Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:00 26.05.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема как да продължа?нови  
Автор xx_man (непознат )
Публикувано18.10.09 14:55



Не знам как да продължа и затова ще се радвам на вашите мнения за ситуацията в която съм.Предварително благодаря на всички,който ще пишат.Накратко ситуацията е следната:В края на август на работа се запознах с момиче което ни беше клиентка.Тя е на 23 аз на 29.Трябваше да се уточняват някакви детайли и тя взе номера ми.Обади се на следващия ден,утоянихме нещата и тя много държеше да се почерпи за това което направих.Приех с уговорката,че не съм свършил кои знае каква работа,но тя настояваше.Пихме кафе,прекарахме 2 часа в приказки,на следващия ден пак и после се започна-звъни всеки ден по-няколко пъти да ме чуе,да ме пита дали ще се видим след работа и т.н.След 2 седмици направихме още една крачка,правихме секс,страхотен и за двамата малко след това тя реши,че трябжа да ми каже нещо важно.Има приятел с който живее от 2 години,към когото по нейни думи няма чувства от известен период,нещата са различни от началото и т.н.Едновременно с това заявява,че съм много специален за нея човек и би искала да продължим да имаме връзка и то не само сексуална.иска да си тръгне от него,но да не е заради мен а заради това,че връзката и чувствата са изчерпани.
И аз казвам ок.Момичето ми харесва,умна и добре изглеждаща млада госпожица.Но въпросът е колко трябва да чакам тя да си тръгне от там.от тогава мина вече месец и половина.Аз в такива случай,съм си тръгвал до седмица-две.А изведнъж изникнаха причина да отлага това решение.Имала изпити сега почти всяка събота,промени на работното място.Уточнявам само,че има къде да живее,т.е собствено жилище а и е добре дошла при мен.Призна,че я е страх да не остане сама,защото родителите и са разведени и още като мн малка са я оставили на баба и дядо да я изгледат и всеки от тях има ново семеиство с по 2 деца.Дал съм и ясно да разбере и усети,че може да разчита на мен,че не съм безразличен към нея.Не ми се иска да чувам като ми казват познатите-дръпни се малко,отрежи я да види,че не си и в кърпа вързан и ще се оправи всичко.Преди 2 дни тя сама определи срок от 2 седмици в който ще се изнесе.Но днес така между другото спомена,че не знае как ще се справи с времето защото на 5 имала изпит,и нито дума за преместването.Питам ви какво да правя,дали има нещо което все още я държи там,или пък няма смелост или просто се е позабавлявала извън връзката в период на дупка в отношенията си с него.Мислех,след поставения от нея срок,да спра да и вдигам телефона нацяло,като имате впредвид,че и сега не я търся аз а сум я оставил да звъни когато тя реши че иска да говори с мен.Благодаря ви.



Тема Re: как да продължа?нови [re: xx_man]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано18.10.09 15:09



На твое място бих изчакала да минат двете седмици. После вече ще решаваш. В момента май няма нищо за решаване.



Да не съм лош пророк.. ше си трая по ситуацията.



Тема Re: как да продължа?нови [re: xx_man]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано18.10.09 15:21



Мдааа, жените обикновено не са толкова нерешителни и отлагащи, ако са влюбени, ама и аз май ще се въздържа все още от коментар, защото не е толкова просто ей тъй да ти прочета присъдата, без да съм достатъчно сигурна.





Тема Re: как да продължа?нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано18.10.09 15:23



Мога да хвана бас, че ще опита да направи седмиците 2+2+2+... виждала съм я тая история.

Редактирано от Cвoбoднa вoля на 18.10.09 15:23.



Тема Re: как да продължа?нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор xx_man (непознат )
Публикувано18.10.09 15:25



Абе горе-долу ми е ясно,че може и нищо да не се получи.Повече ме вълнува дали още от сега да не спра комуникацията си с нея или наистина да изчакам въпросните 2 седмици определени от нея.Тогава за решението си ще имам причина.Сега причината е моето нетърпение и нейната нерешителност може би!



Тема Re: как да продължа?нови [re: xx_man]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано18.10.09 15:31



Ами и по- горе ти беше казано, че по- добре да изчакаш "заветните" 2 седмици- поне да имаш истински повод да скръцнеш със зъби, образно казано. Нямаш какво да губиш повече и без друго...





Тема Re: как да продължа?нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано18.10.09 15:33



И аз много не хващам вяра на тези отложени и разтеглени във времето раздели. Ако съм си паднала наистина по някого и, така или иначе, съм в процес на раздяла или съм си направила избора, единственото ми желание би било час по- скоро да съм с човека, в когото съм влюбена.



Тема Re: как да продължа?нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано18.10.09 15:35



Е не знам, в историята, която споменах, девойката беше влюбена в новия. Но така и не събра смелост да живее с чувствата си. Нали се сещаш, че за да е още с гаджето си, със сигурност той и дава нещо, което тя цени, явно повече от чувствата си.





Тема Re: как да продължа?нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано18.10.09 15:39



Ъхъ... малко гадничко...





Тема Re: как да продължа?нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано18.10.09 15:41



Гадничко, ама няма логика да не се е омела до сега от там, ако не беше така, дори без нова клонка за която да се хване. .

Малко ме е срам от такива жени, ама ги има...

Редактирано от Cвoбoднa вoля на 18.10.09 15:42.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.