка, моля те.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.