Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:01 17.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: pravil_nick]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано07.12.11 15:14



То е избор да го изпитам, точно защото е здравословно. По великани се стреля с изтребители, не с халосни. Обаче е трудно, когато сам си си построил мишената, все едно стреляш по себе си. Нищо.

..rude & not ginger...



Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: shshtt]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано07.12.11 15:16



Някой познава ли такива* хора, някой чувствал ли се е такъв.

* - справка заглавието.

..rude & not ginger...



Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Doctor Who]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано07.12.11 16:08



Но първо трябва да навлезеш дълбоко в тъмната си страна.

За да откриеш какви съкровища има скрити там и да ги извадиш на светло.
Иначе си оставаш с илюзиите.

Скромността изразява точният баланс между крайностите.

Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Vitalite]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано07.12.11 16:14



Първо, второ, десето.... хайде стига. Говоря ти за момента, в който изкарваш съкровище на светло и виждаш, че не са бижута, а змии. Ето за тези илюзии.

С тъмната ми страна сме си дружки. Въпросът е коя всъщност е тъмната и коя светлата страна, защото втората често създава проблемите, а първата те вади от тях. Всъщност това, че двете са различни, а не идентични е илюзия.

..rude & not ginger...



Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Doctor Who]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано07.12.11 17:41



Е, разбрахме се.

На едно мнение сме по въпроса за тъмната и светлата страна.

При мен беше голяма въртележка докато разбера защо някои бижута се оказват змии и да се науча да ги превръщам отново в бижута. И все още ми е трудно. Факт е, че го приемам далеч по - спокойно.

Скромността изразява точният баланс между крайностите.

Редактирано от Vitalite на 07.12.11 17:56.



Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Doctor Who]  
Автор shshtt (член)
Публикувано07.12.11 18:07



не знам

:)))

Редактирано от shshtt на 07.12.11 18:12.



Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Vitalite]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано07.12.11 21:15



Напоследък твърде много се спекулира с егото, липсата му и неговата същност. Сякаш е мода някаква. За липса на его е твърде безотговорно да се говори според мен .. да не кажа лекомислено. Да, разкошно и велико звучи да си "обезглавиш егото", ама .. дефакто прокламиращите го замислят ли се какво всъщност представлява това ?! Чисто като технология - нямаш его, ерго не се уважаваш. Защото егото е двигателя на себеуважението. Друг няма. А ако сам не се уважаваш (грижиш за себе си), кой друг да го прави ?! Хората действаме на принципа на огледалото - каквото отношение получаваме, такова даваме (и обратното разбира се). Как в такъв случай говорим за липса на его ?! В любовта ли ?! Да разбирам, че вие си обичате, щото ви липсва егото, а отсреща няма никой ?! И каква и кому е ползата от което ?! На бенефициента на любовта ви едва ли ?! Щото, ако го беше грижа, то и той вас щеше да обича. Единствената полза от тази ви обич, респективно липса на его, е ваша, щото това ви издига в собствените очи и .. на колцина още слепци (като мен). Любовта е реципрочен процес и усет. Обичам печена тиква .. не е реципрочен. Ама хората тикви ли са ?! Само Господ ни обича безрезервно, но ние не сме Той. А и кой е доказал първото ?!



Пъ Съ: И аз обичам Вин Дизел, ама .. човека хабер няма. Липсва ми его в това отношение .. та дрънкам. Е ! Кел файда ...

Пъ Съ 2: Кой не е обичал и едновременно боляло, бре ?! Това обаче съвсем не означава, че ни липсва его. А май точно заради егото боли, м ?





Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Doctor Who]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано07.12.11 21:19



Аз пък не мога да си избирам емоциите. Изживявам си ги. Страхувала съм се даже да не поискам да избера - да боледувам или да се лекувам.





Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Doctor Who]  
Автор Lostway ()
Публикувано07.12.11 22:40



Това,което мога да кажа е...,че ще се оправиш, макар и да боледуваш дълго. А за мен това е важното!Ти си мъдра и ...продължаваща жена.

Не тъжи дълго!





Тема Re: Някой, който не може да обичанови [re: Lostway]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано07.12.11 22:59



Не съм много тъжаща и боледуваща, нито особено мъдра. Даже като жена още не се възприемам. Но продължавам винаги напред, това се отнася до мен, да.

Мило е обаче да кажеш, че за теб е важно. Та предполагам верният отговор в случая е - благодаря.

..rude & not ginger...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.