Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:35 23.05.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Главоблъсканицанови [re: Villy.]  
Автор PipilotaV ( 0-)
Публикувано06.04.11 17:10



Ами, хайде с думи прости дефинирай ясно величавата си мисъл, тъй като имам усещането, че не само с мен не ти се получава диалог.






Тема Re: Главоблъсканицанови [re: Villy.]  
Автор PipilotaV ( 0-)
Публикувано06.04.11 17:12



А Вили разбира ли какво пише Вили?


И ако Вили никому не може да обясни какво пише Вили, дали грешката е единствено в нашите ретланслатори?




Тема Re: Главоблъсканицанови [re: Aгaпия]  
Автор PipilotaV ( 0-)
Публикувано06.04.11 17:16



Важното е, че ги пише с дълбокото и непоклатимо убеждение, че всички останали са пълни игноранти, които нямат потенциал да вникнат в глъбините на философските й разсъждения.






Тема Re: Главоблъсканицанови [re: Aгaпия]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано06.04.11 18:29



първом требе да те фанем поне за циците

та да опиша усещането.

Veni, vidi, vici

Тема Re: Главоблъсканицанови [re: PipilotaV]  
Автор Villy. (Dzver)
Публикувано06.04.11 19:03



Ако визираш другата участничка в темата ... всеки си има номер в живота, а това е нейният/не очаквай да ти го обяснявам/ ... и все пак двама души не са повод за социологическа извадка, а от там и за изводи ...т.е. ти гледай себе си, а не се оправдавай с другите.



Каквото съм искала да кажа, съм го казала.



Тема Re: Главоблъсканицанови [re: PipilotaV]  
Автор Villy. (Dzver)
Публикувано06.04.11 19:06



никому


Мания за величие ли е това? Ти и другата участничка в темата, да не сте всички?

п.п.
Да, Вили разбира какво е писала, а и не само Вили.



Тема Re: Главоблъсканицанови [re: Villy.]  
Автор PipilotaV ( 0-)
Публикувано06.04.11 19:08



Ти мислиш, че имам нужда от оправдание?
Не, забелязвам просто едно константно "явление"- всеки опит за разговор в тема тук, се превръща в повод от твоя страна да бъде обяснено на рехавата публика, че не те разбира, понеже е недостойна интелектуално.
Иначе, аз се опитвам наистина просто да обменям мисли, а не нарцистично да си меря ай- кюто с когото и да било. И в този си много простичък стремеж, нямам ни най- малко повод или нужда да се оправдавам.




Тема Re: Главоблъсканицанови [re: PipilotaV]  
Автор Villy. (Dzver)
Публикувано06.04.11 19:12



Охооо, отново ме издигате в култ.


Е сега се почуствАх кат един първенец в областта. Жалко само, че топлата вода е открита от хиляди преди мен.


Редактирано от Villy. на 06.04.11 19:40.



Тема Re: Главоблъсканицанови [re: PipilotaV]  
Автор Villy. (Dzver)
Публикувано06.04.11 19:23



Не, не мисля, просто ти това правиш ... Оправдаваш се! Защо? Защото се опитваш първо да обезцениш моето мнение и едва тогава казваш своето ... ако беше пропуснала първото и бе преминала директно на второто, тогава нямаше да ти кажа, че се оправдаваш.



Несигурността в собственото ти мнение е толкова очевадно, че не е нужно да убеждавам когото и да било, че се оправдаваш.

Пример:
И кое те прави сигурна, че всеки, който иска да опише любовта, ще намери думичките за това? По- скоро съм убедена, че всички искаме да я поберем в рамките на словесното, но тя винаги ни се изплъзва, защото е и това, и това, и друго, защото има и индивидуално пречупване на уж древните вече истини. Неслучайно за любовта са изписани томове с дефиниции, сентенции и афоризми все от доказано- умни глави и май никоя от тях не е събрала универсалната истина за това какво е любов...

аз се опитвам наистина просто да обменям мисли
Ми прави го, без да оценяваш, а също така, не се включвай в извадката от "неразбиращи", преди да си провела още диалог. Не за друго, а защото така заемаш позата на жертва, а от там и приемаш всяко мое изказване Лично ... а аз не говоря за никой конкретно и не мога да поемам отговорност за това, кой с коя група от изказването ми ще се идентифицира.

Човек не се оправдава пред другите, прави го пред и за себе си.
Що се касае до нарциса ... какви огледала, като тук нямаме лица?



Тема Re: Главоблъсканицанови [re: Villy.]  
Автор TътeнoтГpъм* (Sic fata tulere)
Публикувано07.04.11 10:42



че бракът му го е направил цялостен
долна лъжа,опит за самоубеждение,че не се е прецакал!!!


жената създава уют и внася подредба в живота на всеки ерген,а това
веднага се усеща,но не те прави цялостен.
с какво и как може една жена или мъж да те направи цялостен?
само случки от личен характер в живота и знанията имат тази сила




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.