Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:38 26.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Виртуална любовнови [re: Villy.]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано28.01.11 15:36



Темите са принципни ...
Къде пише, че са принципни?


Виртуалната любов си е съвсем реално съществуващо явление и като ме нападне, хич няма да гледам на нея "принципно", ами ще си я изживявам с всичките му симптоми, болежки и последствия.


До колкото разбирам ... според теб, има определени неща, наличието на които биха причинили Любов.

Да, наричат се силна потребност от такава.
Любовта, особено междуполовата, си остава любов към .... /попълни име(ник) и фамилия на субекта/.

Евала Лиске, принизи любовта до свинският грип и маларията.
От свински грип и малария можеш да си умреш като едното нищо, бре, по-страшни са.



Тема Re: Виртуална любовнови [re: Aлиca.]  
Автор Villy. (Dzver)
Публикувано28.01.11 15:43



А къде пише, че не са?



Можеш да наричаш хормоналните си коктеили, които провокираш сама в барчето на мозъка си, както си искаш, но това само показва нивото на емоционалната ти интелигентност ... нищо повече.
Има едни такива хора, които много обичат да им се правят операции и си измислят какви ли не болежки и дори предизвикват реални симптоми на заболяванията, за да ги оперират .... това ги прави болни, но не от симулираната болест, ако ме разбираш.

Че то хората и от любов умират



Тема Евала :)нови [re: estma]  
Автор Villy. (Dzver)
Публикувано28.01.11 15:48



измисли нова психична болест, а няколко човека ти помогнаха дори да опишеш симптомите и причините.



Тук се сетих за .... Злото не е повече, просто има по-добър PR




Тема Re: Виртуална любовнови [re: Villy.]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано28.01.11 15:55



Аз не съм хипохондрик, кака.



Ако трябва да избирам дали да съм влюбена и на поне 5 хормонални коктейла или да съм вече поне няколко месеца по-нататък във времето, когато и летливите съставки са се разградили, и махмурлукът е преминал, а в организма и съзнанието ми е останал само чист дестилат, предпочитам второто. Спокойното равномерно горене повече ме устройва, но за да я докарам дотам приемам факта, че без първоначалната химична реакция с катализатор и взрив, не става. Необходимо "зло", дет се вика.

Някои умират, да. От незадоволеност на страстите, не от любов.



Тема Re: Виртуална любовнови [re: Aлиca.]  
Автор Villy. (Dzver)
Публикувано28.01.11 16:14



Най-после дойде на моята





Тема Re: Виртуална любовнови [re: Villy.]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано28.01.11 16:24



Че аз едно и също пея от първия постинг по темата.





Тема Re: Виртуална любовнови [re: Aлиca.]  
Автор Villy. (Dzver)
Публикувано28.01.11 18:00



Исках да кажа, че най-после почна да схващаш нелепиците които пишеш, но май съм се объркала ... надцених те.

Редактирано от Villy. на 28.01.11 18:05.



Тема Re: Виртуална любовнови [re: Villy.]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано28.01.11 18:51



май съм се объркала ... надцених те.

Често срещана грешка при виртуалните влюбвания, поради която си увяхват и приключват.





Тема Re: Виртуална любовнови [re: Villy.]  
Автор estma (минаващ)
Публикувано28.01.11 21:45



"Преди да има интеренет, тази любов се е проявявала към свещеници и психотерапевти. Обичаш другият, защото той не иска абсолютно нищо от теб и е на разположение винаги когато ти трябва да се почувстваш значим за някого, такъв какъвто си. Не съди, не изисква, не .... познато ли ви е? Библията?"

Позволи ми да не се съглася с теб. Точно свещенника определя колко и какви молитви да произнесеш, ако искаш да ти опрости "греховете". Дори Господ изисква от нас да спазваме десетте божи заповеди. Психотерапевта ще изисква определено поведение от теб за твое добро, за да се чувстваш значим.
А виртуалната любов (ако съществува такава) може да бъде и двупосочна, достатъчно е да попаднеш на подходящия потребител.



Тема Re: Виртуална любовнови [re: Aлиca.]  
Автор estma (минаващ)
Публикувано28.01.11 22:19



"Това по-скоро го определям като един вид, пасивен бунт срещу определени житейски ситуации и отлагане на решения и действия. Също и като форма на самоизолация, спасение от самотата, скуката или избягване на реални конфликти с обкръжението."
Даа, има над какво да се замисли човек. Особено, ако половинката му се е отнесла във виртуала.


А аз си падам по реалните неща - око да види, ръка да пипне. Виртуала ми е прекалено лъжовен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.