Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:40 29.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Аре да питамнови [re: TътeнoтГpъм*]  
Автор Villy. (Dzver)
Публикувано07.02.11 12:30



Ами не е така



Мъжете са склонни повече към полъготването, по много причини /някой ги оправдават, други, не/, но те могат да се сведат до едни изначални факти.
Мъжете владеят хаоса, там се чувстват най-сигурни, а жената се чувства там най-несигурна /тя си обича твърдата почва под краката/ ... та, мъжа полъготва, за да вкара жената в хаоса, а от там да я направи уязвима и несигурна. Причините за това са също доста /някой от добри, а други от лоши чувства/.

По същата причина, жените са склонни повече към "сериозни разговори".



Тема Re: Аре да питамнови [re: Villy.]  
Автор TътeнoтГpъм* (Sic fata tulere)
Публикувано07.02.11 13:15



как установи,че мъжете са склонни да лъжат повече!?
генно изследване,анкета,социологическо изследване,вътрешно убеждени или нещо друго те кара да си толкова убедена в правотата на своите думи?


по-скоро бих казал,че всеки слага малко панделки около себе си в
процеса на разговора,ако срещу него седи някой с когото иска
да има по-сериозни отношения



Тема Re: Аре да питамнови [re: TътeнoтГpъм*]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано07.02.11 13:27



Подозирам, че Вили има предвид всепак по- скоро онези мъже, с неясните или не особено добри намерения

, тъй като съм убедена, че като ти издърпа някой здравата почва под краката и действа по метода на "как се каляваше стоманата", хвърляйки те от студ в огън и обратно, може да те докара до състояние, в което да си удобен за всякаква манипулация.




Тема Re: Аре да питамнови [re: TътeнoтГpъм*]  
Автор Villy. (Dzver)
Публикувано07.02.11 13:57



Нещо не ме четеш правилно.



Мъжете са склонни повече към полъготването, по много причини
Да лъже и да лъготи, са две различни неща.
Лъжата е с цел, да насочи другият в грешна посока, а полъготването е с цел, да отложи вземането на решение за посока.

Мъжете предпочитат да са в хаоса, да имат много вероятности за верни/правилни/ ходове, всеки от който да може да бъде взет, макар вземането на един да означава, отпадане на другите, поради което идва момента с отлагане на взимане на решение, т.е. стъпването на твърда почва. За това казвам, че полъготват, защото не взимат твърдо решение, а са хлъзгави и несигурни.
Жената от своя страна, предпочита да вземе решение и да мисли по възможностите за реализирането, което я приземява и прави стабилна.

Всеки един от подходите сам по себе си е доста уязвим, което води и до възможността всеки един пол, да обяснява, че другият има своите слабости. Но ако се съчетаят ....

Ето защо, мъжете им трябва време за да вземат решение, дали искат сериозни отношения с дадена жена или не, а жените могат да се отметнат след като са взели решението и са се борили за постигането му.
За това и мъжете търсят уверение преди, а жените след.

п.п.
Говорейки за мъже и жени, ни най-малко не гарантирам, че 100% от притежаващите половата принадлежност действат така. Обаче, ако вляза в подробности, ще стане мътна и кървата или иначе казано, ще ме поведеш към хаоса, което ти е и целта, като един мъж.



Тема Re: Аре да питамнови [re: PipilotaV.]  
Автор Villy. (Dzver)
Публикувано07.02.11 14:02



като ти издърпа някой здравата почва под краката и действа по метода на "как се каляваше стоманата", хвърляйки те от студ в огън и обратно, може да те докара до състояние, в което да си удобен за всякаква манипулация
Може да те докара и до състояние в което да проумееш, че има и по-добри решения, а не да държиш като магаре на мост на твоето си, само защото си му хванала цаката.

Т.е. намеренията могат да са и благородни.

Редактирано от Villy. на 07.02.11 14:05.



Тема Re: Аре да питамнови [re: Villy.]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано07.02.11 14:08



Ами, като краен резултат може и товада се получи... Но дотогава си мисля за едно състояние, което може да се сравни с изтезанието чрез лишаване от сън, да кажем от същата тази "здрава почва" като някаква аналогия...Известно е, че на около 5- та нощ изпадаш в самозаблуди и губиш всякаква връзка с реала, на шестата губиш и идентичност и си готов на всичко за малко сън. И така... Но това е доста по- различна посока, всъщност. Вкарването в хаоса ме наведе на тези разсъждения.






Тема Re: Аре да питамнови [re: PipilotaV.]  
Автор Villy. (Dzver)
Публикувано07.02.11 14:30



Ако приемаме, че единият е непременно прав, а другият непременно греши, тогава няма как да не се лутаме, няма как да не губим идентичност и т.н., но ако приемем, че всеки е прав и се потърси един среден път /златната среда/ в който се обединяват положителностите на хаоса и приземеността?

Никой не казва, че трябва да приемаш чуждата гледна точка сляпо и да се отказваш от своята ... все пак, всеки има право на свободен избор, дори той да е, да си бие главата в стената или да си виси в безтегловност.





Тема Re: Аре да питамнови [re: PipilotaV.]  
Автор TътeнoтГpъм* (Sic fata tulere)
Публикувано07.02.11 15:45



и аз така подозирам,но не ми пречи да изисквам от нея
да формулира тези изфабрикувани от нея твърденя





Тема Re: Аре да питамнови [re: Villy.]  
Автор TътeнoтГpъм* (Sic fata tulere)
Публикувано07.02.11 15:52



че аз съм тук за мътната и кървава част от темата,защото вече
съм разисквал подобни неща в други теми и ми се ще да кръстосам
виртуални мечове



не им завиждам на тези мъже които послъгват или лъготят
жените,защото ще дойде момента в който всички маски
ще паднат и ще лъсне истинската личност.
аз не разбирам защо е тази страст да си усложняваш живота
сега като се замисля,че ако става дума за секс за една вечер
защо пък да не се лъготи,нали след това няма кой да те съди,
дори да се срещнете отново ще е оставил положителни
впечатления в девойката,казвам девойка понеже пред жена с
опит лъжите и лиготийки не минават
так мисля аз



Тема Re: Аре да питамнови [re: TътeнoтГpъм*]  
Автор Villy. (Dzver)
Публикувано07.02.11 16:04



"Едно си баба знае, едно си баба бае", е това е твоята.

Това май клони повече към женската ти част.

Мътната и кървава част от темата е относно това, кой индивид, колко мъжко и женско има в себе си и кое му надделява и кога, защото човек е един когато е непукист и бездействен, друг когато действа и трети, когато защитава/е под стрес/ ... е те това е мътната и кървава и можеш да ме вкараш в нея ако обсъждаме конкретен човек, а надали някой ще се подложи на такава душевна "аутопсия".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.