Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:56 27.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Имам нужда от мъжко мнениенови [re: yetti]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано23.10.10 18:25



Ако един мъж, каже какво мисли друг мъж, от извадени от контекста на разговора думи, започващо с "(отново)" и предадени от ядосана жена .... заеби, Отеби ..





Тема Re: Имам нужда от мъжко мнениенови [re: skromna35]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано23.10.10 18:27



osnowniqt проблем и на двама ви е, че мноу мислите. я му ударете по 1 шише шнапс, и почнете да говорите, като зрели хора.
то и аз мноу мисла, мисла мисла, па по едно време само седа... те тека...



Тема Re: Имам нужда от мъжко мнениенови [re: Villy.]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано23.10.10 18:28



Алю знаещата, случвало ли ти се е да те обвиняват, че не са те направили щастлива?

авторката ше ме прости за блица:)



Тема Re: Имам нужда от мъжко мнениенови [re: Villy.]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано23.10.10 18:32



просто тая ситуация горе ми е много позната бил съм в нея 1-2 пъти, примерно. :)
знам, що и ги плямпа тия глупости. на мене ми изглежда, че иска да си я чука, тя да му прави по нещо вкусно, докато той си търси нещо по-вкусно. но да се каже така боли... мда

Редактирано от yetti на 23.10.10 18:36.



Тема Re: Имам нужда от мъжко мнениенови [re: yetti]  
Автор skromna35 ()
Публикувано23.10.10 18:35



Абсолютно вярно!! Големи мислярници, особено аз!





Тема Re:нови [re: skromna35]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано23.10.10 18:35



Просто исках да те отдалеча от фиксацията ти върху случващото се/за което ти помагаха останалите/.



И така те провокирах да кажеш и ни ги приписа. Хубаво е, когато защитаваш ние, нали?



Тема Re: Имам нужда от мъжко мнениенови [re: skromna35]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано23.10.10 18:38



ми, кво да ти кажа - дано нещата не са така, както на мен ми изглеждат, т.е. че си е с тебе за бенефитите, а чака паралелно нещо друго. дано не е така. времето ще покаже. ако мноу те издразни - теглиш му шута и гледаш, как ще реагира. и т.н. дето типисах в другия клуб. :) на мене това ми е действало безотказно неведнъж.

Редактирано от yetti на 23.10.10 18:39.



Тема Re: Имам нужда от мъжко мнениенови [re: Villy.]  
Автор skromna35 ()
Публикувано23.10.10 18:38



Ааааа, отново-то е референция към подобни разговори на същата тема! Може да съм ядосана, но цитирах дословно- дори не съм го превела!





Тема Re: Имам нужда от мъжко мнениенови [re: skromna35]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано23.10.10 18:42



само един съвет за търсенето на жизненоважни решения по анонимни форуми - недей. ;) само тоя съвет мога да ти дам - слушай себе си и прави, квото ти се прави в даден момент. аз само така действам, после съжалявам, но тва е...
щото тука всичките пречупваме през собствената си простотия, "опит", комплекси и гледище. и изтърсваме, квото ние си мислим, че ние бихме правели в тая ситуация.
баба ти нет ли е ползвала навремето. ;) форумъ става за ташак, ама.. толкоз.

и общо взето гледаме некъв сеир и се "учим" от грешките на другите. макар че квото и да си мисла, че съм научил през годините, като ме удари хормона си ставам същия слабоумен пубер...

Редактирано от yetti на 23.10.10 18:43.



Тема Re: Имам нужда от мъжко мнениенови [re: yetti]  
Автор skromna35 ()
Публикувано23.10.10 18:43



След най-малкото цупене се изпотрепва да ми угажда. Помни точно какво съм му казала даже и на майтап и го има в предвид от този момент. Много е миличък така и как после да му се сърдя....

Но за важните неща не ми се правят тъпи грешки/ компромоси и затова съм се затръшкала нещо...




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.